Eliška a Damián

Česko, 2023, 12 h 28 min (Minutáž: 58–66 min)

Emma Smetana, Robert Urban, Hana Drozdová, Anežka Rusevová, Anna Dvořáková, Jan Komínek, Petr Buchta, Milan Šteindler, Michaela Kuklová, Dana Syslová (viac)

Hlavní postava Eliška žije v současnosti, ale Damián pochází z roku 1758. Díky elixíru začne Damián cestovat časem a potkává Elišku, která mu není lhostejná. A jak už to v pohádkách bývá, jejich cesta k lásce nebude jednoduchá. Oba se budou muset vzepřít svému osudu. Damián se totiž má zasnoubit s pruskou princeznou Frederikou a Eliška se zase musí starat o marmeládovnu, kterou zdědila. (TV Prima)

Recenzie používateľa Fidsta k tomuto seriálu (4)

Epizoda 4 (2023) (E04)

Ten vysavač mě pořádně vylekal. Jinak bych dal 5*. ()

Epizoda 8 (2023) (E08)

Po Rose z Titanicu a Jenny z Forresta Gumpa je Jolana tím nejzlejším záporákem v historii kinematografie. ()

Epizoda 10 (2023) (E10)

Scéna s duchem a ospalým Jaroslavem Hutkou předčila všechna očekávání. Hollywood bledne závistí. Paní ze sociálky nedělá manželovi každou neděli svíčkovou - zklamání. Arabské dialogy na jedničku. Hamižný profesor sebral dvě marmelády a vymlouval se na vnoučata - trapné. Jolanin ex má krásnou rodinku, otázkou však zůstává, zda-li poslouchá kapelu Turbo a volí SPD. ()

Epizoda 11 (2023) (E11)

Damián váže Mortena, Frederika přijímá Josífka, Honza vyhazuje Milana, Honza vyhazuje sám sebe, Jolana taje. ()