Mladá herečka Lucie (Jana Bernášková) sa po materskej dovolenke snaží vrátiť do práce, bojuje s klasickými problémami slobodných matiek a zároveň sa pri hľadaní novej lásky zamotáva do bláznivých situácií. Hlavnú hrdinku na jej neľahkej životnej ceste sprevádzajú mierne uletené kamarátky (Iva Pazderková, Mahulena Bočanová, Pavla Dostálová) a zhmotnený vnútorný hlas Šedivka (Ivana Chýlková), s ktorou má veľmi komplikovaný vzťah. Koľko mužov a žien musíme v živote prežiť, kým stretneme toho pravého...? (Bontonfilm SK)

Mythoss odpad!

Popis komedie jsem nepochopil... ani jedna vtipná hláška, scénka prostě nic. Děj se neskutečně vleče bez zajímavé pasáže. Jana Bernášková nepůsobí věrohodně a herecky jsem ji vůbec nic nevěřil. Scénář naprosto prázdny a tupý. Kdo kdy s kým a jak je jasné hned při prvním setkání... no prostě hrůza. Suverénně nejhorší film na kterém jsem byl v kině. ()

Tosim

Čekal jsem peklo, přišla klasická česká romantická komedie s některými lepšími, jinými trapnými fóry a ošizenou zápletkou, co se vztahů týče. Nechápu Merknera, proč pro tuhle vizuálně normální věc potřeboval francouzského kameramana, ale upřímně mě pobavily situace ze zákulisí natáčení filmů. A Jana Bernášková je krásná, o tom žádná. 50%. ()

Malarkey

Typický představitel české romantické komedie, která je navíc nevtipná a zkrátka nepovedená. Po shlédnutí vlastně ani nevíte, co bylo jádro pudla a na co že jste to vlastně koukali. Navíc mě tu dost drala Jana Bernášková, u které nejsem vůbec přesvědčenej, že umí hrát. Ve všech ohledech situační děs, které snad ani nemůže nikdo myslet vážně. ()

Rimsy

V distribučních materiálech se píše, že „film si pokládá otázku, kolik mužů a žen musí člověk v životě potkat, než najde toho pravého/pravou.“ A poměrně nahodile dává i odpověď – dva. Tak teď už to víte a nemusíte se s touhle nikam nesměřující křečovitou zbytečností trápit v kině. Více zde. ()

Djoker

Bernášková chtěla dodatečně zpeněžit svou zbytečnou knihu a ještě si při tom před kamerou dokázat, že je i po čtyřicítce stále píchatelná. Na tom by asi nebylo nic špatného, kdyby to celou dobu nedělala pod taktovkou svého manžela, což je fakt perverzní. Women power zapáchá z každého záběru a znovu vrací ženskou emancipaci o dvacet let zpátky. Zachův bakelit na hlavě je úlet a z ubohých pokusů o humor pobavila snad jen přehlídka všech českých hereček ve frontě na roli. Jinak to je peklo. ()

Spiker01

Ano, je to hrozně pitomé a místy to dost šustí papírem, ovšem s polovičkou jsme si takhle jednou večer zapnuli Netflix a příjemně si to užili. Jako guilty pleasure, ale i tak nechápu vyloženě černé hodnocení, mnoho jiných romantických komedií v modré jsem za ty společné roky protrpěl více. Btw : hrozně by mě zajímalo, jak sehnali tolik poměrně známých hereček do jednoho záběru na castingu asi na 10 sekund. 😄 ()

MMR

Žil jsem v domnění, že Jana Bernášková není špatná herečka. Jenže už v debilním seriálu ZOO hraje příšerně a tady mě utvrdila v tom, že jsem se mýlil. U filmu jsem trpěl a modlil se za konec. Doufám, že tato "herečka" už žádnou knížku nenapíše a už vůbec nesmí dojít k jakýmukoliv zfilmování nějakého jejího díla... ()

LiVentura

Ted jsem to videl jeste jednou a mohu vam rict, ac nejsem v zadnem priprade fandou ceskych romkovek! Ale Bernaskova s Nemcem hraji opravdu skvostne!! ()

Hunt

Tvoření účelových účtů pro podporu jednoho filmu je fakt smutné, ukázkou je Pavlina94, ve dvou dnech 11.a.12.11.2023 ohodnotí 200 filmů, aby mohla napsat jeden pětihvězdičkovy komentář.....opravdu se těžko zbavit dojmu, že tady nejde o upřímných 5 hvězd z nestrannosti.... Aaach jo ()

Big Bear

No jo no, teďka je taková doba. Chlapi jsou znázorňováni jako tupá hovada. Tedy většina. Těch pár hodných a nezadaných s bavorákem aby jedna hledala v poledne s minisukní. A to ještě pak zjistí, že moc hodný chlap vlastně není ten drsný mačo chlap. Jenže chlapáckého chlapa tyhle dámy také nechtějí. Ale hodného vlastně taky moc ne. Takže řada žen zůstavá sice strašně nezávislá a samostatná, ale také úplně izolovaná a osamocená díky svým debilním představám, strašně chytrým tlustým kamarádkám o které chlapi nejeví zájem a díky seriózním některým článkům na Ona Dnes. Já o tohle v podstatě zakopl, když jsem si přepínal programy a omylem mi tam skočil na ovladači překlikem Netflus. A když jsem viděl plakát s Bernáškovou a Němcem, vzpomněl jsem si na pořad s Dědkem, kde měl pozvaného Měcháčka. Měcháčka jsem míval rád a to dokonce i v reklamě, kde nám vysvětloval, že i banku můžeme mít rádi. Kdo ho asi moc rád mít nebude je ale podle mého Langmajer, protože mu začíná lézt do rolí různých romantických obšourníků a ruku na srdce, tyhle role Měcháčkovi fakt neseděj. Bernášková si napsala knížku a asi řekla manželovi ať ji zfilmuje. Dokud je eště čas, protože jí asi pan Kemr už přišel zašeptat ono své legendární ,, jsem tvé stáří, pozvi mně dál''. Ještě se na ni dívat dá, ale při bližších záběrech ve full HD je vidět, že lépe už bylo.  Dnes je moderní aby v knihách soudobých rádobyspisovatelů co si odskočili od vaření, hraní, sochařiny a malování ke psaní  bylo hodně sexu a tak se nějaké inteligentní dialogy moc neřeší.  I tady  je to velmi nenáročná zábava a dialogy jsou typu: ,,Uděleje mi to, vždyť víš, že mi nejde udělat se sama''. Co v tom dělal Zach mi je záhadou, ale po jeho angažmá v různých šílených nekonečných seriálech se vlastně už moc ani nedivím. Dialogy tupé, přehrávání Bernáškové a hlavně Dostálové doslova hrozné. Odpad tomu nedám jen za tu krásně natočenou letní Prahu. To se povedlo a kdyby někdo z tohohle vystříhal Bernáškovou, dalo by se to použít pro cestovky jakopěkná reklama k nalákání turistů do našeho hlavního města. Dávám za jeden cézar salát s ančovičkou! * ()

Vančura odpad!

Nesnesitelná slátanina, pro jejíž debilitu není slov, navíc je to tak šílené nudné, že je to prakticky nesledovatelné, a sedět u toho více než 5 minut se rovná čisté tortuře a kolosálnímu výplachu mozku. ()

nash. odpad!

Nevím co je to Bernášková, ale herečka určitě ne. A totéž platí pro zbytek obsazení nevtipné neromantické romantické komedie plné nesmyslů, nelogických pitomostí a trapností, kde komparzisté hrají lépe a přirozeněji než profesionální herci, kteří se tu předhánějí v tom, kdo bude víc toporný a mimo. ()

dopitak odpad!

"Jani, když tak skvěle hraješ, nechtěla bys i něco napsat? Dáme do toho pár minerálek, jednu značku auta, pustíme v něm rádio a ještě nám půlka zbyde do kapsy." Tak takhle nějak se, předpokládám, u nás teď točí filmy. Protože výsledek nenapovídá, že by to bylo jinak. Pryč jsou asi časy, kdy by slušný herec řekl, že v tomhle hrát nebude, anebo (sic!) v půlce z natáčení utekl, že pod tohle se teda nepodepíše. Tím slušným hercem myslí Marka Němce, jehož mi bylo chvílema i docela líto. Vnitřní hlas Chýlková? Proč? Mahulena Botoxová? Kde tu vyhrabali? Zach jako šedý vlk Ravaneli? Dostálová s krátkými vlasy? A hlavně ale ten námět, kdy pitomá bréca odmítne chlapa co nahání sukně i když má jednu doma, aby si našla jinýho chlapa, co nahání sukně i když má jednu doma. Tvůrci toho veledíla by měli být ubiti na státní útraty. ()

Arsenal83 odpad!

Ja sa divím, aký musíš byť herecky zúfalý/zúfalá, keď si prečítaš scenár, ktorý "vtipy" zakladá na debilných sexuálnych kecoch medzi ženskými, ktoré sa predbiehajú v tom, ktorá mala viac desiatok partnerov koitálne, na vzdychaní predstieraním orgazmu, na deťoch, ktoré potrebujú kadiť, no a ty si to prečítaš a povieš si - to je vynikajúci nápad! Romantika sa tu zužuje na lízanie mušle, hoci nohy sú tu často a rady veľmi rozšírené. ()

rikitiki

Je to trapný, nevtipný, špatně zahraný. Spousta postav je plevelných, jen postávající stafáž, která nemá žádnou roli, než rámovat hlavní hrdinku. Ta se rozhoduje hloupě, nelogicky a její zdůrazňované mateřství je dáváno na odiv zejména tím, že dcerku dává na hlídání matce, případně se dcerka vůbec nevyskytuje. Zápletka je nesmyslná (kočka/kočka?) a celkově z toho má divák pocit upachtěné zbytečnosti. Na druhou stranu, nijak se to nevymyká obvyklé české kinotvorbě pro masového diváka, a aspoň to nebylo nechutné nebo přehnaně vulgární …. a počkat! Ty postelové scény! Mozek mi je úplně vytěsnil a snažila jsem se na ně nedívat. Nejenom, že byly zbytečně natáhlé, ale hlavně v nich nebyla špetka erotičnosti.  SHRNUTÍ: Xtý český pokus o romkom a xté selhání. ()

claudel

Překvapivě celkem dobré, rozhodně dle mého soudu neodpovídající 30 procentům. Bylo by však rozhodně potřeba odstranit některé trapné/zbytečné/otravné vedlejší postavy včetně vnitřního hlasu, vyšperkovat scénář a přidat přece jen krapet humoru. ()

Necrotongue odpad!

No, současné české snímky ve mně sice jen málokdy budí nadšení, ale tato příšernost byla hodna režie Evy Toulové. Ano, tak špatné to bylo. Od první chvíle, kdy začala představitelka hlavní hrdinky a autorka knižní předlohy v jedné osobě deklamovat své texty jako členka amatérského divadla v zapadlé vesnici (čímž se opravdu nechci dotknout amatérských herců a hereček, kteří zkoušejí ve volném čase po práci, aby bavili své spoluobčany, a jsou často tak nadšení pro věc, že by jim mohli jejich profesionální kolegové závidět) nebo jako jeřábnice v někdejších Aktualitách, mi bylo v podstatě jasné, že půjde o těžký průšvih. Zvlášť, když ji někteří kolegové a kolegyně nenechali ve štychu a hráli podobně mizerně. Úroveň dialogů plně odpovídala přednesu, režisérovi / scénáristovi to zjevně vyhovovalo (aby taky ne), takže všechno klouzalo nezadržitelně hladce vstříc odpadu. A tam tento exkrement po právu náleží. / Poučení: Je Jana Bernášková stejně "talentovanou" spisovatelkou jako herečkou? To se naštěstí nikdy nedozvím. ()