George Banks má už bílé vlasy, ale pořád se ještě cítí mladý. Zdá se mu, že má život před sebou: dvanáctiletý syn Matt se doma ukazuje jenom na jídlo a starší dcera Annie se čerstvě vdala. Už to byla pro milujícího otce velká rána. To však byl jenom začátek: jednoho dne Annie překvapí rodinu zprávou, že čeká dítě. George se nedokáže smířit s tím, že bude dědečkem, ale ani pokusy s barvou na vlasy a s prodejem starého rodinného domu na skutečnosti nic nezmění. Starostem však ještě není zdaleka konec: obyčejně tak spolehlivá manželka Nina přichystá muži další nečekané překvapení. Vyplašený George se musí začít připravovat na příchod hned dvou miminek. Devět měsíců uplyne jako voda, celá rodina se chystá na šťastnou událost, jen George pořád ještě neví, jestli se má víc těšit, nebo bát... (oficiálny text distribútora)

Nekrofil odpad!

Márny pokus o romantickú komédiu, v ktorej všetky vtipy pozostávajú z toho, že Steve Martin nahodí "vtipný“ pohľad alebo sa niekam "zábavne“ ponáhľa, do čoho mu hrá dookola ten istý "bláznivý“ hudobný motív. Naozaj bolestivá záležitosť. Myslím, že moje hodnotenie hovorí za všetko. ()

Mr.Lojza

První díl už nasadil docela solidní laťku a i přesto díl druhý je podle mého zajímavější a zábavnější. Stále rodina Banksů bydlí v krásném bílém „panství“ a užívá se rodinné trable. Problém, který řeší v tomto pokračování, je originálnější, a ukáže divákům ještě výraznější rodinné semknutí. A navíc jejich dům bych hrozně moc chtěl! :) ()

gpx odpad!

Strejda Rickyho Martina je ve filmu zárukou nízké kvality a nevtipnosti. Navíc nám Otec Nevěsty II po americku podsouvá jakési podivné moralistické žvásty o tom jak bychom měli žít, jaká rozhodnutí jsou správná a která ne. To v komedii mít opravdu nepotřebuju. Radši si šlehnu Terrence s Phillipem a jejich ohnivé prdele, vy strejdomrdiiiiii! ()

Desmi

Ztráta času.. Měl by to být odpočinkový, vtipný a nenáročný film pro diváky a místo toho je to dost křečovitá kravina.. Za výkon herce, který hrál "buzíka" dávám 2 hvězdičky, protože ten mě bavil královsky.. Zbytek trapné, nudné, předvídavé.. ()

zigy

Všeho je oproti jedničce dvakrát tolik....a hlavně vtipu , a to potěší nejvíc! Scéna s prášky na spaní je uzemňující. Nebo oživující pan Habíb... Krásný závěr plný toho pravého citu. Nejvíc se mi líbil svatební koordinátor při porodní akci, kdy konečně dal nahlédnout pod svoji slupku frajerského hejla, pod kterou se skrývá osamělé srdce toužící po sblížení s ostatními. Jen kdyby ten Martin nebyl někdy tak otravný... ()

Kekik

Tak jsem si pustila oba díly v jeden den. Dvojka se mně vždy líbila více. Jakmile začnou rodit, já začnu plakat. Dojetím. Skvělá rodinná komedie. I po letech neztrácí nic ze svého půvabu. ()