Je léto 1964, kluby jsou plné a do Pensylvánie právě dorazil rokenrol. Dokonce i automobily se na nerovné dlažbě kodrcají v jeho rytmu. Každý se chce přidat, každý chce být jako Beatles. Ani Guy není vyjímkou, Odjakživa si přál stát se hudebníkem a teď má šanci. V místní kapele se uvolnilo místo bubeníka, které Guy díky svým schopnostem získá. Kapela odstartuje se skvělou písničkou, ze které se přes noc stane hit. Celá kapela je jako v sedmém nebi turné, fanoušci, filmové nabídky a vše ostatní, co ke slávě patří. Všichni si mysleli, že jim to vydrží navždy. Ale tak rychle jak jejich hvězda vylétla vzhůru, tak rychle i dopadla k zemi. (oficiálny text distribútora)

Beagle

S tímhle filmem Toma Hankse se to má bohužel podobně, jako s titulním hitem skupiny The Wonders - tedy na jedno poslechnutí dobré, nasazený rytmus fajn, i ten text ujde, ale jakmile "That Thing You Do" dozní, už si ho nebudete chtít pustit znovu. Tom Hanks je geniální herec, ale jeho režijní filmografie (a teď myslím i daleko slabší Mojí krásnou učitelku) nestojí za větší pozornost. ()

kleopatra

Něco mezi Rockerem a Švandou dudákem, prostě jak chudý, nadaný chlapec ke slávě přišel, jak se nechal tou slávou, pozlátkem a penězi semlít, vyplivnout a jakou nakonec udělal inventuru. Každý máme sny a máme různé vnímání reality.Tom Hanks si zarežíroval a nevyšlo to vůbec špatně. ()

Radyo

Oddechové, docela vtipné, příjemně poslouchatelné i koukatelné, podle mě se Hanksova režijní prvotina vyvedla, ale to je jen můj názor. ()

T2

Rozpočet $26miliónovTržby USA $25,857,416Tržby Celosvetovo $34,585,416║ Fajn retro od Hanksa, čo to vie aj za kamerou, je majsterko. /60%/ ()

Kass

Šedesátá léta mám rád, takže pozvánka od Toma Hankse, navíc do tak atraktivního prostředí jakým je zákulisí hudebního průmyslu, se prostě odmítnout nedá. Film je natočen s příjemným nadhledem, tak typickým pro dobu ve které se odehrává. Tom Hanks je bezkonkurenční. Liv Tyler je překrásná. Charlize Theron neodolatelně tupá. Giovanni Ribisi bohužel ve filmu jen statuje. A čtveřice herců, kteří představují členy skupiny si může do filmografie zapsat svůj jediný velký film. Nebo hit? ()

JohnnyD

Fajnové rokenrolové retro v réžii Toma Hanksa, ktorý sa tu predstavuje v jednej z jeho posledných skutočne uvoľnených komediálnych rolách. ()

triatlet

Podobně jako Philadelphii a Forresta Gumpa i tento film jsem měl možnost vidět v kině. Tom Hanks tam sice nehraje až tak velkou roli a hlavně ten film režíroval. Škoda, že na rozdíl od prvně jmenovaných filmů, které pravidelně (a zaslouženě TV reprízují), That Thing You do! mi v televizi dlouho unikal. Dřív jsem ho sehnal ve výprodeji na VHS. Soundtrack je skvělý. Znovu jsem si na To je náš hit vzpomněl při sledování Once, základní motiv radosti z hudby mi přišel podobný. ()

ad-k

Ničím objevné "rodinné sledování" vzestupu a mánie kolem jedné "fiktivní" kapely let 60. Tom Hanks samotinka za režiséřským křeslem poprvé = veskrze průměr v každém ohledu. 50% ()

eraserhead666

Předvídatelné, ale dobré. Povedené retro, výborná hudba. Rita Wilson okouzlující. Je vcelku zajímavé, že Hanks původně odmítal Toma Everetta Scotta do hlavní role, protože jsem v něm úplně viděl mladého Toma Hankse. ()

corpsy

Z tohto snímku je jasná hneď jedna vec, Tom Hanks je lepší herec ako režisér. Nečakal som síce nejaké oscarové parametre, ale miestami to neladí. Herecké obsadenie ale všetko z časti napravuje. ()

Hanks se synem ve filmu

Hanks se synem ve filmu

27.03.2006

Jen nedávno skončilo natáčení adaptace knižního bestselleru Šifra mistra Leonarda a Tom Hanks se kromě dalších tří rozdělaných projektů upsal připravovanému dramatu THE GREAT BUCK HOWARD, kde si… (viac)