Eliška a Damián

Česko, 2023, 12 h 28 min (Minutáž: 58–66 min)

Emma Smetana, Robert Urban, Hana Drozdová, Anežka Rusevová, Anna Dvořáková, Jan Komínek, Petr Buchta, Milan Šteindler, Michaela Kuklová, Dana Syslová (viac)

Hlavní postava Eliška žije v současnosti, ale Damián pochází z roku 1758. Díky elixíru začne Damián cestovat časem a potkává Elišku, která mu není lhostejná. A jak už to v pohádkách bývá, jejich cesta k lásce nebude jednoduchá. Oba se budou muset vzepřít svému osudu. Damián se totiž má zasnoubit s pruskou princeznou Frederikou a Eliška se zase musí starat o marmeládovnu, kterou zdědila. (TV Prima)

Recenzie používateľa FaithZombie k tomuto seriálu (2)

Epizoda 1 (2023) (E01)

Já si nemůžu pomoct, ale je to tak krásně špatné, že mě to vlastně velmi baví, i když asi ne způsobem, který tvůrci zamýšleli. ()

Epizoda 9 (2023) (E09)

Viděla jsem zatím všechny díly, ničeho nelituju a za nic se nestydím. Dobře se bavím, i když možná ne tím způsobem, jakým tvůrci zamýšleli. V každém případě nechápu lidi, kteří mají potřebu sem stále házet odpad, když existuje úplně jednoduché řešení: pokud s tím máte takový problém, prostě se přestaňte dívat. Je to úplně neškodná soap opera a ne, rozhodně to není ten nejhorší seriál, co jsme v Česku vyplodili. Od počinů typu Ordinace nebo Ulice je to na míle daleko. Už jen proto, že tady měli tvůrci dost soudnosti alespoň na to, aby si řekli, že dvanáct epizod na sérii opravdu stačí. ()