Úplné bezvetrie

• Česko Úplné bezvětří (viac)

John a Rae Ingramovi se během námořní plavby dostávají se svojí jachtou do úplného bezvětří. Po té, co zachrání Hugie Warrinera, člověka, jenž o sobě tvrdí, že je jediným, kdo přežil ztroskotání škuneru Orpheus, však prožívají nejděsivější situace svého života. (oficiálny text distribútora)

Pythonator

Vynikající thriller s okouzlující mladičkou Nicole Kidman. Dále zde uvidíme úžasné nekonečně dlouhé nohy Nicole Kidman nebo například podivně se chovajícího nadrženého psychopata. Potom tam jsou už jen Sam Neil, spousta vody a ještě větší spousta napětí. ()

DavidDizzer

Skvělý film plný napětí. Tento film má nápad, děj a super herecké zastoupení. V celém filmu hrají jen 3 lidé a pes, přesto je tam neustálý děj, kdy se nenudíte. Tohle hodnotím za preciznost, jen pomocí tří herců, udělat skvělý napínavý film... ()

Chlo0opek

Naˇjednu loď se dostane darebák, který chce být kamarádem a paní na lodi vlastně ani neví, zda chce s ním kamarádit či nikoliv. Tak si tak společně plují a během té plavby řeší, zda vlastně ti kamarádi jsou nebo ne. Fakt "dobrej" námět... Lepší 2*, 3* za toto teda nedám. ()

vinducha

Po dlouhé době si zaspoiluju , protože  horor by to možná byl , kdyby bylo vidět , jak tam ten zbytek osazenstva jachty rozsekal na ty kvadratury a kusy , takže spíš bych souhlasil s označením thriller , ale i tak hodně dobrá práce. ()

Slavusko

Esteze sme aj v realnom zivote nezazili uplne bezvetrie ako Nicol Kidman a Sam Neill a ze na do toho nenapadne nepriplaval na prvy pohlad fesak, no na druhy pohlad maniak a vrah, ktory sa bude snazit len o jedno... Na to, ze to bolo tocene pred x rokmi (r.1989), stoji to za pozretie... Urcite ano. ()

JARDAHONDA

Vydejte se na oceánskou plavbu hrůzy s Úplným bezvětřím "syrovým, chytrým a svůdným filmařským počinem s dávkou napětí, po které se divákovi srdce jen tak nezpomalí ".. ()

lineker

Film mám spojený především s Nicole Kidman. Byl to ten zlomový snímek, kde jsem ji poprvé silněji zaregistroval a byl nevratně předurčen sledovat její hereckou dráhu. Fakt ji to děsně sekne! ()

Cyklistka

Everegreen na páteční televizní noc, kdy se člověku ještě nechce spát a při "šukání" po kuchyni a obýváku za účelem jakékoli oddechové tvorby se nemusí moc soustředit. A líbí se mi to i po těch x pátcích a letech pořád stejně hodně. ()

Scott67

Celý to kazí ten závěr s tou světlicí. Billy Zane si tímto zřejmě zadělal na záporáky. Ovšem výborně ztvárněné. Nebýt toho konce, tak skvělý. ()

GrooteLulu

Pro mě klasika. Perfektní od začátku až do konce. Akorát popravdě jsem nepochopil, proč udělali takovej bláznivej závěr. Billy Zane neveděl kdy má umřít. Mohli ho nechat na nafukovacím člunu, zapálit ho a šmytec. Místo toho se objeví na pár minut znovu a znovu ho musí chudák Sam zabít. Jsem se bál, že se snad objeví ještě jednou jako Davy Jones. ()

TylerD.

Zajímavý námět, napínavé, dobře zahrané. Kidman tu vypadá starší než kolik by jí tu mělo být a samozřejmě jejich mistrovských hereckých kvalit z pozdějších dob tu ještě nedosahuje. 70 % Vidím, ono to má druhý díl, aktuálně s hodnocením 25 %. To si asi nechám ujít :) ()

peproch

Tvůrci chtěli abych se bála a tak jsem jako poslechla. Námořní kapitán a jeho mladá žena se po tragická události, smrti dítěte, uchylují na jachtě na moře, kde sami týdny plují tichým oceánem, na lo%d se dostane šílený muž, kterého nejprve zachrání, aby se jej pak snažili zabít. ()

Boanka

Dead calm alebo vo voľnom preklade 15 idiotských nápadov, čo spraviť, keď vás unesú na vlastnej jachte. Blbosť, na ktorú sa bez mozgu dobre pozerá. ()

Návrat krvavého kapitána

Návrat krvavého kapitána

25.07.2008

Captain Blood z roku 1935 je snad největší klasikou pirátského žánru. Na kapitánském můstku tehdejší megahvězda Errol Flynn, u kormidla pozdější tvůrce Michael Curtiz, na vlajce zlatem vyšitý nápis… (viac)