Dvaja spolužiaci - premiantka Emma a flákač Dean - idú spoločne s ďalšími študentmi loďou na školský výlet do Trinidadu. Hoci majú pramálo spoločného, ocitnú sa obaja na divokej párty na palube. Počas zákroku polície padne Emma do mora a Dean ju cez palubu skočí zachrániť. Dvojica potom na bezmotorovom člne pádluje tak dlho, než narazí na opustený ostrov. Kým ich zúfalo hľadajú rodičia, Emma s Deanom sa v snahe prežiť spoliehajú jeden na druhého. Čím viac času spolu trávia, tým sú si tiež bližší. Napriek rozdielnym povahám medzi nimi vzplanie láska. Ako sa však dni na ostrove menia v týždne a týždne v mesiace, začínajú Emma s Deanom pochybovať o možnej záchrane. Čo keď v Modrej lagúne zostanú až do smrti? (TV Markíza)

kaylin

Že se k té Modré laguně ještě někdo vrací. Jako je hezké, že to daly do současného hávu, že tam daly větší rámcový příběh a lidé se zde soustředí na pátrání po dvou mladých lidech, kteří se ztratili na moři. Průběh na ostrově je už jen čistě romantický a jde o to, jestli se najdou. Prostě nudná romance bez onoho naivně erotického náboje. ()

Likan7 odpad!

Dvě totálně nesympatický paka se během školního výletu absurdně ztratí a zůstanou na opuštěným ostrově, kde jim opička krade věci. Pokud znáte ty slavné 2 díly Modré laguny, tak věřte, že ty jsou oproti týhle teen srágoře skvělý filmy. Tady je nejzajímavějším faktem příšerně špatný nasvícení před zeleným plátnem, jakože jsou ti dva někde na člunu na opuštěným moři. Herci to nejsou, a pokud jo, tak příšerní, scénář je možná obohacený o život v civilizaci, ale celý je to šíleně špatný, ale i hlavně nudný. Kdyby to bylo alespoň zábavný, ale ne. Tohle je jen blbost bez ničeho. ()

Kosmik 1

Tohle s původní Modrou lagunou má společného velmi pramálo. Pojato je to moderním stylem a dva mladí lidé skutečně uvíznou na relativně pustém ostrově, ale jelikož se film zabývá kravinami typu mejdan na lodi atp., tak nezbývá prostor na prozkoumávání ostrova a tak to pak vypadá, jako by hlavní hrdinové žili na pláži 2x10m, kde si spíchnou pouze provizorní přístřešek. Pak ani nevíme, na čem vlastně přežívali. Ryby chytat neuměli a během celého filmu snad ani nic nejedli, nebo jsem si nevšiml (ale já u toho dvakrát usnul, tak možná že mi něco mohlo uniknout). Dále jsme svědky spousty nelogičností, které tu nebudu vypisovat, už tak si tento brak nezaslouží tak velký koment. Konec byl pochopitelně neuvěřitelná slaďárna, aby nám náhodou něco nechybělo. 20% ()

SAJA

SCIFI o tom jak byli pobertové rádi, že mají kde schuckat o 106. Pan režisér/scénárista si tu pravděpodobně zhmotnil své pubescentní (tedy aspoň doufám) sny...co a jak by dělal s krásnou spolutrosečnící. Takže byla schukacka, banán na jídlo, koupačka pod vodopádem a toto pořád dokola. Ale že by se aspoň okrajově zamyslel nad tím, že se budou taky muset snažit sehnat nějakou pořádnou obživu a trochu se chránit před okolními vlivy, to ne. Bonbónek na závěr byl, že když je po půl roce schuckaaaní zachránili, tak vypadali lépe než na začátku. No to nevymyslíš. SURVIVAL par excellence !!! Jediné pozitivum je, že aspoň objevili tu mladou herečku. Ta je very schuckable. ()

castor

Dialog po sexu. On se ptá: „Proč brečíš!“ – Ona zasněně reaguje: „Bylo to nádherný!“ Síla původního filmu z dob, kdy tahle ucha ještě nebyla na světě (1980), byla v tom, že ti dva u tichomořského ostrova ztroskotali coby děti a vším, co je čekalo, se museli prokousat, včetně toho, že se jejich těla měnila. Být v pubertě, asi bych snil o tom ztroskotat s podobnou kočkou někde mimo civilizaci, nicméně tihle dva stále vypadají jak z katalogu, napětí je nulové, atmosféra ještě slabší. Konflikty jsou umělé, na sílu vyvolané, nikam nesměřují a za pár desítek vteřin se prostě samy vyřeší. Omluva Brooke i Mille za kritiku předchozích kousků, tohle je vyložený (a zcela zbytečný) průšvih. ()