Traja

• Česko Tři (viac)

Plavba na luxusní jachtě se mění v drama o základních instinktech a sexu a touze přežít. Po ztroskotání luxusní jachty se životy neomaleného a žárlivého texaského obchodníka JACKA MATSONA a jeho krásné manželky JENNIFER ocitají v rukou pohledného latinskoamerického lodního kapitána MANUELA. K tomu se ale manželé během plavby vůbec nechovali hezky. Když se Jackovo přezíravé chování nemění ani na odlehlém ostrově, Manuel jim odmítá dál lovit potravu a oba opouští. Život na maličkém ostrově se mění v primitivní a záludný boj o všechno Tedy i o Jennifer, která cítí, že Manuelovy zkušenosti jí dávají větší šanci na záchranu. Ale jejich únik na opravené lodi se nadaří, musí se z otevřeného moře vrátit zpět na ostrov, kde už je očekává Jack. Ten uvězní Jennifer a pokusí se zabít Manuela. Krvavá ostrovní válka právě vypukla (oficiálny text distribútora)

Big Bear

Tak Billy nám taky pěkně proplešatěl.... No, co k filmu. Příjemná oddychovka na poklidný večer. S Kelly bych také rád ztroskotal na ostrově :-) Jen nechápu, jak mohla být v neustále vyžehlená a s umytými vlasy. Jednu hvězdu za Billyho Zane a druhou za příjemnou tichomořskou lokaci a svůdnou Kelly Brook. Střet obou mužů mi neseděl a i chování trosečníků bylo nereálné. Většinu času trosečníci trávili lovem a lenošením na pláži v chatrči. Já bych po zajištění potravy provedl průzkum ostrova a zajištění místa pro vizuální signál v případě blížící se lodi nebo letadla..... Škoda, z žárlivého námětu na ostrově by se dalo vytřískat více... ()

Vyrida

Na můj vkus strašně zdlouhavý film, který vlastně nic zásadního nevyřeší, než ty pro někoho každodenní už tak otravné žárlivé scény svých partnerů(rek) v osobním životě či v každé venezuelské telenovele. Billy Zane jsi už podobnou roli v minulosti vyzkoušel a to ve filmu Dead Calm, na který se však nejenže koukalo o dost lépe, ale byl i minimalně o dva stupně jinde. Ona vlastně ta celá hlavní herecká trojka působí nemastně, neslaně a kromě překypujicích obřích koziček Kelly Brook, tam nic zajímavého k vidění snad ani není. Velkou tlustou tečku za tou hromadou přiblblých dialogů a problémů dá v závěru ještě sexy cool voodoo tanečnice, která celý děj úspěšně pohřbí hlouběji do té největší sračkou napuštěné kanalizace. Fuj! Druhou hvězdu si snad zaslouží už jen okolní krajinka, ikdyž ani ta se moc do dechberoucích záběrů nedostávala, ale pro tropické ostrovy mám slabost, tak už z křesťanské povinností musím. To však nemění nic na faktu, že bych vám doporučil raději dát všechny vaše ruce od toho to DVDčka pryč a raději se porozhlédnout po jiném, podobném a hlavně lepším filmu, určitě jich budou mraky. ()

Zeck

Film Tři bych přejmenoval na Dva - boj o soulož. Celková délka snímku je sympatická z ní si 2/3 drží poměrně slibnou atmosféru. Kelly Brook se navíc po pláži prohání v průsvitné halence, nebo jen tak nahá, tento fakt mi nedovolil přepnout, ani kdybych chtěl. Samotná zápletka je podobná té, v které si zahrál Billy, když měl ještě vlasy (Úplné bezvětří). Konec mi přišel tak nějak zvláštní, protože na pláži, ..... ta sleva je fakt dobrá, ale ještě lepší je porno se Silvií Saint..... Ano něco podobného, nevíte co si o něm myslet, protože je nepřehledný. Ten konec je příšerný a všechnu tu připravu na finále naprosto zabil. 2 hvězdičky za prvních 60 minut filmu, jednu hvězdičku za prsa Kelly Brook. 50% vtipný komentář: pshimi ()

Brylin

Začíná to neoriginálně a pokračuje poměrně předvídatelně, ale film Tři mě i přesto docela bavil hlavně kvůli bílým bikinám a jejich obsahu. Z tématu proměny rolí a reprodukční přitažlivosti mužů v závislosti na prostředí se ovšem dalo určitě vytěžit více. Herecké výkony jsou však poměrně slabé a dějové zvraty ne vždy zcela pochopitelné - příběh občas trochu drhne. Tři hvězdy tak zachraňuje úchvatná žena s velkým Ž - a nejen Ž - Kelly Brook. ()

cariada

Tohel mohlo mít slušný potencionál, ale jen ho využít. Už jen že jsou na vše jen tři z toho mohli udělat mnohem větší drama, takhle to klouzalo ke komedii, aneb kdo právě zasune do Jennifer. Jinak si mohůli odpustit jednu chybu, to když si jde Jennifer nahá zaplavat a s moře vylezá se spodním dílem plavek, takovýhle amaterismus si mohli odpustit. Sakra to neumí tu kameru mít o trochu výš. ()

• Billy Zane a Kelly Brook se do sebe v průběhu natáčení zamilovali. Později jejich vztah vyústil až v zásnuby. (Terva)
  • Film získal cenu Golden Trailer v kategorii Best Trashiest. (Terva)
  • Natáčanie filmu prebiehalo na bahamskom ostrove Eleuthera a tiež v luxemburskom mestečku Dudelange. (MikaelSVK)