Takešiho hrad

(relácia)
  • Slovensko Takešiho hrad od A do Z (viac)

Japonská zábavná súťaž, ktorej hlavnou postavou je gróf Takeši. Svoj hrad opevnil a pripravil neprekonateľné prekážky pre všetkých, čo by sa chceli k nemu dostať. (oficiálny text distribútora)

juta

Když jsem byl malý a šel nám ještě satelit, tak jsem se díval nejraději na tohle. Ti japončíci prostě umí dělat takovýhle hry. Moje nejoblíbenější je bludiště a když to tak vezmu, tak tam není žádná hra, která by byla trapná. ()

Pepinec

Vždycky jsem si myslel, že Japonci jsou dokonalí roboti, kteří dovedou úplně všechno. Tohle procitnutí z falešného domnění bylo vcelku příjemné. Díky suchému komentáři jsou pak všechny ty karamboly opravdu vtipné. Nic z toho však nemění skutečnost, že jsou Japonci šílenci... ()

Indiana

Pokud je to to, jak vždycky asi stovka Japončíků se snažila několika koly probojovat (např. nějaké přelézání zdí nebo co) až do finálového souboje v nějakých tančících s vlaječkami, tak to byla mega cool zábava. ()

-OverLord-

Šílenej a občas až nebezpečnej soutěžní pořad, na kterej se koukat dá a je docela hustej. Ovšem místama nemá moc co dalšího nabídnout a nějaký disciplíny jsou nudný. A snad jsem ještě neviděl díl, kde by někdo vyhrál. Ty soupeři v těch vozítkách mají pěkně tuhej kořínek. :) ()

DJ Obelix

4* za show, pátá * za nostalgické vzpomínky. Pokud mě paměť nešálí, běželo to onehdá na původní TV Galaxie a já se u toho výborně bavil. "Poděbrady jsou na srdce, Takeši je na palici..." ()

gilmore_girl

Sice jsem zmlsana Drtivou porazkou, kde jsou discipliny i komentatori uz na jine urovni, ale jako predchudce se Takesiho hrad vubec nemusi stydet. Nektere discipliny jsou nudne (probihani dvermi, pocitajici ruce, sumo, americky fotbal atd.), ale jine jsou kouzelne (mucholapka, pohyblivy surf, tivoli, rotujici klady, pechod po moste atp.) a velkym plus je, ze se casto obmenuji. Jedine, co nechapu, je pitomy zaver v autickach, kde nikdo nemuze vyhrat. Ale i tak je to prijemne zpestreni vecera. ()

boshke

Je to celkem nostalgie zjistit, že na Coolu dávají Takešiho hrad, dávno zapomenutý pořad mého mládí. Myslím, že si na něj určitě čas od času chvilku najdu, neb je to fakt zábava... 100% ()

MikeCool

TV-pořad (Soutěž). Něco ve smyslu Drtivé porážky, ale trošku náročnější a téměř bez možnosti výhry. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 50% (2*) | ()

AllShallFall

Jedna s dost dobrých soutěží, na které je radost se dívat. Trochu mi některé úkoly připomnaly staré dobré Hry bez hranic. Akorát že některé ty jejich disciplíny mi přišli docela sadistické:-D Ale to jsou celí Japonci. Disciplína a zocelování národa je jejich priorita. 80% ()

Okara

Lidi pomátli jste se? Větší slátaninu jsem snad neviděl, to se mnohokrát raději podívám na podobné pořady typu Drtivá porážka nebo Ninja faktor, na toto se nedá dívat, a to nejen díky přechodům, kterým se můžu už jen smát! 30% ()