Taz je při chuti pořád – ráno, v poledne i večer. Na tomto dlouho očekávaném DVD, které vám přináší první čtyři epizody Taz-mánie, je ale žravý malý ďáblík natěšený hlavně na legraci. Tohle není Tasmánský čert ze vzpomínek vašeho tatínka, ale vsaďte se, že se bude líbit i jemu. Dospívající Taz obývá spolu se svou rodinou (včetně golfem posedlého otce a hyperaktivní matky) dobře vybavenou jeskyni a vede ďábelsky rušný teeenagerovský život – to znamená, že mimo jiné JÍ, čelí šílené přehlídce vynálezů bratří Ptakopyskových, SVAČÍ, snaží se přechytračit lovce Axla a Bulla Gatora, kteří chtějí Taze chytit a umístit do ZOO – a zmínili jsme JÍDLO? Hej, tyhle obaly ale vypadají chutně.... Epizody:  Příběh s želvopsem  Jablko nepadne daleko od stromu/Zprava dobrý, zleva tanky  Válka a mírek/S hlavou v oblacích  Tady přestává legrace/Kivi po královsku (oficiálny text distribútora)

Gemini

Blí bla ble blue ble prrrrrrsk!!!! Sice z Looney Tunes nejvíc žeru Kojota a Kukačku, kterým za patama visí Foghorn Leghorn s tím čoklem, ale Taz je prostě machr. ()

Šimpy

Výborná záležitost. Ne tak dokonalá jako příběhy s Daffym, Bugsem nebo snad něco od Disneyho. To je jiná liga. Tohle je mnohem ujetější a to se projevuje nejen ve vtipech, ale i v kresbě. A navíc opět jsem na to jako malej zíral. Jen to už tolik nepřirostlo k srdci jako výše zmínění. "Vítejte v zemi, která v dětskej duších leží, kde nebe barvu žlutou za deště má..." ()

duklak2

Je to nejdokonalejší čert. Na tento animák jsem si vzpomněl teprve nedávno, když jsem myslel na své dětství a vzpomínal, že jsem se měl mnohem lépe, než teď v dospělosti. Vždycky, když jsem vstával ráno do školy, tak běžel ve snídani s novou tento „němý“ čert a běhal tak rychle, že by dnešní nejrychlejší běžec planety Tyson Gay neměl proti němu vůbec žádnou šanci :-). ()

Galadriel

Zbožňuju králíka Bugse a všechny filmíky, které jsou buď s ním anebo s někým okolo něj (Daffy, Prasátko Porky, ...). Ani Tasmánský čert není výjimkou. Nechápu, jak se tohle může někomu nelíbit. ()

Malarkey

Tasmanský čertík a jeho rodinka mě vždy dokázala rozesmát. Tím jsem taky poznal, že pod Australským ostrovem se nachází menší ostrůvek s názvem Tasmanie, kde se nachází jeden opravdu vzácný endemit, tasmanský čertík. Takže mě animovaný seriál vlastně i zeměpisně poučil a dodal mi něco do života. A to se zas tak často nestává. (7/10) ()

• Jméno jedné z vedlejších postav, Francis X. Bushlad, má být poctou herci Francisovu X. Bushmanovi, který má na kontě více než 200 filmových a seriálových rolí. (HappySmile)