Skupinka batolat s nevinnýma očima a obrovskou zvědavostí Bugs, Daffy, Sylvester, Taz a Tweety zažívají každý den spoustu nových dobrodružství. (oficiálny text distribútora)

Potjoc

Tohle bylo na několik let v ČR jediní Looney Tunes, který se vysílal. Při prvním shlednutí mě moc dojala atmosférou úvodní a závěrečná znělka. Ale jinak je to dějově ne pro mně. Tehdy mě šokoval nejvíc díl, jak Daffy mluví sprostě, protože mě zajímalo, jestli v originále tam nebyly necenzurované vulgarity, které do dětských filmů rozhodně nepatří. ()

ivishka

Je to podle mě takové onaké..postavičky spolu s pár centimetry a špetky toho "rozumu" ztratily i tu pověstnou jiskru,která dělá animák animákem..Není to už ani tolik vtipné a takové ty typické šarvátky jako Silvester a Tweety atd.jaksi zvláštně vymizely jako pára nad hrncem.. Skutečné ikony,které plnily naše školní lavice dnes již staromódními obaly na sešity,nebo pouzdry na psací potřeby a další serepetičky jsou dnes trochu jinde a hlavně tato urputná snaha o senzaci pobavit děti je až nechutně očividná..Rozčiluje mě očividná honba za výdělkem.Stejně to ti děti s chutí zapomenou a vrhnou se raději po Mlčení jehňátek.. ()

Zodd

Tak když už jsem to tady zmínil, napíšu svůj názor. Hodnotit nebudu, přeci jen už tehdy při sledování jsem nanejvýš cítil, že nejde o záležitost určenou mně. Tehdy jsem si to spletl s geniálním Tiny Toon Adventures a těšil jsem se, že jsem to konečně znovu našel a ono kulový. BLT není jen animáč s omlazenými postavami/novými generacemi, které tu byly ještě přes nějakou dekádu dvě tři zpátky (kdo není v obraze, tak jde o věci jako Muppet Babies, The Flintstone Kids, Pup Named Scooby Doo, Yo Yogi!, Tom and Jerry Kids, New Archies, James Bond Jr., Jungle Cubs i díla z Japonska jako Baby Felix a Panyo Panyo Di Gi Charat, a vlastně i malé Bratz Babyz filmy), cílový věk se radikálně snížil taky. Pro malé děti podle mě lehké i poučné, ale i dost zrádné, jako seznámení se slavnými postavami se může s rostoucím věkem u klasiky hořce vymstít. Vždyť se ty postavy - snad kromě Daffyho, ovšem Jonesové mutace (nejnovější LT seriál mu prý vrací vlastnosti od Averyho) - nechovají jako jejich originály. Ovšem při srovnání s něčím jako Mickeyho klubík je vlastně důvod tento seriál do určité míry tolerovat i adorovat. ()