Eliška a Damián

Česko, 2023, 12 h 28 min (Minutáž: 58–66 min)

Emma Smetana, Robert Urban, Hana Drozdová, Anežka Rusevová, Anna Dvořáková, Jan Komínek, Petr Buchta, Milan Šteindler, Michaela Kuklová, Dana Syslová (viac)

Hlavní postava Eliška žije v současnosti, ale Damián pochází z roku 1758. Díky elixíru začne Damián cestovat časem a potkává Elišku, která mu není lhostejná. A jak už to v pohádkách bývá, jejich cesta k lásce nebude jednoduchá. Oba se budou muset vzepřít svému osudu. Damián se totiž má zasnoubit s pruskou princeznou Frederikou a Eliška se zase musí starat o marmeládovnu, kterou zdědila. (TV Prima)

Recenzie používateľa Peddro k tomuto seriálu (3)

Epizoda 1 (2023) (E01) odpad!

Nic pozitivního...! Čekal jsem, že to bude absolutní dno, ale tohle bylo ještě hluboko pod absolutním dnem. Jestli to měla být parodie ve stylu Tele Tele, tak budiž, ale to jistě záměr nebyl. No a ta ,,bitka", to přece nemohou myslet vážně!? Není důvod sledovat další díl. Asi nejsem cílová skupina, ale i tak, marně přemýšlím, kdo je cílovka? Neumím si představit diváka, kterému by nepřišlo trapné oslovené ,,marmelišky a marmelišáci", byla uvěřitelná tak ,,bitka" a celé to působí jako nepovedený sitcom. ()

Epizoda 2 (2023) (E02) odpad!

To je jako ochotnické divadlo na Dni dětí. Úroveň Kopečkovic z Tele Tele, ale to byla na rozdíl od tohoto odpadu parodie. Narážka na Babiše to opravdu nezachrání. ()

Epizoda 5 (2023) (E05) odpad!

Řekl jsem si, že abych mohl objektivně hodnotit, tak musím vidět aspoň polovinu. Teď vím, že pokud v 6. díle nepřijde nic zásadního, tak není důvod tento prozatím absolutní odpad sledovat. Stejně to od druhého dílu sleduji jen proto, abych seriálu nekřivdil. Jediné, co by mě zajímalo je, koho Prima zamýšlela jako cílovku? ()