Eliška a Damián

Česko, 2023, 12 h 28 min (Minutáž: 58–66 min)

Emma Smetana, Robert Urban, Hana Drozdová, Anežka Rusevová, Anna Dvořáková, Jan Komínek, Petr Buchta, Milan Šteindler, Michaela Kuklová, Dana Syslová (viac)

Hlavní postava Eliška žije v současnosti, ale Damián pochází z roku 1758. Díky elixíru začne Damián cestovat časem a potkává Elišku, která mu není lhostejná. A jak už to v pohádkách bývá, jejich cesta k lásce nebude jednoduchá. Oba se budou muset vzepřít svému osudu. Damián se totiž má zasnoubit s pruskou princeznou Frederikou a Eliška se zase musí starat o marmeládovnu, kterou zdědila. (TV Prima)

Recenzie používateľa SZYslak k tomuto seriálu (3)

Epizoda 2 (2023) (E02)

Scénář Lenka Hornová. Reputaci a skóre by možná vylepšilo angažování Markéty Mayerové a Slávka Boury. Just sayin’... ()

Epizoda 3 (2023) (E03)

Scénář Lenka Hornová. Reputaci a skóre by možná vylepšilo angažování Markéty Mayerové a Slávka Boury - podle vzoru lidské stonožky. Just sayin’... Edit: Paní Dana Fyflová na nové vubi, Bobišek... Babka naše (84) říkala, že dávají dva díly za sebou, aby to rychleji skončilo. Emmu Smetanaovou bych XXX :-* Ani náš James Bond to nespasil. Chí Chí Chí 😁🤦‍♂️P.S. Super kulisy, to je Dubrovník, ne? ()

Epizoda 4 (2023) (E04)

Takže, už to začalo, nějaký Kaufland reklam na začátek, dobře trefená cílovka. Eliška se připravuje na casting gauči, babka si vcucla vyhřezlou dělohu do vysavače, přiběhl týpek z Ulice, co vypadá trochu jako Dexter. Skončil casting, Emma si utírá smetanu z obličeje a začíná vymýšlet rakytníkovou kampaň pro OnlyFans, Damián má amnézii a chová se zmateně. Dana Fyflová říká, že je to součástí jeho teraPyje. Ale teď pozor, Emma smetana aka ELiška se chce vykašlat na socky (řečeno doslova), souhlasím s ní všemi deseti (pozn. redakce). Vše mlčky pozoruje Michaela Kuklová. Babička kuje železo a chce sbalit Damiána. Michalka Kuklová šla na pivo do hospody a zve někoho na konkurz do salonu Playgirls. Hostinský chce schovat porci i pro Jolandu, že se má prý stavit. A jéje, to sem se bála. Šok dne, objevil se Mylan Šandlejr a k tomu, bobišek, vede nějaké teplé řeči s přáteli z kláštera sodomitů a nastavuje jim biskupa. Babka hraje svlíkací šachy s Damiánem. Eliška to přehnala s fetem a Damik ji odnáší do postýlky (záwist jak cyp). Marta Jandová, to nééééééééééééééééééé, fujtajbl. Levák Bob v ženském provedení - Anežka Rusovofovová. Furt to skáče z minulosti do budoucnosti. Děcka, já tomu nerozumím :-( Elišce se stýská po koprovce a odchází čekat na panská WC do kabinky. Michalka stále v hospodě, už nepije pivo, ale klopí panáky. Kam se hrabe Dáda. Babka po nevydařené partii šachu balí Damiána na LEČO. Šandlejr si hraje s kamením. Došly mi drogy, pokračování příště :-/ P.S. Jiří X Doležal se předávkoval rakytníkovou pomazánkou. ()