Uprostřed ničeho

Těhotná žena na útěku ze zničené totalitní země uvízne v přepravním kontejneru a na rozbouřeném moři bojuje o holý život. (Netflix)

Carcooli

Hodně mrazivá podívaná, ani jsem nedýchala! Povedený snímek, který vás od začátku do konce nepustí. Některé scény byly i na mě dost, a to vydržím hodně - ono, když se to někdy týká dětí a sami děti máte, tak se vás to prostě dotkne. Nic pro slabé povahy. ()

Tadas

Velmi emotivní film a zajímavý příběh, bohužel k dokonalosti tomu chybí hodně a krom první třetiny a poslední části... velmi nudný, některé scény zbytečně dlouhé a bez napětí. ()

Holly_Molly

Chvílema i celkem intenzivní drama s jednou z nejvíc intense porod-scén za hodně dlouhou dobu, kdy ale půlka filmu slouží jako vata a strááášně se to táhne.. Potenciál pro 40minutovou survival jízdu byl obrovskej, ale skoro 2 hodiny jsou pro takovou zápletku moc :-) ()

JB001

Neskutečně se to vleklo a měl jsem problém to vůbec dokoukat.   Snůška nesmyslů od začátku do konce a dvě hvězdičky jsou moc. Mnohem větší nervy byl zápas Slávie v Liberci. Csaplárova past sklapla a závěr neměl chybu ()

gatuso

Absurdni duvod emigrace z fiktivni zeme, kdy tamni rezim vrazdi deti a tehotne…hodne pritazene za vlasy. Anna ma stesti ze najde v kontejneru vse co pak bude potreba, vcetne vrtacky s nadstavcem na vrtani zeleza…A Anna ma hezka prsa, o tom zadna… ()

ValtorLP

Tento film nejen že dokázal udržet moji pozornost, ale také mě přímo dojal svým smutným příběhem. Žena s narozením dítětem uprostřed moře v kontejneru s pár bednami plných věci se kterými si ale hlavní aktérka bez problémů poradila. Kdybych se měl dívat na fyzikální zákony, tak by film z části nedával smysl, ale to jsem se snažil přehlížet skrz zajímavou zápletku. Jen mohu říct, že takový snímek tu ještě nebyl a ani nevím zda by to šlo vymyslet ještě lépe. Každopádně mé hodnocení se točí kolem 5/10, *** ()

goldhawk

Od začátku do konce film cílí na emoce diváka, přičemž ale nijak nenásilně a snímek na city funguje přesně tak, jak bych si představoval. Jsou zde místy nelogičnosti, které nechci prozrazovat pro diváky, kteří film ještě neviděli, ale to nemění nic na tom, že mě i mou ženu dlouho žádný film tak emočně nazasáhl, jako tento. Shodujeme se na verdiktu 4/5, ale pro nízké hodnocení ostatních, které nám přijde absurdní, dáváme pro "vyváženost" a celkový dojem 5/5. DOPORUČUJI!!! ()

mona.13

Pustili jsme si film s manželem na základě recenzí, ale to co jsme viděli, nás dostalo. Dlouho jsem nebyla tak emočně vyčerpaná, jako u tohoto filmu. Je tam spoustu věcí, které by v realitě asi nefungovaly, ale pro nás bylo podstatné to, jak na nás film působil. Dlouho se mi nestalo, abych si přála, aby film skončil a zároveň abych věděla, jak to skončí. Hlavní hrdince jsem opravdu hodně fandila. Opravdu teď hodnotím na základě emocí, které jsem u filmu cítila. Takže za mě 5/5 hvězdiček. ()

NikiVai

Jo, mělo to hodně nelogických momentů a porod dítěte za bouře byl jasným polechtáním divákových emocí. Ale, když se od toho oprostím, já si to náramně užila. Survival z kontejneru mi přijde jako originální nápad (nebo mám třeba jen mezery, ale jiný podobný snímek jsem zatím neviděla) a i jednání hlavní hrdinky bylo zajímavé sledovat. Byla jsem napnutá až do konce i přesto, že mi bylo jasné, že to bude mít happyend, byla jsem zvědavá, jak si se závěrem tvůrci poradí. ()

Radim100

To bylo asi tak zábavné jak Bohdalka v kuchyni. Rychlopřetáčením jsem to zvládnul za 35 minut a i to považuji za moc dlouhý na to jaký to byl nesmysl. ()

patto

v podstate slabšia verzia pi a jeho život ponata trochu inak. Je tam zopár nedomyslenych vecí (SPOILER Z.: prečo nevylievat naďalej vodu, teplota vody a podchladenie, sama kľudná hladina, tesnenie dverí , spojov, či bola vojna alebo čo a pod SPOILER KONIEC) ale keď toto tomu odpustite, tak je to slušná jazda. Za mňa pekne spracované Bčko. Je to pozeratelne? je atmosféra? áno- tesne 70%. Na vylepšenie hodnotenia 5x* ()

Dakota1978

Nové, neotřelé, skvěle zahrané, balancující na hraně citového vydírání, ale tak nějak relativně se vkusem, tudíž se dalo vydržet. Hlavní představitelka výborná, diváka si získala. Za mě děsivá představa obojího - i nového režimu v zemích, kde se v blízké budoucnosti rozpadne ekonomický systém a pak klaustrofobické peklo v kontejneru na širém moři... ()

jmennno

Není to úplně špatné. Bylo to docela napínavé. Je to jiné, než dnešní filmy. Dlouho jsem neviděla film, o přežití v kontejneru, na širém moři. Možná i proto, se mi to líbilo. ()

Cinex_studio

Ale jo, je to fajn vidět konečně něco jiného, zajímavého a neokoukaného. Španělé jsou v tomhle docela dobří a tenhle film zabaví. Pochopím, že se nebude líbit každému divákovi, ale věřím, že film není určen sám o sobě všem. Skvělá žánrovka a super odvedená řemeslná práce :) V porovnání s ostatními filmy tomu nemohu dát víc než tři hvězdy, ale jsou to fakt skvělé tři hvězdy :) Milovníkům klaustrofobických survival filmů mohu jedině doporučit! ()

VojtaHradec

popravdě na  tento film jsme se těšil a má občas i gore takže není to nic i když to tak vypadá pro děti vypadá to jako nevinný katastrofický film ale není je tam opravdu hodně nechutných scén a velmi to doporučuji ()

icanjan

Tento survival film si dejte na odreagování, když chcete vypnout a nad ničím nepřemýšlet. Protože pak to bude fajn zábava, netradiční místo k přežití a docela pohledná hlavní postava. Pokud ale začnete přemýšlet, kvalita půjde rapidně dolů. Ve filmu je plno do očí bijících nesmyslů. Naprosto nelogická politická zápletka na úvod filmu, bublinky stoupají z díry, která je pod vodou. Telefon, kterému baterka vydrží měsíc. Znalost fyziky, resp. páky hlavní postavy je nula. No a takových věcí tam je více. Pokud ale tohle vše přejdete a prostě nad tím nebudete přemýšlet, je to celkem zajímavý film. Takže tak tři hvězdy. ()