Austin Powers 2

• Slovensko Austin Powers: Špión, ktorý ma pretiahol (viac)

Talentovaný módny fotograf - a zároveň aj najlepší agent britskej tajnej služby v histórii monarchie - Austin Powers (Mike Myers) si užíva medové týždne s milovanou Vanessou (Elizabeth Hurley). Vlastne... Užíval si – pretože práve s hrôzou zistil, že jeho krásna manželka je v skutočnosti dômyselný ženbot (teda ženský robot) z dielne jeho odvekého nepriateľa Dr. Evila (Mike Myers), ktorého úlohou je zabiť ho! Austinovi sa však, našťastie, podarí doslova v hodine dvanástej uniknúť. Medzičasom sa na jeho veľkú smolu stihol na Zem vrátiť už spomínaný Dr. Evil, ktorý sa opäť – ako vždy – pokúša získať svetovládu s pomocou svojich mentálne nie práve najvyspelejších nohsledov. Tentoraz na to však tento zákerný ničiteľ ide mimoriadne bystro - s pomocou stroja času sa totiž vráti späť do uletených šesťdesiatych rokoch 20. storočia a zmocní sa Austinovej mužskej sily (tzv. mojo)! A tak sa, pochopiteľne, musí do minulosti vrátiť i Austin, ktorému v pátraní po stratenej mužnosti intenzívne pomáha krásna „vtedajšia“ agentka Felicity (Heather Graham)! Nuž a keď Dr. Evil začne laserovou zbraňou umiestnenou na Mesiaci vydierať amerického prezidenta (Tim Robbins), šéf britskej tajnej služby Basil Exposition (Michael York) povolá do služby... Koho iného, než Austina Powersa?! (TV Markíza)

JohnKEANE

Po spokojnosti nad vydarením Spionátorom,som už nedúfal že Myers bude chcet tromfnút sám seba.A čuduj sa svetu, jemu sa to podarilo!V dvojke sa nebojí zájst ešte dalej.Siaha až po fekálnom humore,ale tomuto človeku to rád odpustím!Okrem toho nové vydarené postavy Mé Mini či Tlstý Bastard,sú len dôkazom o Mayersovej komedialnej genialite.Potešila ma aj krásna Heather Graham ako náhrada v úlohe agentky ,namiesto topornej Elizabeth Hurley.A radost mi robilo aj neúmerné množstvo sexuálných forikov! ()

Filipes

Špionátor má opravdovej "rajc" ale tohle Myersovi kapánek ujelo. Ano sice je to stále v duchu jedničky a odvázanejch šedesátejch let, ale ta základní zápletka s Vannesou mi přišla opravdu docela trapná a nevylepší to ani to, že Mustafa je opět vážně raněný a Burt Bacharach místo na lodi zpívá v restauraci s Elvisem Costellem (Nádherná písnička). Ale co bych to byl za diváka kdybych Austinovi jen křivdil. Scéna kdy nastupuje vskutku nádherná Heather Graham při "American Woman" má hodně co do sebe, nebo taky ta úchvatná pípací scéna v Jerry Springer show jenž je asi nejvtipnější z celého filmu. (Svět je můj!! Svět je můj vy *****) Co dodat- na kvalitní komedii příliš komerční, ale nějak mi to ,,Jeď bejby." Přirostlo k srdci. ()

letfly

Pěkná trojčička. Film, od kterého jsem nic nečekal, mě ničím nezklamal. Bral jsem ho jako komedii a taky jsem se pobavil. Nic víc, nic míň. A vlastně ano, výborné kostýmy a barvy. Prostě mám rád šedesátky ;-) ()

Mikecat

Skoda umelej Elizabeth v uvode dodavala Austinovi a celemu filmu fakt sťavu, ale blazniva akcia s perverznymi narazkami je slusna aj v tejto casti, nepochybne s hlaskou,: "kde je tu hajzel, uz mi hovno lize trenky" a nova CIA asistentka strkajuca sledovacie zariadenie do prdele velkeho skota, ktorej Austin neustale opakuje aka je "šukadelická" :) ()

4567arthur

Přemýšlel jsem, co si pustím ve volném čase a nakonec jsem si pustil další film mého dětství Austina Powerse. Takže jsem si udělal teplý kakao, ( který jsem vypil hned jak začal film ) a dobře se bavil u filmu. Takový menší plus je, že se tady objevili známý ksichty, např. Woody Harrelson, Will Ferrell, nebo taky Tim Robbins. Na první a druhý díl, hlavně na ten druhý díl, jsem koukal nejvíc, tak se stal nějak mým nejoblíbenějším. 65% ()

cici24

Další díl a stejně dobrý...skvělá stylizace, výborná choreografie a třešnička na dortu je tlustej parchant:-))...Nejlepší byl když se mazal tím žrádlem a říkal: "jsem tak sexy".-)))) ()

Bounder odpad!

Souhlasím z Pohrobekem. Celý film je jedna velká Trapná Píčovina .Nerozumím tomu ,jak se tohle může někomu líbit a jak se u toho může někdo bavit.Označovat Mike Myerse jako komika je hodně velký omyl ()