Akčný komediálny seriál podľa predlohy Rhetta Reesea a Paula Wernicka a scenára Michaela Jonathana Smitha rozpráva o outsiderovi, čo dostane šancu na lepší život. K tomu však musí úspešne doručiť záhadný balíček naprieč postapokalyptickou pustatinou. (HBO Max)

BlackTom

Našľapaná adrenalínová pecka, v ktorej nechýbajú sympatický (anti)hrdinovia (Sweeth Tooth! 😍) a ktorá najväčšmi pripomína môjho milovaného Preachera. Bol som pripravený na pouhé panoptikum báječných postáv, no ono to má aj napínavý a nepredvídateľný príbeh, takže som to s chuťou zlupol za dva večery a aj to len preto, že nebol víkend. Teším sa na ďalšiu sériu, hlavne nech si drží svoje kvality. A ten soundtrack!!! ()

Fr

„MLÍKAŘI NEUMÍRAJÍ STÁŘÍM… ALE KDYŽ DORUČÍM TUHLE ZÁSILKU… “  Tak mohl to bejt lepší „twist“. Né, že né… Občas je to trochu přepálený (jakože cool…), naštěstí brzy poznaj, že jen tohle by nefungovalo. Příběh odsejpá, jde o akci a krev. Takovej „Ash vs. Evil Dead“, jen z Mad Maxovskýho světa. Je to fajn, - taková píčovina... ale nevím, jestli ty 4*… Ale co, seru na to, páč se na pokračování těším!  /// -------------- POD ČAROU: ------------------------------------------------ 1.) Seriál je založen na stejnojmenné videoherní sérii pro Playstation. 2.) „Klauna“ Sweet Tootha ztvárnil wrestler Joe Seanoa a namluvi – stejně jako ve videohrách, Will Arnett. 3.) Série měla 400 mil. zhlédnutí za první víkend. 4.) Thx za titule „Jan Váňa“. ///                         PŘÍBĚH  ***  HUMOR  **  AKCE  **  NAPĚTÍ  * ()

B!shop

Ne ze by to nebylo zabavny, ale trailer lakal na daleko vetsi jizdu. Je tu hned nekolik problemu. Ten nejvetsi je asi Mackie, co si budem povidat, dobrej herec to fakt neni, navic to ani neni ten typ ukecanyho cernocha, co by hlaskama tahnul celej dej, zaroven to bohuzel ani neni nejakej charismatickej cool bijec, bohuzel se tady od nej chce vsechno, aby zvladnul nejaky emotivnejsi sceny, aby zvladnul hlaskovat a aby zvladnul automobilovy honicky, bitky, prestrelky. Ani jedno z toho mu clovek zkratka neveri. K tomu tu jsou dost laciny triky, minimalne v prvnich par dilech, ke konci je to uz krapet lepsi. No a ty akce tu vlastne zas az tak moc neni, respektive vetsina byla videt v ukazkach. A posledni problem jsem mel s tim, ze tvurci neustale pomrkavaj na fanousky her, kazdou chvili tu je tak nejaky asi znamy jmeno, nejaka zrejme legendarni postava, znamy prostredi, jenze ja hry nehral a neznam, tak mi to nic nerikalo. Coz by nevadilo, jenze tvurci to delaj strasne okate, takze je vam jasny, ze se zrovna deje nejaky fanservis, jenze netusite, o co jde. Ale krome tohohle to je naprosto pohodova zalezitost, s fajn akci, jednoduchym, ale dostacujicim a svizne odsejpajicim dejem, zajimavejma postavama, solidni davkou krve a uchylaren a perfektne cernym humorem. Druhou serii bych klidne skouknul. Slabsi 4*. ()

Chrustyn

Twisted metal je již zapomenutá videoherní série, která naposled zářila v dobách PS3. Byla to jednoduchá, závodně akční hra, kde ozbrojená auta, bojují s jinými ozbrojenými auty. Na této premise se dá vybudovat zábavná akční podívaná ale zde se tvůrci rozhodli jinak. Udělali odlehčené postapo ... kde se nic neděje. Postavy chodí/jezdí z místa na místo, kde potkávají jiné bizarní postavy, které je většinou chtějí zabít. Původní hru to připomene v pár mizerně udělaných akčních honičkách. Šílená nuda. ()

Lacike

Toto ma úplne minulo .Trailer vyzeral celkom zábavne a akčne. Ale tento sitcom, ktorý sa tvári ako postapo seriál ma sral od začiatku. Ten štýl humoru mi pripadal trápny. Postavy otravné. Celkovo ten ddivný svet pôsobí nefunkčne. Jedine sem tam nejaká krvavá akčná scéna nebola zlá. Ale to je málo na to, aby som to vydržal sledovať dlhšie ako 3 diely. 2/10. ()

Trevor

Jedinou škvrnou na tomto seriály je to čo spomína majo007. Pre človeka ktorý nepozná hru a má záľubu v postapokalyptickom svete je toto veľmi príjemné prekvapenie, u mňa to s prehľadom prekonalo Last of Us. Epizódy so Sweet Toothom boli tými najlepšími, najhorším momenton je odhalenie kto bola rodina Johna Doea...nečakane tam v tomto prípade nemusel byť člen rodiny bielej farby pleti... ()

M.i.k.e

hru neznám a její seriálové adaptaci se da vytknout spousta věcí počínaje nevyužitým a lacině vypadajícím postapo světem a slabými efekty konče, ale já se slušně bavil prakticky celou dobu. Televizní a hlavně nízkorozpočtový původ Twisted metal sice nezapře a Anthony Mackie opravdu není tím kdo by měl táhnout show (navíc komediálně laděnou), ale celkem pochybuji, že tahle série měla nějaké vyšší ambice. Nejlepší postava jednoznačně Sweet Tooth a je docela škoda, že tu nemá víc prostoru...70% ()

cariada

Dobrá zábava a hodně praštěná a krvavá. Hru neznám takže jsem nevěděl do čeho jdu. Postavy jsou správně šílené. Doufám že bude další série, skončilo to naprosto otevřeně. Místy to bylo hodně ukecané. Nechápu ten název "mlékař" nějak si pod ním představuji něco jiného, než rozvážku čehokoliv. ()

majo0007

Všetci grázli a svine v seriáli sú beloši. Agent Stone, starostka Raven, sekta s Kazateľom, dokonca aj Sweet Tooth nie je žiadny anjelik... kurz súčasnej doby. S prižmúreným okom má niečo s PS hrou spoločné akurát E10, ináč je to priemerné postapo s odfláknutou story a CGI. Taký deravý Twisted Ementál. ()

ywo666

Celkom fajn. Sialene, obcas vtipne, obcas akcne. Ziadne veldielo to nie je. Ale bavilo ma to? Ano. Tesim na hypoteticku dvojku? Ano. Inak Anthony Mackie je celkom z formy. Ale zas vysedavanim za volantom sa tehlicky nebuduju. Stephanie Beatriz nie je moj salok kavy, ale po Brooklyn 99 opat stvarnila rolu na jednotku. 73% to ma a na 73% som to nejak citil aj ja. ()

Soweek

Kombinace Mad Maxe a Borderlands dělaná čistě pro generaci, která vyrostla na PlayStationu 1. Na Twisted metal se hodně šetřilo, přesto z toho tvůrci vyždímali maximum a podle mě do toho hodně lidí dalo srdíčko. Výsledkem je více než uspokojivý popkorňák, který všem fanouškům post apo zkrátí čekání na dubnový Fallout. ()

kenkaku

Sice opět kraluje tabulkový casting, ale… není to křečovité, balancuje ho akce a morbidní humor. Když jsme u toho humoru. Ten je bohužel dost často také trapně Infantilní (a zbytečný). To dává celkový dojem, že se seriál moc vážně nebere (a neštítí se krve a úchyláren). Jo a triky jsou celkem laciné (digitálně se dost šetřilo). Epizody jako takové jsou dost nevyvážené. Ta nejlepší je bohužel asi ta první (a ty s klaunem). Postupně se s to bohužel zvrhává ve vypatlanou grotesku. Jako nevím co jsem čekal od seriálové verze “demolition derby” (snad že by více ježdění a aut na totálku? Kobra 11 styl?). Rozhodně ale více dá fanouškům hry díky “easter-eggs”, než někomu hrou nepolíbeným. Za mě tedy spíš zklamání. Asi nejlepší je pustit si první a poslední epizodu a těšit se na druhou řadu. ()

figgo jr.

Celkem fajn akční komedie, která má ale s herní předlohou pramálo společného i když je tu spousta easter eggů a je cítit, že tvůrci herní předlohu dobře znají. Nejvíc hry připomíná Sweet Tooth, který je velmi věrný předloze a je tu nejzábavnější postava seriálu. Nejvíc mě zklamalo jak málo je v celém seriálu těch soubojů v autech, na kterých stojí celý gameplay her ale tady je prakticky jen jeden pořádný v posledním díle. Z konce to ale vypadá, že se druhá série bude věnovat onomu turnaji, který je stěžejní záležitostí pro příběh her a hlavně na scénu nastoupí hlavní záporák série Calypso. I přes některé výhrady se tak na druhou sérii celkem těším. ()

666Carnage

První série je za námi a jsem v celku spokojen. Efekty sice nic moc, ale když dojde na násilí je to vtipný, hlavně když je na scéně Sweet Tooth. Mackie se snaží a není to nejhorší herec. Tenhle postapokalyptický svět, inspirovaný hrou z PlayStation je vtipný, hravý a má do budoucna co nabídnout. Hlavně díly jsou po cca 27 minutách, takže to jde dost rychle. Za ty nostalgické vzpomínky ze hry 70%. ()

iXtr3m3

Lepšie tri hviezdy, nedávam štyri, šetrím si ich na pravý rozjazd a to druhú sériu s pretekmi, na ktorú sa teda fakt že teším, dúfam, že to bude podobné ako Death Race a potom dám štyri len také fukoty. Privítal by som ale pre druhý raz len menej a dlhších častí, tento formát nie je to najlepšie, zbytočne to kúskuje dej a blíži sa to sit-comu. ()

TaanStari

Největší problém mám s tím, že co postava, to nesympatická piča, snad jen ten Sweet Tooth ušel. A Neve Campbell, ale ta je jen ve 2 dílech. No a potom taky není mi 12... Takže spíš tak 2,5*. ()