Eliška a Damián

Česko, 2023, 12 h 28 min (Minutáž: 58–66 min)

Emma Smetana, Robert Urban, Hana Drozdová, Anežka Rusevová, Anna Dvořáková, Jan Komínek, Petr Buchta, Milan Šteindler, Michaela Kuklová, Dana Syslová (viac)

Hlavní postava Eliška žije v současnosti, ale Damián pochází z roku 1758. Díky elixíru začne Damián cestovat časem a potkává Elišku, která mu není lhostejná. A jak už to v pohádkách bývá, jejich cesta k lásce nebude jednoduchá. Oba se budou muset vzepřít svému osudu. Damián se totiž má zasnoubit s pruskou princeznou Frederikou a Eliška se zase musí starat o marmeládovnu, kterou zdědila. (TV Prima)

Recenzie používateľa Calabria k tomuto seriálu (3)

Epizoda 1 (2023) (E01)

Ten seriál možná koncepčne není tak špatnej, jako tak jak se špatný stal, neříkám že herci hráli špatně, ale je to buď blbě natočený, nebo režie selhala, ape vypadá to velmi velmi lacině až trapně, což je důvod toho nízkého hodnocení. Ten vypravěč je celkove šílený nápad. Všichni se smějí Smetaně, ale podle mě je ta katastrofa režisérem ()

Epizoda 2 (2023) (E02)

Pořád si myslím že je to natočený jako pohádky před 30 lety v lepší kameře. Ale zatím koukám dál. Oblíbené postavy jsou, ta co dělá džemy, snoubenka Damiana, sestra Damiana. Dvořáková (sestra Damiana) mě jediná herecky skutečně baví ()

Epizoda 7 (2023) (E07)

Už to hodnotím asi jen aby to nebylo zařazeno mezi nejhorší seriály všech dob. Je to u mě na piedestalu pořád výš než ordinace nebo ulice, co se děje týče. Ale pořád tam ten nešvar trapnosti je, coz jinde ne. Takže asi stendartni seriál. Divím se ale, že to prima dala v sobotu v hlavní vysílací čas - to je vážně šílené ()