Walter Fielding Jr. (Tom Hanks) je úspešný právnik a daňový poradca. Všetko, čo zarobí, však dokáže prehýriť jeho rozmarný otec (Douglass Watson). A tak Walter žije s čerstvo rozvedenou huslistkou Annou Crowley-Beissartovou (Shelley Longová) v dome jej bývalého manžela – dirigenta Maxa Beissarta (Alexander Godunov). Max sa vracia z turné a Walterovi s Annou nezostane nič iné, ako si hľadať nový domov. Vďaka „výhodnej“ kúpe, sprostredkovanej priateľom Jackom Schnittmanom (Josh Mostel), kúpia na prvý pohľad krásny a priestranný dom. Opak je však pravda. Na čokoľvek siahnu, exploduje, zrúti sa, v najlepšom prípade iba nefunguje. Pôvodne zamýšľané drobné úpravy sa menia na väčšie, až nakoniec musia urobiť generálnu rekonštrukciu. Skrátka – dom za všetky peniaze. Po štyroch mesiacoch je parta budovateľov – dohodená po známosti – v najlepšom. Obom hrdinom už tečú nervy a ich pôvodne nežný vzťah sa mení na utrpenie. Situácia sa skomplikuje, keď Anna hľadá útechu u svojho ex manžela, ktorý si ju chce silou-mocou získať späť... (TV JOJ)

kolodej1

vlastně crazy komedie, ve které dojde ke všem myslitelným pohromám, ke kterým může v nějakém domě dojít ( a nejspíš i některé nemyslitelné ). Ale musím říct, že je to zábavné a s chutí jsem se zasmál. ()

imaginer21

Dodneška si pamatuju scénu s propadlou vanou a Hanksem propadajícím čirému psychickému zhroucení. Druhé zhlédnutí po dlouhých letech mě utvrdilo v tom, že Shelley Longová byla opravdu rozkošná a Hanks to uměl ve vtipné poloze rozbalit naplno. Trošku škoda, že tuhle polohu pzději vesměs opustil, a tak tím spíš je radost pohlédnout na těch pár klenotů, které zejména v 80. letech vznikly (vedle tohoto filmu zejména Velký, Turner a Hooch a vlastně i ten Žbluňk!). ()

Standey

"Vy tady testujete rakety?" Parádní oddychovka. Při sledování této komedie si uvědomíte jak ošidná může být koupě nemovitosti a pokud toužíte po hodinu a půl dlouhém nepřetržitém záchvatu smíchu, tak Money Pit je zaručený recept. Mladičký Tom Hanks má úchvatný komediální talent a v tomhle filmu se mohl opravdu vyřádit. Dům za všechny peníze je klasická komedie osmdesátých let a ty jak známo byli opravdu kvalitní. ()

avalonek

Úžasná komedie a musela jsem se na ní podívat zvlášť teď,když jsme koupili starý dům a právě rekonstrujeme.Nejlepší je ten výbuch smíchu,kdy jim propadne ta vana..Tom je opravdu úžasný herec,ať hraje cokoliv..A tenhle film je skvělá odreagovačka plná dobrých vtipů..Za mě si to zaslouží plný počet hvězdiček,není mu co vytknout.Je to jak podle pravdy😊 ()

KapitanKuraz

Až do nepŕičetnosti ma dostávajú komédie ako táto, či duplex, jednoducho o pároch čo sa nechajú takto parádne odrbať a sú tak sprostý že s tým nič nerobia, ba sa ešte viac zahrabú, ale paradoxne práve tieto dve ma fakt bavia a tak 4*. ()

Camel91

Sice to bylo víceméně dřív než podobný typ komedií, ale já měl tu smůlu že jsem to viděl později a proto mě ty situace přišli trapné než vtipné. Ale vidět to ve stejnou dobu jak Sám Doma tak se asi válím na zemi smíchy... ()

futislav

To by si měl pustit každý, kdo někdy rekonstruoval starý dům. Vtipné, svižné, výborný Tom Hanks i Shelley Long. Komedie u které se zasmějete, je v poslední době bílá vrána, takže to bylo příjemné překvapení. ()

KcarlosK

I teď při psaní komentáře se tlemím jak hovado. Ty karamboly s domem jsou prostě dokonalý a Tom Hanks asi nebyl nikdy vtipnější. Rozhodně jeden z nejvtipnějších filmů všech dob. "Krůta je hotová." "Kuchyň taky." ()

micky99

Úžasná komédia s ešte úžasnejším Hanksom. Jeho komediálne vlohy sa v tomto filme prejavujú skutočne úžasne. Miestami psychicky na dne ( pád vane ), miestami s anglickým kľudom ( pád komína ) brané situácie, robia s tejto komédie úžasnú podívanú. U mňa skvelé. P.S.: „ Kedy to bude hotové?“ - „ Za tri týždne.“ ()

lukas797

Máte-li špatnou náladu a potřebujete se pořádaně zasmát, doporučuji tento film. Zaručeně vám zvedne pochmurnou náladu a přinese radost a smích do celé rodiny. ()

Peggyyy02

Skvělá komedie, ve které je i trochu té romantiky. Nejsem ten typ vysmátého člověka, ale u scény, kdy "napouští" vanu jsem se ani já neudržela. Je to trošku taková kravinka, ale to správná komedie má být, ne? Nemohu stěžovat. ()