Zajac Bugs a káčer Duffy idú na výlet

• Česko Looney Tunes: Králíkův útěk (viac)

Looney Tunes sú späť - v novom animovanom dobrodružstve! Začína sa hon na veľmi vzácnu kvetinu, ktorá dokáže „zneviditeľniť“ čokoľvek! Krásna, ale popletená predavačka parfumov Lola Bunny dostane do daru kúzelnú kvetinu. Bez  toto, aby vedela o jej moci, pridá túto magickú ingredienciu do svojho nového parfumu. V nádeji, že vyrobila mimoriadnu vôňu, si Lola stopne bláznivého taxikára Bugsa a Káčera Daffyho a náhlivo s nimi vyrazí do Paríža! V pätách sú im hviezdy z Looney Tunes a všetky idú po elixíre neviditeľnosti. Najhrôzostrašnejší plán, ako elixír využiť, má Marťan Marvin: chystá sa nechať zmiznúť planétu Zem! (TV Markíza)

JesterKruger

Ačkoliv to není žádný mistovský animák, a není to už moc ono, v porovnání se starými Looney Tunes, tak přece jen musím konstatovat, že se jedná o skutečně perfektní animák. Natrefil jsem na něj v pubertě, a musím říci, že na mě působil přece jen trochu nostalgický těmi postavami. Ani ten koncept není špatný. Kdyby to mělo tu původní známou animaci, tak bych se nebál tomuto filmu dát 5*. Sice slabších, ale pořád pět. Kdyby tvůrci jen trošku poštelovali děj, a dali tomu původní nostalgickou animaci, tak by to bylo na slabších 5*. ()

Comida

Po příběhové stránce tento film, jenž je určený spíše dětem, nenabízí nic svěžího. Pár opravdu povedených vtipů mě rozesmálo spíše uvnitř, ale na venek jsem to nedal znát. Nepřekvapující, ale v dobrém slova smyslu úsměvná love story mezi sympatickou dvojicí Lola a Bugs na jednu stranu působí hloupě, což si myslím že publiku pro které je film určený, to vůbec nebude vadit. Co ale přímo štve jsou otravné písně. Naštěstí tu jsou jen dvě tak se to dá vydržet. Celkově se pro mě jedná o průměrný animák, který ovšem zabaví. 5/10. ()

Terva

Úvodní titulky jsou hodně odfláknuté. Celkově je to příšerný, nevtipný příběh. Mě to nebavilo. Pro děti možná dobrý, pro mě jen průměr. ()