Reklama

Reklama

Záhady Sylvestera a Tweetyho

(seriál)
  • Česko Tajemství Sylvestera a Tweetyho (viac)
všetky plagáty

Série(5) / Epizódy(52)

Obsahy(1)

Kocour Sylvester se stále neúspěšně snaží ukořistit malého žlutého kanárka Tweetyho, podaří se mu to někdy? Mezi těmito pokusy o ulovení se řeší různé "záhady", přitom je to celé velmi humorně zpracované... (ČSFD)

Recenzie (14)

MM_Ramone 

všetky recenzie užívateľa

"Tajomstvá Sylvestra a Tweetyho" - tento animovaný seriál, z produkcie Warner Bros Company, ma nikdy nebavil. Ich kolegovia z Looney Tunes ako napríklad Bugs Bunny, Speedy Gonzales, Porky Pig, káčer Daffy, divoký Tazmanian Devil, či ukrutne rýchly Road Runner (mig-mig), tí boli celkom v pohode. Ale na hlúpeho kocúra Sylvestra a hydrocefalického kanárika Tweetyho som si veru nezvykol. Tiež mi tam hodne vadila aj tá stará ježibaba. ** ()

Reklama

uiu 

všetky recenzie užívateľa

Sylvestr a Tweety mi nikdy jako dvojice do oka nepadli, stejně jako jejich starší předchůdci Tom a Jerry. Nevidím zábavu v tom, že upištěný kanárek neustále zmrzačuje kocoura, který se jej sice snaží sníst, ale to je holt příroda a já to tak brala už odmalička, že jedno zvíře sní druhé, aby přežilo a nechápala jsem, proč si za to Sylvestr zaslouží jen monokle a boule. Na druhou stranu mě na seriálu bavily záhady a jejich řešení, takže to na ten průměr dám, i když hlavní dvojici jsem nijak zvlášť nemusela. ()

Marek1991 

všetky recenzie užívateľa

Táto dvojica sa proste nemôže vyhnúť porovnávaniu s inými, ktoré vznikali v rovnakom čase. Ale nech už boli ostatné akékoľvek, toto je pre mňa priemer. Čo sa týka zábavy ma to až tak nebavilo, vždy to bolo o niečo pozadu. Animácie sú pekné, dej a scenár často na jedno kopyto, len s nejakými zmenami, ale má to aj tak svoje čaro. ()

Trevor 

všetky recenzie užívateľa

Dalo sa to pozrieť, ale opäť sa jednalo o rozprávku, ktorá prišla na obrazovky v čase, keď ma už nebavili a Tom a Jerry to skrátka nebol, takže iba občas som si to pozrel a zväčša prepol a hľadal niečo iné. ()

Galéria (3)

Zaujímavosti (1)

  • Cool Cat, postavička Looney Tunes, se objevuje v různých formách v každé epizodě seriálu. (HappySmile)

Reklama

Reklama