Legendárni Addamsovci sú späť, aj s novým prírastkom do rodiny. Gomézovi a Morticii sa narodí nový potomok, fúzatý chlapček menom Pubert. Dve staršie deti ho však nemajú radi, žiarlia na neho a niekoľko krát sa ho dokonca pokúsia zabiť. Addams a Morticia sa preto rozhodnú najať opatrovateľku Debbie. Nevedia, že Debbie je Čierna vdova, sériová vrahyňa, ktorá sa zameriava na starých mládencov, ktorých vo svadobnú noc zavraždí, aby získala ich majetok. Najnovšou obeťou, ktorú si vyhliadla, sa má stať strýko Fester... (RTVS)

Sdoom

Podobně kvalitní zábava jako v jedničce. Trošku se sice vytrácí stylovost, ale vynahrazuje to můj nejoblíbenější člen rodiny Wednesday v podání Christiny Ricci, která zde dostala ještě více prostoru a dopadlo to na jedničku. Divadelní představení na dětském táboře je absolutně nezapomenutelné. :-) ()

vitekpe

Az na spatny dabing (kvuli diteti, jinak vzdy koukam v originale) je to pohoda. :) Misty i legracni. A hlavne super Joan Cusack, kvuli ktere jsem na to vlastne koukal... :))) ()

Mr.Floyd

Na pokračovanie je to dosť dobrý výsledok, ale trojku by som už radšej nedoporučoval, už tu je vidieť pomaly sa zmenšujúci počet nápadov. ()

iXtr3m3

Kvôli výprave do campu pre mňa osobne v minulosti nepatrne lepšie ako jednotka. Ale stále ďaleko ďaleko za nesmrteľným čiernobielym seriálom. ()

Loki_Six

"You have taken the land which is rightfully ours. Years from now my people will be forced to live in mobile homes on reservations. Your people will wear cardigans, and drink highballs. We will sell our bracelets by the road sides. You will play golf and enjoy hot hors d'oeuvres. My people will have pain and degradation. Your people will have stick shifts. The gods of my tribe have spoken. They have said, "Do not trust the Pilgrims. Especially Sarah Miller." And for all these reasons I have decided to scalp you and burn your village to the ground." ()

DocBrown

Stejne skvele stylizovane jako jednicka, ale treti dite proste nelze brat jako "canon". To je jako kdyby Bart s Lizou o rok zestarli a Maggie zacala mluvit. Neakceptovatelne. Christiana Ricci podává nejlepší dětský herecký výkon, jaký jsem kdy viděl, bez ní by to asi na čtvrtou nebylo. ()

divak84

bezva komedie pro volný čas. děti jsou skvělé, christina je přímo užasná až geniální s tím mrtvolně cynicko-chladným pohledem vždy a všude (krom ještě geniálnějšího pokusu se usmát)..prostřední čas mixující zamilovaného ferstera a letní tabor je trošku nudící, ale jinak je to paradní komedie se skvělými gagy v provedení dvou dětí. jeden z mála dobře nadabovaných filmů. ()

Paity

Pokračování filmu, který mne příliš nezaujal nemůže zvítězit ani tentokrát. Opět "excelující" Christina Ricci je zárukou toho, že se na to nedá dívat. Nemluvě o příběhu, který také moc chytrosti nepobral. ()

farfalla

Film je pokračováním ´The Addams Family´ z roku 1991. V příběhu se několikrát objeví hudební motiv z černobílého seriálu ´The Addams Family´ z roku 1964. Tentokrát se Addamsovi vydávají na cesty ze svého městečka. Wednesday a Debbie jsou posláni na letní tábor, Fester se ožení a přestěhuje se k manželce a Mosticia s Gomezem ho jedou navštívit. Není to taková zábava jako v prvním filmu, ale příhody detí na táboře jsou dosti dospělácke. Amanda opravdu zasluhuje oskalpovat. ()

Cassandra

Velkým mínusem je, že se část kouzla ztratila a přijde mi, že už si to všichni neužívali a jen se ztrapňují. Plusem je dějová linie s dětmi na táboře, která se tak kouzelně vozí po Američanech, až jsem slintala blahem. ()

Paldiny

Pokračovanie už stojí v hlbokom tieni predchodcu. Zápletka s vražednou pestúnkou čo si spraví zálusk na Festera predznamenáva ďalšiu pohodovú jazdu. Lenže tá sa rozbieha pomaly a s vedľajšou líniou z letného tábora zbrzdí tempo úplne. Ku koncu sa navyše dostaví záverečný hrebíček do rakvy v podobne romantického vzplanutia so všetkými škaredými vecami čo na filme nemáme radi. Skrátka rozprávková zaľúbenosť mládeže bez nadsázky, presný opak štýlovosti Gomeza a Morticie. Popravde, že s niečím tak lacným vyrukujú práve Addamsovci som nečakal. Ešteže tento diel zachraňuje zopár dobrých hlodov. ()