Isté príslovie hovorí: "Boh nemôže byť všade, preto stvoril matky". Tvrdý losangeleský policajt Joe Bomowski (Sylvester Stallone) veľmi rýchlo pochopí jeho plný význam. Jeho matka Tutti (Estelle Gettyová) sa totiž jedného dňa rozhodne syna navštíviť a trochu mu prevetrať život. Joe moc dobre vedel, prečo päť rokov vytrvalo odmietal jej návštevu. Už keď energická stará dáma vystupuje z lietadla, zabáva všetkých okolo seba historkami zo synovho detstva. A to zďaleka nie je posledná hanba, cez ktorú sa musí Joe preniesť, kým dorazia k nemu domov. Lepšie to nie je ani v jeho byte. Matka sa okamžite pustí do upratovania a teraz keď synovi s riadmi dôkladne vydrhne a odmastí aj služobnú pištoľ, dôjde mu trpezlivosť... (TV Markíza)

Prochy38

Hodně naivní, ale místy zábavné. Tento film patří do mého dětství, nemůžu ho zařadit do odpadu. Zklamání se ani po letech nedostavilo. 50% ()

Hanes88

Za některé hlášky dávám aspoň 2*, ale jinak by to bylo míň. Jako malý jsem to měl rád, ale jinak to opravdu není nic moc. 35%. ()

Paldiny

Sylvester vraj túto komédiu používa ako trest pre neposlušné deti. Trochu kruté, lebo ústredná téma "mamička vs. synáčik štyridsiatnik“ na zahodenie nie je a jej samotné prevedenie tiež do pohody. Synáčik vyšetruje prípad, mamka sa angažuje, synáčik sa dvorí kolegyni, mamka sa angažuje, synáčik tvrdo vyjednáva a mamka cituje Terminátora. Je to sranda a nebyť občas uleteného fóru (trebárs toho s plienkou) nemám ani čo vytknúť. ()

Foxhound#1

Tenhle film je ten největší Arnoldův prank na Slye, takový jeho Cable guy. Naštěstí o rok později přišel Demolition man a vyhrabal se z toho. ()

Delaney

Stallone, jak ze sebe můžeš nechat dělat takovýho idiota... Ameriko odpusť si prznit stárnoucí silácký hvězdy svejma rodinnýma komediema plnejch psíku Jackie a Annie a rozumnejch maminek s bouchačkama... ()

lareinna

Myslite si, čo chcete ale je to náhodou fajn komédia...Rada som si tento 18 ročný film pozrela aj druhýkrát :-)) Myslím to vážne :-) Mňa to pobavilo.. ()

Sancoo

Tohle opravdu není můj šálek kávy, film jsem kdysi dávno viděl v televizi a neumím si představit, že bych si ho pouštěl znova dobrovolně, tady Sly šlápnul vedle ()

mira007

... ať se přihlásí ten, kdo zná horší film Stalloneho. Vím, že má ve filmografii tupá béčka, nebo směšný něco jako pornofilm, ale tahle komedie mne nějakým brilantním způsobem irituje a já ji musel vidět znovu, abych se v tom po letech ujistil. ()

filipvrbik

Pro mě velmi příjemné překvapení, skvělá krimi parodie a nostaligie na devadesátky... Samozřejmě příběh je béčkový, ale akce a humor jsou super, je to super sranda, takže vůbec nechápu tady to nízké hodnocení... Má to samozřejmě mouchy, hlavně konec není moc povedený, ale mně se to líbilo a nevím, proč jsem to viděl až teď...70% ()

rsimonyi

I když sám Stallone považuje tuhle komedii za absolutní katastrofu, já jsem na této komedii byl kdysi v kině a docela jsem se pobavil. Stallone v plínkách byl prostě božský :-) ()

klokyn

Úsmevná komédia, pri ktorej ma vážne mrzí, že tu má také slabé hodnotenie. Hlavná dvojica je taká charizmatická, že to už viac nejde a nehovorte mi, že sa Vám nepáčila akčná scéna s lietadlom. ()

Kratoc odpad!

První bych zastřelil maminku, pak Slye. Potom by šel na řadu scénárista a aby to nebylo producentovi líto, tak by šel taky, za to, kolik peněz vložil do takového nesmyslu. Ne, Sly do komedií nepatří. On neumí hrát, což se u rolí, kde někomu vyráží zuby dá ještě přehlédnout, ale u takovýchto filmů se to projeví v celé nahotě. ()