Když se dají dva dohromady, nikdy v tom nejedou sami. Vždycky sebou, aby se tak řeklo, vlečou "břímě minulosti": své bývalé, své přátele, přátele svých přátel... Ani Steve a Susan nejsou žádnou výjimkou: je tu Susanin "ex" Patrick, je tu Stevova "ex" Jane, jsou tu Susanina nejlepší kamarádka Sally a Stevův nejlepší kamarád Jeff... Je tu samozřejmě ještě mnoho jiných, ale těchto šest k sobě patří téměř neodmyslitelně. Jejich životy se prolínají, jejich cesty se kříží. Navštěvují stejné hospody, dívají se na stejnou televizi, diskutují o stejných problémech, řeší podobné průšvihy... Momentálně třeba zrovna ten, jak přesvědčit Jane, že mezi ní a Stevem je už opravdu a definitivně konec, když zatím každý jejich takzvaný rozchod skončil zcela spolehlivě v posteli... Prozatím osmadvacetidílná britská obdoba Přátel či Sexu ve městě - neboli sitcom, hovořící maximálně upřímně, otevřeně a hlavně vtipně o věcech, jimiž žije dnešní - aby se tak řeklo - začínající střední generace. Všem jeho hrdinům je něco kolem třiceti, všichni mají za sebou dost životních zkušeností s láskou, sexem i přátelstvím a všichni jsou odhodláni vytěžit ze života maximum. Mimořádně úspěšný seriálek získal Stříbrnou růži na festivalu v Montreux a byl prodán do více než dvaceti zemí. (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa NinadeL k tomuto seriálu (5)

Párovanie (2000)

28/28 V době, kdy se hranice posunuly s Přáteli a Sexem ve městě, si jeli britcomy totéž, ale svou vlastní optikou. Coupling je originální v tom, že skutečně řeší jenom vztahy a vysloveně jenom ironickou cestou. Z definice toho, že hlavní šestice nemusí kolem třicítky řešit kariéru, cílí všechny jejich smysly pouze na sex a párování, hnízdění a plánování toho všeho. Důležitá je řeč těla, čtení mezi řádky a prozkoumávání logiky opačného pohlaví na cestě za stejným cílem. ()

Season 1 (2000) (S01)

1. série nás seznámila s děvčaty a chlapci, s tím kdo je čí ex, kdo má na koho pifku, o čem by to v budoucnu mohlo být a vyvrcholilo to první vážným vztahem mezi Stevem a Susan. ()

Season 2 (2001) (S02)

2. série pomohla děvčatům zkrásnět, hochům si projít nevídanými macho problémy a Jane i v práci uplatnila svou výhodu - prsa. Nyní spějí Steve a Susan ke svatbě. A světe div se, Sally stále ještě nespala s Patrickem a Jeff má holku! Ano, ten Jeff, který mluví rád o tom, jak sbírá části žen do kbelíku. ()

Season 3 (2002) (S03)

3. série je naprosto vychytaná, zbožňuju Jane, všechno to do sebe zapadá jako puzzle, vtipy jsou dokonalost sama, často jsem se musela smát nahlas a konečně Sally a Patrick zakládají vztah na znělce kresleného Spider-Mana. ()

Season 4 (2004) (S04)

Závěrečná 4. série bohužel vysadila Jeffa neznámo kde a tím utrpěla celá harmonie kvality. Jane ztratila svou identitu, Susan a Steve byli těhotní, takže jediní, kdo zůstali kvalitní, byli Patrick a Sally. Jejich náročná cesta ke štěstí byla ale dostatečnou odměnou za jinak celkem pokažený seriál, který měl ještě tolik co nabídnout. ()