Mladý vedec Bruce Banner doplatil na genetický experiment, ktorému ho v detstve podrobil nezodpovedný otec. Vojaci z neho chceli urobiť supervojaka, čo im nevyšlo - Bruce je neovládateľný. V emotívne vypätých momentoch samení na zúrivé a neovládateľné monštrum, ktoré zničí všetko navôkol. Preto utiekol do Brazílie, kde sa skrýva a učí sa sebaovládaniu. Na jeho strane stojí priateľka Betty, jeho protivníkom je Bettin otec, bezcitný generál Ross, ktorý sníva o zmutovaných vojakoch pre vojnové ciele. Ross poverí supervojaka Emila Blonského, aby Bruca našiel a priviedol z Brazílie späť do vojenských laboratórií. Aj vojak Emil Blonsky je ľudské monštrum, ktoré má v sebe generálom vynájdené sérum. Bruce sa teda znovu dobrovoľne mení na monštrum, aby mohol bojovať so zabijakom Blonskym, ktorý pustoší všetko okolo seba. (TV Markíza)

Lokutus

akce dost slušná, když ale nebouchá, tak herci jen tak znuděně plkají do prázda. Výsledek nezachránil ani vynikající Tim Roth. Liv "vyvalit bulvy co se dá" Tyler a tuctová hudba Craiga Armstronga taky k výslednýmu hodnocení příliš nepřidají. Po Leeově invenci a hračičkovství není nikde ani vidu, ani slechu a výsledkem je jen další tupá a hlasitá podívaná pro děti školního věku. Ale zase takovej průser jako X3 to taky není. ()

ladko

Očakával som výbornú akciu a tej tam bolo dosť, preto sa v žiadnom prípade nedá hovoriť o sklamaní. A Hulk Smash veľmi potešil... ()

themic

Jako vždy perfektní Edward Norton, který se začíná pomalu stávat mým oblíbeným herce a do role Bruce Bannera se hodil, přece jen víc než Eric Bana. Nikdy jsem Hulka nežral, ale tohle Hulkovo zpracování bylo vážně neuvěřitelný, film měl grády a člověk se u něho nenudil a neusínal. Myslím, že se to povedlo natočit tak, aby to zaujmulo diváka. Značně nesympatický mi byl Tim Roth, kterého jsem viděl pořádně až v tomhle filmu na mě moc příjemný dojem neudělal, takže bych rád viděl i nějaký příjemnější film s ním. Když to vezmu kolem a kolem Hulk udělal pokrok o proti minulýmu dílu a mě se to líbilo 90% ()

Adasin

Těžko říct, jestli je to Nortonem (nic proti němu, ale Hulk to prostě není), nic moc příběhem, vyobrazením Hulka nebo celkovou stylizací, ale tenhle film jsem nikdy moc ráda neměla a ani mít nebudu. Tím spíš mi přijde neuvěřitelné, že se v televizi objevuje až s železnou pravidelností minimálně třikrát do roka, někdy i méně než dva měsíce po sobě. 4/10 ()

zdepapepa

Muž, co tráví dny kutěním věcí se snaží vyléčit z neobvyklé nemoci a musí závěrečnou bitvu vybojovat proti člověku, který od něho získal jeho technologii, takže je takové "zlé dvojče"? Kde jsem to jenom viděl? Plus samozřejmě nesmí chybět lidský love interest.  Opět také ničení všeho kolem (na paměti vyvstane vedoucí továrny na limonádu a jak by chtěl novou, teď už bude muset, nebo závěrečný souboj). Postava Hulka by mohla být zajímavá, ale zde mi to moc nefungovalo. Co takhle inspirace od Dr. Jekylla a pana Hyda? Nebo spíše Dr. Bannera a pana Hulka? Každopádně velký respekt za supporting cast, zejména Tim Roth (rád bych už skončil s těmi paralelami na Iron Mana, ale i ve dvojce byl hlavní protivník z Ruska) nebo Ty Burrell (respekt scénáristům, že z něho neudělali typickou klišoidní zlou překážku vztahu). ()

verbst

HULK SMASH ! ! ! Nařez jak sviňa. Občas mi vadila Liv Tyler (!), Norton byl, no ... Norton :) a Abominator/Roth byl skvělej. Akce užásná, jen si mohli trošku víc pohrát s trikama... Stotisíckrát lepší než Leeho verze. Sem tam zminka o Stark Industries, generalu Furym, S.H.I.E.L.D.U. a na konci Tony Stark osobně, spolu s náznakem Avengers. Lahoda, chci další Marvelovku! INCREDIBLE! ()

Korbitch

Většina z vás tady brečí, jak to nebylo vůbec vtipný, chybí humor a podobný voloviny! Zná někdo z vás vůbec původní komix?! Silně o tom pochybuju, protože jinak byste tu nezvraceli takový kraviny!Hulk nikdy nebyl, není a doufám, že ani nebude komediálně laděn! Jestli vám chybí humor, tak jděte do cirkusu nebo se podívejte na disaster movie, kde je hulk zparodován, protože to je nejspíš film pro vás. ()

MartinezZ

Nečetli jste komiksy? Nevadí, všechno důležité se dozvíte v prvních třech minutách filmu. ~~~ Film je o trochu temnější a dospělejší, vojáčci a lidi už tu nejsou nesmrtelní, oproti verzi z roku 2003 se nezabývá stvořením Hulka, ale tím, co se stalo, když se to všechno... stalo. Hulk se skrývá a snaží se potlačit a vyléčit svoje druhé zelené Já. Mnohem koukatelnější, ale upřímně, ani potitulková spoiler scéna z filmu nedělá nic, na co by se někdo díval opakovaně. Bez nátlaku. ()

Alqarin

Trapas a shit, Leterrier by měl Angu Leemu líbat nohy.. Stejně fakt nechápu, proč se Hulk restartoval, vůbec to nebylo nutný, pokud se studiu nelíbil Leeho styl, mohli dohodit jinýho režiséra a pokračovat dál, protože přinejmenším jako skvělej origin první Hulk fungoval - psychologie, herci, všechno vynikající. Akce možná nebylo tolik, jak by se od Hulka chtělo, ale aspoň triky byly na perfektní úrovni, což se o Leterrierově adaptaci rozhodně říct nedá. A pokud bych si měl vybrat mezi Abominationem a Nolteovou karikaturou Absorbing Mana, tak bych volil Nolteho, protože Abomination byl plochej jak devítivoltovka a to vlastně platí o celým tomhle filmu. ()

Z0oMb3E

Koment pre priemerného diváka s akým takým sexuálnym životom: Najlepšia verzia opajcovaného King Konga akú som kedy videl. A veľký ukecaný hnedý VS malý na slovo skúpy zelený sa za efektných výbuchov mlátia uprostred Ňiu Jorku. Tieto komixové adaptácie niesú moja silná stránka a vyhľadávaný filmový artikel, takže nemôžen doceniť posolstvo, že z každého vedátora s 8 dioptriami sa môže stať hora svalstva a získať babu. Gumový Norton toho tiež nemal čo ukázať. Jediné na čo sa zmohol, alebo mu bolo dovolené bolo utekanie. Efektne utekal po schodoch, efektne utekal medzi autami a celkom u išli aj tie dvojsekundové cerenia zubov kým sa zmenil na počítačovú grafiku. Na tú sa celkom dalo kukať na film tak nevbehol do kategórie Béé. Nakoľko niesom cieľová skupina spomienky na film vytesňujem z krátkodobej pamäti. Koment pre cieľovú skupinu: C:\ FILMY \ KOMIXOVE_FILMY \ HULK \ INCERDIBLE_HULK > INCERDIBLE_HULK . AVI ...Tab -> 8 -> [YES]. Norton Commander po upgrade z modrej na zelenú dokázal výborne vyplniť čas kým sa na obrazovke objavil najlepší akčný hrdina, ktorý by zmlátil kdejakého boha, možno aj Supermana. Frajer dokonca skoro skóroval, ale stopol ho jeho zle zosynchronizovaný kardiostimulátor. Ja byť ním ukážem tej sexbombe, aké je to byť zo zeleným! Čo sa tíka hulkovho oponenta Abomination-a som našiel 68 nezrovnalostí oproti pôvodnej komixovej predlohe. Kto by ich chcel kontaktujte ma na mail Sexyborec45@juchuu.cum. ()

kareen

Já si myslím, že hlavní problém obou filmově zpracovaných Hulků je v hlavní postavě. Komiksové filmy vždy stojí a padají zejména na atraktivitě hlavní postavy - Batman je charismatický temný hrdina, Spiderman velký sympat'ák, Ironman má neuvěřitelný šarm a i ten kladný trouba Superman má alespoň cool schopnosti. Bruce Banner je introvertní zamlklý vědec, co se občas mění v obrovské zelené monstrum bez citů, které rozmlátí na co přijde. Jako příležitost pro akční scény plné triků dobrý, ale upřímně, kdo by si takovou tupou mlátičku zamiloval? A nezachrání to ani supertalent Edward Norton. ()

Tayen

Pokud jdete do kina na film, který nedává na řeči, je Neuvěřitelný Hulk ten pravý. Akce tu stíhá nejvýš pár minut klidu. Žádná klišé, žádné zbytečné citové výlevy, žádné rozebírání postav, prostě to tady tříská a lítá všechno kolem. Je to fajn, když si chcete nechat vymlátit myšlenky z hlavy, ale kdyby se měly všechny komiksové adaptace točit takhle, bylo by to k nevydržení. ()

Asgy

Nebýt mnou oblíbeného Edwarda Nortona a dalších výborných herců, kteří zde bohužel nedostali šanci se předvést, tak by tenhle Hulk byl ještě o úroveň níž. Občas se na to koukalo docela dobře, ale v nějterých scénách jsem si říkal, že něco podobného tady bylo už mnohokrát. Takže ta třetí hvězda je spíše jen pro Edwarda Nortona... ()

mysiak

Hulk ma potešil..hlavne akciou...akciou...a neskôr aj Timom Rothom...ktorý je kvaltný nepriateľ vo všetkom čo hrá...no konečne takto má vyzerať komiksový akčný film...aj keď je to popcorn...+ Iron Man cameo je skvelým doplnkom ()

ArsenalEagle

Takový mezistupeň mezi Ericem Banou a Markem Ruffalem. Edward Norton je sympaťák, Liv Tyler pořád nádherná. Tim Roth v roli záporáka už je lepší oproti filmu z roku 2003. I přes díry ve scénáři je děj o dost zajímavější a lépe koukatelný. Asi bych se ani nezlobil, kdyby v budoucích Avengerech Hulka ztvárnil sám Norton, ztvárnil ho ale Ruffalo, což dopadlo skvěle. ()

Vxxx

Za mě nejslabší film z celého MCU. Edward Norton, ani Liv Tyler mi do svých rolí nesedli a celý film se tak nějak vleče. S ostatním Marvelem, to má pramálo společného. 3* ()

Ellmariachi

Určitě je to fajn snímek, který už před X lety naznačoval, co se může s Marvelem pod dohledem Kevina Feigeho stát. Může to být velké, bobmastické a zdálo by se , že nenapodobitelné. Neuvěřitelný Hulk ale takový ještě úplně nebyl. Něco mu k téhle metě chybí. Obsazení je super a hlavně Tim Roth mě sakra bavil. Lokace a především ty z první poloviny filmu jsou super. Děj ale jakoby postrádal onu osudovost dalších Marvel filmů. Kolem a kolem jako tehdejší rozjezd to muselo být hodně slušný. V době kdy píšu komentář, už je ale film lehce nahlodaný zubem času a ten je sviňa nemilosrdná. 69 procent. ()

Jillen

Norton fajn, Tyler mdlá, Roth opět šmejdos jak se patří. Režie nevýrazná, triky průměrné a akce velmi nezáživná. 30% ()

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

30.08.2023

Liv Tyler se vrací do MCU

Liv Tyler se vrací do MCU

28.03.2023

Vzhledem k blížícímu se datu začátku produkce na čtvrtém Captainovi Americe s podtitulem New World Order začínají přicházet zprávy nejen o možném příběhu, ale i nových příchozích. V následujícím… (viac)

Zemřel herec William Hurt

Zemřel herec William Hurt