Motel Halali je ideální místo. Na samotě, hluboko v lesích, přesně to správné prostředí pro víkendový kurs doktora Reiniše, určený lidem hledajícím smysl života. Účastníci se dozví něco o tom, jak žít. A také něco o tom, jak přežít. Z hlubokých lesů, vonících jehličím, hnilobou a krví, se totiž vynoří zombie myslivci. A naši hrdinové proti nim stojí sami, bez možnosti záchrany zvenčí, protože se nacházejí na tom nejopuštěnějším, nejodlehlejším místě na Křivoklátsku. Celý film ZDE (oficiálny text distribútora)

Wacoslav1

Vy mi nedate pokoj ani po smrti?! ultimatni cechysticka zabava ktera si na nic nehraje a predevsim bavi jasne je to stupido ale na druhou stranu budete vyzdvihovat nektery sracky podobnyho razeni protoze sou Americky nebo budete taky trochu patrioti? peknej cernohumornej horor a navic z nalepkou Cz! konecne neco na co muzou bejt milovnici zanru patricne hrdi jo a Miroslav neumrel pro nic jeho mozek poslouzil a pozdrzel cas nez se zabijacti myslivci vydali zpatky prdet do hliny ()

venus odpad!

Hned jak se v prvním záběru objevila Dáda Patrasová, jak mlátí do hlavy zombieho myslivce šutrem, tak už v ten moment jsem věděla, že to bude ODPAD všech odpadů! Pomoc zombie myslivci... co s nimi? Mám skvělý nápad...v kýblu rozmícháme mozek kamaráda a potřeme s ním všechny myslivce, ti se sežerou navzájem a je to vyřešené! A na závěr dokonalý happy end - nový pár si stopne Dádu Patrasovou v tanku! ()

Tom_Lachtan

Tohle je jen pro fanoušky buď zombíkohororů, parodií, českého myslivectva, české sci-fi/fantasy scény, porno milující jehovisty, nebo ty, kterým se zdají vlhké dny o Dádě Patrasové s brokovnicí v rukou. ()

-bad-mad-wolf-

"Zombie myslivci? To je ňáká blbost, ne?" Chtěl bych se bavit stejně, jako se museli bavit účinkující při natáčení. Film ale není k divákovi úplně přátelský, byť to dělá částečně záměrně. Jeho archaické vzezření (rovněž částečně záměrné) a punkově úletová forma sice mohou evokovat třeba raného Jacksona nebo Tromu, spíše ale působí jako mejdan studentů FAMU, na nějž někdo dopravil kilo koksu a cisternu protlaku (což je i není špatně, LOL). Relativně často se objeví fajn nápad / fórek / ojeb na diváka, nicméně všechno to rychle vyprchá. Tři mocná déčka (Dušek, Dolanský, Dáda) u mě na tři hvězdy nestačí, sorry. Kultovka se nekoná. ()

Jamal

Byl to asi dvacatej film na druhém filmovém maratonu a musim říct, že mě docela probral ze spánku, bohužel jsem mu ale na chuť nepřišel. Tenhle styl komihororů se mi moc nelíbí, i když Shoun of the death bylo docela v pohodě. (( :: ()

Big Bear

Mám rád filmy. Mám rád originální náměty. Mám rád i zombie filmy včetně béčkových. Už jen pro tu prdku. Mám rád Honzu Dolanského a ještě více mám rád Jardu Duška. Tohle mělo všechny ingredience toho co mám rád. Tak proč mi to sakra nesedlo? * * ()

Jhershaw

...Mně se to prostě líbilo... Po těch všech negativních ohlasech jsem tušil, co můžu čekat, resp. co čekat nemám. Možná i proto jsem byl k některým chybám shovívavější a bavil jsem se, stejně jako se asi bavili tvůrci při natáčení filmu. Některé pasáže jsou "hluché", buď zbytečně prodlužované nebo opakované, ale některá místo jsou téměř geniální.... což bych především viděl jako problém v režii... 70%. ()

Deimos

DVD/// Obsazení 6/10 Děj 7/10 Hudba 9/10 Efekty 5/10/// +Jan Dolanský je super, je to český horor, postavy jsou vtipné a jejich charaktery české, parádní hudba, film si dělá ze sebe legraci a nebere se vážně, po dlouhých letech se ve filmu objeví Dáda Patrasová -chybí tady hororová atmosféra, je zde pár vyloženě trapných scének, je zde Jaroslav Dušek :-l /// První česká zombie komedie a já takové filmy jen podporuji. Výborně jsem se bavil a některé hlavně parodické scénky byly skutečně vypečené. Tvůrce obdivuji jak si poradili s nízkým rozpočtem a rovněž za jejich odvahu. Za výtku určitě stojí, že přesto jak se jim podařilo herce namaskovat, toho tolik neukážou, střih je celkem rychlý. Ve výsledku jsem však spokojen a pro příště bych šel do pořádného hororu. GL./// Celkem 68%/// ()

Allien.9

Neskutečná pakárna, která se však nedá nemilovat!!! Jan Dolanský a Jaroslav Dušek sypou jednu hlášku za druhou, kolem pobíhají zombie myslivci, do toho všeho hraje perfektní ro(c)k a vše je snímáno velmi dobrou kamerou (zpomalené záběry, detaily). V "Choking Hazardu" jsou desítky scén, u kterých se doslova válíte smíchy... Vlastně se válíte smíchy celý film. Jak taky jinak, když se v opuštěném motelu sejde šíleně ironický "nihilista", slepý filosof, pornoherec-Jehovista, přehnaná puntičkářka nebo uťápnutý manžel, ze kterého se vyklube "postrach zombievců"... Trapné? ANI TROCHU! ()

HAL

Šokující, ono je to opravdu vtipné. Nečekané, pověst má Choking Hazard spíše špatnou, a přitom ty kořeny v kultovním Byl jsem mladistvým intelektuálem a ještě kultovnějších recenzích páně Dobeše a Kopřivy (starý Score pod Andrewem, kdo na nich vyrostl, ví) tu vidět dost jsou. Úvod s Dádou je ještě docela trapný, prostě ji tam chtěli a má to být vtipné, jenže to nefunguje a je jen roztekle ošklivá (a ani nemá Žížalu), a představení hlavních herců je snad ještě horší, krom luxusního Duška jsou to taky spíš neherci než co jiného. Ale jak nastoupí Jehovistický pornoherec, tak se scénáristovy propisky rozžhaví doběla a nezastaví až do konce, ironizování žánru, náboženství, života, vesmíru a tak vůbec mu jde moc hezky od ruky a chrlí originální nápady, a i ten Dušek dostane ještě upgrade. Takže nakonec parádní navázání na kvalitní českou parodickou školu v lehce punkovém gonzo stylu. ()

mchnk

Film, který sám sebe odsuzuje ke komediálně experimentálnímu snímku, který je potřeba brát s velkou rezervou. V Hollywoodu takovýhle věci vznikaly a vnikají už léta, potom se prodávají do Evropy. Tohle je důkaz, že jsme bohužel schopni si stejnou kravinu natočit sami. Ani jako komedie to není dobrý. Brak, je oproti tomuhle promyšlený dílo.Ovšem některé filozofické myšlenky pana Duška byly zajímavé. Následně potom degradovány dalším dějem. ()

InJo

Dojemně a neurážlivě špatná amatéřština, které jde pouze o efektní důsledky (které jsou různou měrou šílené a ujeté, ať už jde o situace, nebo o hlášky) a na efektivní příčiny z vysoka kašle. Holt každý není jako Peter Jackson nebo Sam Raimi, kteří kdysi dokázali natáčet geniální brak za minimum finančních prostředků. Talent je zkrátka zapotřebí vždy. Nicméně pokud máte rádi filmy tohoto typu a fandíte nadšeneckým filmařům (i pokud jim zmiňovaný talent jaksi chybí), je pravděpodobné, že se budete u CHOKING HAZARD bavit. A je vlastně jedno, jestli se budete bavit spolu s tvůrci, nebo na jejich účet. 50 - 60 % ()

Sonnery

Jakmile je Dáda v kůži a navíc nosí i kožené oblečení, když v ruce drží brokovnici, když jezdí tankem, když ĎUŠek léčí DUŠi a zobíci dostavají hodně do záuší, tak přece automaticky se dávájí 4* ()

Jordan

Najprv to dobré a to, čo oceňujem - herecké výkony v spojení s dialógmi vypálili tak, že na 95% neznejú trápne, hlášky sa vyskytujú a v drvivej väčšine nepôsobia násilne či ako plagiáty, ďalej: niektoré nápady a scénky naozaj zábavné a vtipné, najmä primárny námet: filozofický kurz o hľadaní zmyslu života v penzióne Halali prepadnutý zombie myslivcami - to je senzačné. Niektoré pasáže, vďaka autorskej znalosti filmov, žánrov a všetkého okolo toho sú vcelku nápadito zrežírované, niekedy to však (ideme na horšu časť) prepísknu a vyznie to násline či trápne, občas sa tvorcovia snažili až príliš citovať/parodovať/odkazovať a tak neodhadli mieru a pôsobí to umelo. Snaha je však taká očividná, že to (ako som už spomínal) na mnohých miestach zachraňuje. Soundtrack hrozný a vizuáln taký libový - nemastný, neslaný (nezohráva účel ani ako parodický na istý vizuálny štýl ani nie je príťazlivý, také nič, skrátka natočené). Čiže vo výsledku presné tri hviezdičky. Berte to ako snahu o niečo v našich zemepisných šírkach nevídané a nebudete až taký zhrozený. Dušek ako slepá polozombie je fajn. A kopec hlášok sa vydarilo. ()

ed_wood

Veľmi podivný film, ktorý nemal hlavu ani pätu. Neviem, či som jediný, kto tomuto filmu vôbec nepochopil. Snažilo sa to pôsobiť vtipne, ale vtipných scén (aspoň pre mňa) by som vedel spočítať na prstoch jednej ruky, možno by sa mi aj nejaké prsty zvýšili. Za tú jednu hviezdičku stál aspoň ten slepec, ktorý niekde v polovici filmu zmizol, ale našťastie sa tam potom vrátil:) ()

dzej dzej

Film na úrovni těch průměrných a popdrůměrných "děl" z přehlídky amatérských filmů v Uničově. Jediný rozdíl je v tom, že Dobeš a jeho tým dostali víc peněz... ()