Rowan Atkinson živě

(TV film)
  • Česko Show Rowana Atkinsona (viac)

Rowan Atkinson, hvězda nesmírně úspěšných seriálů "Mister Bean" a "Blackadder", předvádí v tomto úžasném speciálním sestřihu svůj všestranný komediální talent. Sestřih obsahuje nejlepší hercovy skeče a výstupy z posledních několika let. Převážná většina z nich zatím ještě nikdy nebyla v televizi uvedena. Jsou v něm zachycena jeho vystoupení v divadlech "The Globe" a "Shaftesbury" v londýnském West Endu, na Broadwayi v USA a na turné ve Spojeném království, po Austrálii a v dalších vzdálených koutech světa. (oficiálny text distribútora)

Phorbo

Výborný stand up. Neskutečně nepřiměřený humor který vás prostě nutí se smát všem Atkinsonovým gagům. Přesně dle mého gusta ()

El Loco

Rowan Atkinson je skutočným lídrom medzi hviezdami televíznej zábavy. V tomto výbere jeho divadelných skečov sa ukazuje v inom svetle ako vo svojej najznámejšej postave Mr.Beana. Ukazuje, že má skutočný herecký talent vrátane daru reči, ktorý pri Beanovi veľmi neprezentoval. Tieto vynikajúce scénky by mohli (a mali) byť inšpiráciou pre maturantov, ako má vyzerať vtipná scénka na stužkovej ()

Chulimanga

Rowan Antkinson zde ukázal stránku, jak ho z jeho nejúspěšnější řady seriálů Mr. Beana neznáme. V Mr. Beanovi mluví jen velice zřídka a ukazuje svůj herecký um, ale zde prokázal, že dostal od boha i dar řeči, kterým mě pobavil jako ještě žádná komedie před tím!!! Smát jsem se snad za celou dobu ani nepřestal, protože každá scénka byla výborná ()

JK-Stinger

Dokonala divadelní smršť hvězdného umění Rowana Atkinsona. Jedna lepší scénka lepší než druhá a potrhání se smíchy jednoznačně zaručeno. Když někdo umí, nepotřebuje téměř nic a nikoho, aby ze svého výstupu udělal nezapomenutelný zážitek. Škoda, že není možné to vidět naživo. ()

Carbo

Bylo to skvělé, akorát některé scénky mě nebavily. Úžasná byla scénka první, pak taky s scéna s posly a s neviditelným pasažérem. ()

tomashrabek

Kolekcia najlepších scénok, aké Rowan Atkinson pri svojich divadelných vystúpeniach predvádzal. Tematicky i prevedením sú úplne odlišné, miestami kolísa i kvalita, no záchvevy sú minimálne a po "iba" výbornom skeči sa väčšinou dostaví geniálny. Po tom, čo som videl Základy randenia a Shakespearovského divadla, môžem pokojne prehlásiť, že som pripravený zomrieť. Klobúk dole, pán Atkinson. ()

HouseMK

Podle stopáže a popisu hádám, že jsem viděl stejný výběr scének z Atkinsonových živých vystoupení. Některé scénky povedenější než jiné, jedna vystřižená z Mr. Beana. Apropo toho mám s Rowanem natolik spjatého, že mluvené slovo mi k němu jaksi nesedí. A už vůbec ne s dabingem... ()

Dark.

Některé scénky jsou sice slabší, ale ta v pekle je nepřekonatelná. "Křesťané se postaví tady. Obávám se, že Židé měli pravdu" Jen za to je ***** jasných. ()

Hyger

Rowan Atkinson opět dokazuje, že by nebylo správné si jej spojovat jenom s rolí Mr Beana. TOHLE PROSTĚ NEMÁ CHYBU! Až jsem litoval, že ta krásná prochechtaná hodina tak rychle utekla. Rowan přidal k řeči těla i mluvu a určitě to nebyl krok zpět, protože scénky založené hlavně na verbálním projevu patří až na některé (o Ježíšovi - Bibli jsem nečetl, neporozuměl jsem) mezi ty nejlepší. Has anybody seen Myprick? ()

Axident

Bez diskuse brilantní! Co uhraje Rowan Atkinson obočím, mimikou vůbec a postavou, to je ohromující a extrémně zábavné. Sečteno z krásnou výslovností a artikulací a 100% zápalem pro věc, a samozřejmě genialitou scének, báječné rozptýlení! V porovnání s ním se chce člověku plakat nad tím, kam až to nakonec v roli Pana Fazole "dotáhl", míněno v trapných celovečerácích, kde je smutnou parodií sebe sama ze slavných počátků... ()