Pätica študentov na výlete je nútená dať sa inou cestou, ako mali pôvodne naplánované. Uviaznu ale v opustenom moteli, kde na nich čaká strašná vízia zavraždených ľudí. Stretnutie z mužom, ktorému tu záhadne zmizla manželka potvrdzuje ich najhoršie obavy – na svedomí to má tajomný vrah! V blížiacej sa noci budú musieť bojovať o holý život až do nečakaného konca! (oficiálny text distribútora)

Raven0

Teda, antistrašidelný horor, v němž je neviditelná, páchnoucí nestvůra, co svým vrtákem navrátí zrak slepci? No proč by ne :-) Pointu jsem odhadl už před půlkou filmu, páč podobný a dokonce i strašidelný horor jsem již viděl. (nebudu jmenovat, znalci ví) Jen mě na chvíli zmátnul ten beznohej chlapík v popelnici, kterej pak někam "utekl" :-) Co ten tam dělal... ()

mickyreed odpad!

Naprosto nelogické chování postav, rádoby vtipné kecy kazící atmosféru, vykradačka Texaskýho masakru a Smrt přichází v bílém (NAPROSTÁ UBOHOST TEN TOTÁLNĚ VYKRADENEJ KONEC !!!) trapná pičovina ... ()

demented

Výborná hororová komédia. Vadila mi len už značne obohratá pointa (Dead End a ďalšie) a celkovo úplný záver, kde z nás robia filmári úplných debilov a všetko polopaticky vysvetlujú, ako keby si niekto nevedl v hlave spočitať, že koľko je 2+2. ()

manonfire

Film s nehollywoodským paradoxem, kdy pointa a celý závěr film nezkazí, ale naopak je tím nejlepším z celého snímku. Bohužel jako horor film nebyl prostě dost strašidelný díky metamorfózní podobě bubáka, který se ale vůbec nevyvedl. 60% ()

jefff

Reeker nenaskytuje nic co by nebylo v žánru viděno. Plusem je jistě netradiční zápletka, ale její zpracování je více ne tuctové, herci průměrní až podprůměrní (vyjma hlavní hrdinky, která mi byla celkem sympatická, ale to bylo upůsobeno spíše jejím charisma než herectvím). Konec je možná pro někoho překvapivý, mě ale zrovna nenadchl a popravdě mi to bylo šumák:-) Na druhou stranu mě Reeker nezklamal, nečekal jsem nic převratného a už zdejší hodnocení mi cosi napovědělo, takže jsem věděl do čeho se pouštím. Reeker mohu doporučit těm, kteří stejně jako já jsou hororovými maniaky a vyhledávají i ty slaší kusy. ()

Smileface

Skvělé béčko. Je to sice bohapustá vyvražďovačka ale narozdíl od jiných filmů podobného žánru udržuje celkem slušné napětí, takže se vše nezvrhne jen na efektní zabíjení. Vysvětlení na závěr je opravdu inteligentní i když nijak světobrné, každopádně vzhledem k tomu, že jde o horror, tleskám. 70% ()

sedm.1

Až k závěrečné pointě jsem se rozhodoval mezi 3 a 4*.Pár věcí tu bylo fajn,pár ne.K dobrému lze přičíst hodně sympatické herce a popravdě i dost opravdu napínavých scén,kdy jsem chvílemi vážně ani nedýchal.K minusu pak určitě fakt divnou atmosféru,ještě podivnějšího "bubáka",ale především šíleně nelogické jednání všech postav.To bylo vážně neuvěřitelně bijící do očí,jak jednotlivé postavy musejí jen kvůli ději dělat tak pitomé rozhodnutí a chovat se jako naprostí dementi,že to až bralo dech a rozum.Ovšem co mě doslova a dopísmene nasralo a ve finále srazilo i mé hodnocení je pointa.Nechci tím naznačit,že byla hloupá,to vůbec ne a naopak,kdy tu nebyli určité okolnosti,byla by to naprosto osvěžující,šokující a bombastická pointa.Ta okolnost ovšem spočívá v tom,že ona pointa je prachsprostou kopií a krádeží z úplně jiného,perfektního snímku z roku 2003.Nechci jmenovat,to už udělali jiné komentáře,ale tak šíleně kopírující finále mě vážně naprosto vyvedlo z míry.Na půl cesty tak skutečně zůstalo někde na půl cesty a jeho závěrečné plagiátorství mu i přes občasné klady snímku zkrátka nemohu v žádném případě odpustit. ()

xaver odpad!

Primitivní horor, jako ostatně všechny s tím naprosto profláklým klišé, jak se parta nevinných lidí omylem octne ve spárech vrdažící bestie nebo monstra. ()

iXtr3m3

Na svoju dobu to bolo celkom slušné dielko, nič svetoborné, alebo veľké, ale slušné. Potešil Eric Mabius, ktorý v tej dobe ešte stále behal vo filmoch a nie len v seriáloch. Michael Ironside bol tak, ako každý predpokladal, hlavne kvôli tomu, že jeho meno kedysi niečo znamenalo. Ani lepšie ani horšie ako pokračovanie. Ale v dnešnej dobe by som to asi už nepozrel. ()

MareT.

Trošku zklamání a to hlavně díky tomu, že pointa, na kterou jsem byl připraven jako na "realistickou", jak jsem se v jednom časopise dozvěděl, byla obehraná a téměř okopírovaná z o polovinu lepšího "Smrt přichází v bílém" (možné, že tohle je trošku SPOILER, tak se omlouvám). Jinak další velké mínus byl "vrah", který byl minimálně reálný, spíše byl i k smíchu. ()

Holina

Jako vyvražďovačka to není úplně špatné, ovšem úplně do očí bije samoúčelnost scén. Masky dobré, efekty také, závěr předpokládaný a tupý. Když už nebudete mít v regálu půjčovny co vybrat, můžete po tom sáhnout, ale pro večerní relaxaci nedoporučuji. ()

kery- odpad!

Horor. Ejakulace se nekonala ani u (alespoň trochu) originálního snímku "Smrt přichází v bílém", takže tady to opravdu taky nehrozí.. ()

Corpsegrinder

Lepší dvě. Plusem je hlavně dobře vypadající zabiják a závěrečný vysvětlení který to celkem slušně uzavře, i když samozřejmě spousta věcí nedává smysl. Ale to už je tak dnes všude. ()

tenebrae86

Pro mě nepříliš zajímavý horor s neoriginální pointou. Ani to monstrum se mi nelíbilo a děj dokázal pěkně nudit. Naštěstí má film místy docela strašidelnou atmosféru, takže můžu dát alespoň průměrné hodnocení. ()

Martin_W

Jelikož o půlnoci nic lepšího v tv nedávali, dal jsem se na sledování filmu Reeker. Nápad špatný není, problém je v celém konceptu filmu. Dementní vrah, chabé triky, bez nápadu.. Škoda času. 20% ()

Illy

Oddechový horůrek, kdy se člověk lekne i pobaví. A konec jsme opravdu neuhádli. Asi je to tím že si hlavní postavy většinou představujeme sjetý:-)) ()

wampire23

Takže mám za sebou noc strávenú s Reekerom (bez blbých pripomienok:D). Scenár je klišoidný, že viac už to zrejme nešlo, 5 mladých ľudí sa vydá na cestu za akousi párty, na najhoršom možnom mieste sa im pokazí auto, a potom ich začne pomaly ubúdať:D. To je stručne k obsahu. Natočené je to celé prekvapivo pekne. Človek sa pri sledovaní nenudí, dokonca som sa párkrát skutočne bál (a to sa mi stáva naozaj iba výnimočne). Milo ma potešilo použitie slepého chlapca, čo prináša nové neotrelé možnosti v takomto druhu filmu. Či už na úkor hororu alebo komédie, keďže tento snímok nie je taký vážny ako sa zdá. Škoda len toho predvídateľného konca, ktorý doslova bije do očí inšpiráciou vo filmoch Smrť prichádza v bielom a Identite. Mohlo to byť inak o hviezdičku viac. Takto ostávam pri celkom slušných 60%. ()