Má deset minut na to, aby změnil minulost, jinak se jeho budoucnost stane historií.
Profesor Stuart Conway, nespokojený zaměstnanec mamutí výzkumné společnosti, přijde o financování svého výzkumu. Naplánuje proto bankovní loupež, při níž hodlá použít svůj nejnovější vynález - stroj času, který umožní uživateli vrátit se o deset minut zpět do minulosti. Jeho zaměstnavatel však něco tuší, a tak si najme tajného detektiva Sarah Tanner. Loupež probíhá přesně podle plánu do té doby, než Stuart narazí na partu nelítostných zlodějů, kteří se rozhodli banku vyloupit v ten samý den. Nastává chaos a přístroj se dostane do rukou zlodějů. Vše navíc komplikuje Sarah, která je profesorovi v patách. Oba se ocitají tváří v tvář nezvratnému osudu ... (oficiálny text distribútora)

lioncel

To extrémně vyškubaný tenounký obočí agentky FBI Sarah Tanner /Ivana Milicevic mě celou dobu poměrně slušně iritovalo. Vůbec ji to neslušelo, když hraje Carrie Hopewell v Banshee, tam ji to sekne mnohem víc. To k Verity Price, hrající bankovní úřednici Margaret, nemám připomínek. Slušně našláplý a docela zajímavý děj úplně zabíjí vložená komediální love story na straně gangsterů, trapná sama o sobě i přehráváním zúčastněných, hlavně tedy u té nehezké falešné bloncky .. fuj ... ()

honajz2

To je dost zvláštní scifárna. Na jednu stranu se mi hodně líbil příběh, který byl chvílemi vtipný, efekty taky celkem ušly a v tomhle směru mi to bylo sympatické svojí snahou, jenže na druhou stranu mi vůbec nesedl styl, jakým to bylo natočené, výběr hudby byl strašný, jelikož se tam vůbec nehodila a haprovalo to i po stránce hereckých výkonů. A ta kamera byla hodně divná, možná bych i řekl, že amatérská, ale to vůbec není správné slovo, prostě je zvláštní. Ani si nejsem jistý, jestli se mi to nakonec líbilo nebo ne. Závěr to má sice dobrej, ale i tak ve mě rozporuplné pocity přetrvávají. 3* ()

cariada

Hodně zvláštní film. Dějově výborné, ale to provedení klouzalo do komedie, či "béčka" což je velká škoda. Hlavně ta parta zlodějů byla dementní, vykradou banku sednou do auta a ujíždí jak zběsilí až nabourají a přitom je nikdo nehoní. Těžká nelogičnost. Líbí se mě ta linie cestování časem a neustále se vracení do určitého bodu. Herecké výkony tenhle jinak povedený film hodně sráží dolů, protože to působí až lacině trapně, to co někteří předvádí. ()

c.tucker

Celkem zajímavý nápad, zmrvený špatným zpracováním. Hrozně neodpustitelné chyby i na béčko. Zpomalené záběry a nájezdy kamery mě přiváděli k šílenství a ještě více schazovali film. ()

Honzek

Za mně je to 2.5 z 5ti. Není to úplně hloupé, ale ani chytré :-) Občasná dávka vtipu a Vinnie Jones toto dílko zachraňují. Myslím, že je to koukatelné. ()

sskrblik

Veliká škoda, že film je tak prokouknutelný již od začátku. A to nemyslím momentálně dějovou stránku, ale co se zpracování týče. Už po prvních pěti minutách jsem věděl, že film si bude hrát na něco co není. Nápad je určitě výborný a dalo by se z něj těžit, ale to jak je to zrežírovaný je do očí bijící. Samvěd Křepelka (Sean Astin) hraje poutavě. Avšak to se nedá říct o nesympatickém detektivním páru nebo o lupičích. To je prosím další okabijec, co mi na filmu neseděl. Naopak se mi líbily záběry zpomalení času a přemítání zpátky do minulosti. Při sledování jsem se zhrozil, když jsem viděl nadřízeného detektivů, protože vypadal opravdu jak Krampol :-). Naštěstí se Jirka do Hollywoodu nedostal. Ještě to by scházelo a můžeme to jít všichni zabalit. Čili závěřem: nevyužitý potenciál, mizerné herecké výkony ve vedlejších rolích, průměrné zpracování, zajímavý námět a dobrá kamera. Zkrátka si těžko film pustím znovu, byť přiznávám, že to nebyla tragédie. ()

VanTom

Trošku "ochotnické" cvičení na efekt, se všemi těmi zpomalovačkami, zrychlovačkami, nálety a otočkami, které stejně jen bezúčelně natahovaly. Dějově také docela slabota, kdy se základní nápad "vracení v čase" skoro nevyužíval - aby pak v závěru (předvídatelně) bylo provedeno něco, o čem se opakovaně tvrdilo, že provést nelze. K celkové matnosti a nevtahujícnosti přispěla ještě nevhodná nedramatická hudba. ()

jefff

Je pravda, že jde o dost béčkovou záležitost, přesto mě film poměrně bavil. Hlavně Vinnie Jones svým výkonem úroveň krapet zvedá. Deset minut života není nijak úchvatná záležitost, kdyby tento námět dostal do rukou zručnější režisér výsledek by vypadal nejspíš jinak. ()

sedm.1

Špatný televizní film.Blábol a slátanina v jednom.Autoři chtěli z primitivního nápadu udělat filozofický nařez,ale povedlo se jim udělat jen z primitivního nápadu primitivní film se špatnými efekty,mizernými herci(Sean Astin už stejně jako Elijah Wood zůstane navždy hobitem,Vinnie Jones opět neopakovatelně přehrává a Ivana Milicevic je prd kočka),tupým scénářem a neuvěřitelně špatným závěrem.Skutečně mi přišlo,že děj filmaři vymýšleli přímo na place,děj jen tupě odsípá tak,aby to alespoň dávalo jakýs takýs smysl,ale celkově to nakonec nemá stejně ani hlavu ani patu.Bez spádu,bez napětí,jedna velká nuda. ()

BMAJTZ

Podivný nízkorozpočtový scifi snímek který si přídomek thriller rozhodně nezaslouží. Herecké výkony naprostý otřes a logika věci je taktéž bídná. Poslední scéna filmu mě přesvědčila o tom, že tento film je spíše family friendly protože nese jakési ponaučení o tom, že krást je špatné. Vyhnout se obloukem a to i fandové žánru. ()

bruceman7

Efekty na úrovni, děj pod úrovní, hlavní role tragická (pan Astin by se měl držet při zemi, respektive v hobitích norách). Pro mě teda nic moc -35% ()

Han22

Tak pitomý film, že až aspiruje na to stát se kultem. Spousta WTF dialogů a naprosto nesmyslných scén u kterých i povrchní konzument jako já jen nevěřícně kroutí hlavou. Nejlepší jsou v tomhle narážky na Butche a Sundance, rozhovor v letadle s maminkou a nebo pokusy hrdiny sbalit bankovní úřednici... to mi bylo až trapně za tvůrce. Ruku v ruce s tím jdou některé úžasně debilní akční scény, kdy spousta postav vystřílí spoustu nábojů a nikdo se netrefí, to vše v "efektních" kruhových nájezdech, zpomalovačkách a kamerových posunech. Dvě hvězdičky dávám, protože jsem se celý film perfektně bavil - i když spíše na účet režiséra. ()