Mladý vedec Bruce Banner doplatil na genetický experiment, ktorému ho v detstve podrobil nezodpovedný otec. Vojaci z neho chceli urobiť supervojaka, čo im nevyšlo - Bruce je neovládateľný. V emotívne vypätých momentoch samení na zúrivé a neovládateľné monštrum, ktoré zničí všetko navôkol. Preto utiekol do Brazílie, kde sa skrýva a učí sa sebaovládaniu. Na jeho strane stojí priateľka Betty, jeho protivníkom je Bettin otec, bezcitný generál Ross, ktorý sníva o zmutovaných vojakoch pre vojnové ciele. Ross poverí supervojaka Emila Blonského, aby Bruca našiel a priviedol z Brazílie späť do vojenských laboratórií. Aj vojak Emil Blonsky je ľudské monštrum, ktoré má v sebe generálom vynájdené sérum. Bruce sa teda znovu dobrovoľne mení na monštrum, aby mohol bojovať so zabijakom Blonskym, ktorý pustoší všetko okolo seba. (TV Markíza)

ketie

Toto opravdu ještě není ten pravý MCU film. Narozdíl od Iron Mana se zde vyskytovala spousta klišé a celkově film působí značně béčkově. Na druhou stranu je tohle jediný MCU film, kde mi Hulk opravdu naháněl hrůzu, a to především v jeho prvním vstupu. ()

Pentapus

Jednoznačně nejhorší film od MARVELu. Stejně jako většina filmů o superhrdinech nezaujme originálním příběhem, ale tento nepotěší ani vizuálem a herecké výkony nejsou rovněž na nikterak vysoké úrovni. 12% ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Jak se cítíš?" - " Jako monstrum..." V marveláckém filmovém vesmíru film číslo 2: Po příběhové stránce film nenabízí nic, co bychom neviděli ve filmu Hulk. Dá se říct, že to úplně to samé akorát to má mnohem lepší efekty. Armáda nahání Hulka, on uteče, takhle se to několikrát zopakuje a na konci je souboj počítačových animací. Timem Rothem totiž také zmutuje a milovníci digitálních hrdinů mají nejspíš radost. "Použijte tu zbraň vojáku, pomůžeme mu." - "A kterýmu?" - "Tomu zelenýmu, zatraceně, a toho druhého rozsekejte na maděru!" Herci ve svých rolích mi neseděly. Na rovinu řeknu, že je to sra*ka, jako předchozí film o zeleném zlobrovi. Nedoporučuji shlédnout. - 10%. ()

serbero

Po opätovnom zhliadnutí som musel ubrať jednu hviezdu , lebo to bolo tak nezaujímavé ( druhá polovica filmu + koniec ) možno som mohol aj dve a dať tomuto hulkovi jednu hviezdu , ale začiatok bol dobrý a herecké výkony hlavných postáv boli obstojné, no z podpriemeru to nedokázali vyhrabať. ()

evita_

Generál a ten jeho vytvorený pajác mi išli neskutočne na nervy, ale že skutočne neskutočne. Na nich ani nemám slov. Ale chápem, že superhrdina musí mať oproti sebe zloducha. Na druhej strane, Hulk je veľmi sympatická postavička s deštrukčnými sklonmi vždy, všade a (takmer) voči všetkým. A robí to skutočne s noblesou jemu vlastnou :) Priznávam, že nie som veľký fanúšik toho, keď sa menia herci stvárňujúci hlavné postavy a tu sa s Edwardom vidíme v zásade prvý a poslednýkrát. Nuž nevadí, zmierila som sa s tým. Je to nečakané, ale opäť päť :) ()

pistabaci

Riadna kopačka do kokútka. Akože úplný prieser to nie je ale žeby to bolo niečo fajnové to nie. Norton ako hulk úplná hrúza a ani Tyler nič extra. No rozhodne musím vypichnúť záporáka Tima Rotha, ten vyzeral brutálne. Ale ako celok fakt prepad oproti železnákovi. ()

jirinka odpad!

Neskutecne nelogicka picovina. Nejenze si general vede valku uprostred mesta a nikdo to neresi, ale i na zaver ho za to ani nezatknou i kdyz ma na svem ucte spousty mrtvych. ()

Megahead

Herecké obsadenie sa mi celkom páčilo, či už Norton alebo Tyler hrajú svoje postavy dosť presvedčivo. Avšak Hulk mohol by spracovaný trošku prepracovanejšie. Viem, že po premene je to hlavne kopa svalov, ale mohli mu dať viac dialógov s hrubým hulk-ovským hlasom. Zároveň záver (boj a útek) mohol byť trošku lepšie zvládnutý. ()

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

30.08.2023

Liv Tyler se vrací do MCU

Liv Tyler se vrací do MCU

28.03.2023

Vzhledem k blížícímu se datu začátku produkce na čtvrtém Captainovi Americe s podtitulem New World Order začínají přicházet zprávy nejen o možném příběhu, ale i nových příchozích. V následujícím… (viac)

Zemřel herec William Hurt

Zemřel herec William Hurt