Bean 5: Nebezpečné honičky pana Beana

(video kompilácia)
  • Veľká Británia Perilous Persuits of Mr. Bean, The
všetky plagáty
Veľká Británia, 1992, 55 min

V zábavnom parku (okrem iného prebalovanie batolaťa) a novoročná párty s kamarátmi Hubertom a Rupertom, ktorí mu posunú dopredu hodiny (aby od neho mohli čo najskôr vypadnúť). (oficiálny text distribútora)

mirec88

Celá polhodinová scéna s batoľaťom je geniálna a o vtipné situácie nie je núdza ani chvíľu. No povedzte, už ste videli prebaľovať dieťa plyšákom? :D A Silvestrovská párty je tiež patrične šialená. ()

Paity

Je to vlastně smutné ten gag s těmi posunutými hodinami, ale jinak zase perfektní legrace v podání nepřekonatelného Mr. Beana. ()

Hyger

Tady mi Beana bylo snad i líto, když ho ti dva tak vypekli a vzali roha... I když, po lahodném octu a čerstvých větvičkách bych to udělal taky. A jeho malování, to opravdu nemělo chybu. ()

Hapretor

Rowan Atkinson rozhodně nepatří mezi pohledné herce, ale patří mezi geniální komiky. Kdo chce dělat humor na úrovni a kvalitní "skeče", měl by si vzít příklad právě z pana Beana !!! ()

AxelWers

Najprv sa Mr. Bean nechtiac podujme opatrovať dieťa v kočíku, ku ktorému prišiel ani nevedel ako, potom sa dá do oslav Silvestra, ktoré dopadnú katastrofálne. ()

Syna.1990

Mě bohužel "Beanovský humor" moc nebere. Přijde mi to debilní a po celou dobu sledování si jen říkám, "to je idiot .. to je vážně idiot" a nejsem si jist, zda je toto účelem. ()

LeePriest

V zábavním parku byla s Mr. Beanem opravdu zábava, to však byl jen takový dobrý předkrm. Hlavní chod byl až na Silvestra. Srandovnější přechod do nového roku jsem zatím neviděl. Když není co jíst, tak se nasekají větve s marmeládou, a že chybí šampaňské? Stačí vzít ocet a dochutit cukrem a hned je na světě přípitek. Finální malování také samozřejmě nemělo chybu. ()