Karate Tiger I. - Neustúpiť, nevzdať sa

• Slovensko Karate Tiger (viac)

FIBO

Film mého dětství. Když je Vám 12, chodíte do školy / ze školy a ve volném čase si pouštíte, co máte ve skromné VHS filmotéce, pak film o naději a nevzdávání se ve Vás zanechá určité stopy. Tehdy mi nebylo moc jasné, proč Van Damme (můj oblíbený) hraje zlouna, nicméně přes celkové ztvárnění jsem ho skutečně tak považoval a tento film se nesmazatelně zapsal do mé growing-up filmotéky. Je to už hodně dlouho, co jsem ho viděl naposledy (krom dneška), kdy vůči němu zastávám naprosto stejný postoj - naděje a nevzdávání se, pokud věříte, dokážete zázraky. A tak tomu skutečně je (vlastní zkušenost). ()

velkyvezir

Klasika 80. let v oblasti "karatefilmů". S kamarádem jsme opakovaně film sjížděli znovu a znovu a v těch deseti, dvanácti letech nám to připadalo velmi inspirující, jak mladík bojuje za čest a srdce své milé. A ještě tam oživlý Bruce Lee... prostě nářez, který dnes reálně označuji průměrný film, kterému však z nostalgie dávám o hvězdičku více, než si ve skutečnosti zaslouží. ()

jondoe

No tak som si zasa trosku zaspominal na to ked som bol este na zakladnej skole , a ked sme si u nas na videu z kamosmi pozreli tento film potom vybehli von a skusali vselijake vykopi a uderi. Niekedy mi je smutno ze taketo filmy sa uz moc netocia. Teda vslastne tocia ale uz nestoja za to. ()

KoRner

Akčná šupa, ktorá má už 30 rokov a aj keď je to amatérsky spravené a v niektorých scénach je zreteľne vidieť mikrofón, stále má nespočet nasledovateľov a napodobniteľov. ()

iXtr3m3

Klasika klasík osemdesiatiek. Van Damme ako Rusák Ivan, učitel zo záhrobia, v podstate taký lepší modernejší Karate Kid. Ale nostalgia je nostalgia. :) ()

Theraphosa

Tohle jsem jako malej naprosto žral.Van Dammův jeden z best filmů a nevím jak teď,ale tenkrát,s polským dabingem a nic moc obrazem to pro mě bylo něco jako dnes tom yum goong. ()

wosho

Okopírovaný Karete kid s přidaným bídákem ze CCCP. Jako malý jsem film žral, časem však kouzlo pominulo a zůstál standartní a neoriginální film o karate. ()

pedro33

hodnotenie zamerne nadhodnotene, na tomto sme predsa vyrastali, jeden z prvych dostupnych VHS karate filmov, krasne naivna rozpravka... ()