The Channel

Po neúspešnej bankovej lúpeži musí zúfalý zločinec, jeho ťažko zvládnuteľný brat a ich gang zložený z bývalých mariňákov utiecť z New Orleans a dostať sa čo najďalej od agenta FBI, ktorý ich prenasleduje. (Arsenal83)

Wacoslav1

Oldschool střílečka pro všechny co nebaví pistolky na hraní digitální záblesky výstřelů zvuky zbraní dodělaný až dodatečně a podobný typický neduhy současný béčkový akční produkce. Tady nic takovýho nenajdete. Ouwen to napsal naprosto přesně a Kaufman opakovaně ukazuje, že čas od času umí uplést z hovna bič. Crawford je velkej sympaťák to vím už od dob seriálový Lethal Weapon a i když je vlastně ten zlý co za jednu noc kvůli loupeži postřílí spoustu lidí tak mu fandíte aby se z toho dostal. Jasně děj je základní a postavy jen načrtnutý, ale koho to u podobnýho filmu sere. Nakonec za 4*, protože kyselinou mučeníčko je moje potěšeníčko.75% ()

Arsenal83

Tak úplný kanál to nie je, to netvrdím, ale je to viac menej len strieľačka s pár uvrešťanými chlapmi, no a keďže jeden z hlavných hercov sa volá Martini, tak asi tam zhruba leží odhadovaná cena filmu. Možno to martini je drahšie. ()

Chrustyn

Premisa, ze které by třeba Michal Bay udělal akční jízdu a Michael Mann, stylový thriller. Bohužel zdejší rejža a zároveň scénárista je rutinér a přinesl nezajímavý akčňák, který se spíše blíží posledním Willisovkám, než dobrému akčnímu filmu. ()

Morholt

Parta ex-mariňáků zdrhá po zbabrané loupeži před policajtama a FBI. A to je vlastně všechno. Ale Kaufman opět ukázal, že mu stačí málo a stvořil další béčko jako řemen. Strašně mě bavilo, jak bylo všechno v neustálém pohybu. Gangsteři neměli čas se zastavit, protože policajti jim byli neustále v patách. Přestřelek je tu nepřeberné množství a mají neskutečné koule, ale asi nebudu sám, kdo vypíchne řežbu krátce po loupeži. Ta byla parádní. A vyšlo to i herecky. Jasně, tady nikdo nečeká výkony, za které by se sbíraly ceny, ale veteráni byli drsní hajzlové a jejich pronásledovatelé v tom drsňáctví vůbec nezaostávali. A to tady bohatě stačilo. Výbornej předkrm k nedělnímu obědu. 80% ()

Lacike

Tupé béčko s nesympatickými hlavnými postavami, ktorým som nemal chuť fandiť. Hej, išlo zaplatenie operácie ich malého dieťaťa, ale kvôli tomu vystrieľali desiatky ľudí vrátane policajtov, takže na to kašľať nemôžem. Prestrelky sú technicky dobre natočené a zase raz po dlhšej dobe tu máme nepodfinancované béčko, ale po chvíli mi prestrelky pripadali nekonečné a mal som pocit, že všetci strieľajú a nikto nič netrafí. Takže výsledkom je kompetentne natočená jednohubka, ktorú nemám najmenšiu chuť vidieť znova. 6/10. ()

Ouwen

Hardcore taktická střílečka která místama i přesahuje béčkové horizonty díky fenomenální práci se zvukem a solidní režii. Kaufman si udržuje svojí konzistentní úroveň co se týče akčních scén a dovolim si říct, že Channel nabízí pravděpodobně nejlepší přestřelky které kdy vyprodukoval. Zbraně jsou šrotovací mašiny, náboje lítají skrz auta a kusy skel od aut lítaj všude kolem, vypadá to že se i používaly skutečné zbraně a né pouze digitální záblesky z hlavní protože zde existuje zpětnej ráz, jsou hlasité jak prase a z zblízka lze vidět že se jedná o fyzické objekty s funkčními mechanismy. Líbila se mi i práce s baterkou na zbraních, přebíjej se zásobníky a často se používá i pistol místo přebíjení uprostřed akce. Práce s kamerou je zvládnutá na jedničku, zejména pěší honička je drtivá svojí intenzitou a s perfektními přechody z interirérů-ven, líbily se mi jak jsou všechny postavy sepsaný, docela solidně zahrané a napsané dialogy a hlavně to celé má dost kulervoucí tempo a samozřejmě funguje napětí. Jsem naprosto spokojenej a je škoda že Johnny Strong si radši nezahrál místního FBI policajta. ()

bourec

Tady je problém vybrat někoho, a něco, co by člověku utkvělo v paměti. A hlavně něco, co vás bude u filmu držet. Tady toho moc není. Ani co se týče postav, tak ani v ději. Kaufman svoji béčkovou produkci zaonačil na vyšší úrovni jen jednou. Hříšníci a svatí. Tam se mu to povedlo jak hlavní postavou poldy, tak i poutavým dějem. Jinak je to bídá velká. Odkoukáno s přemáháním. 30%. ()

alchac

Krom toho mírně přehnaného začátku (resp. zejména začátku), který mi nemohl neevokovat nevyčerpatelného kulometčíka Toppera Harleye (akorát, že tady by Čárlí skončil zasypaný nábojnicemi ne po pás, ale minimálně po uši), jde o velmi solidní klasicky staroškolské akční béčko se všemi typickými neduhy ale i duhy, takže ve výsledku výrazněji převažuje spokojenost, neb jsem dostal naservírováno přesně to, co jsem si objednal. ()

JohnSmith

Překvapivě svižný akční thriller, což bylo fajn. Tvůrci si ale moc nelámali hlavu s originalitou, takže jsem se dost často musel pousmát, když jsem v tom viděl Město, Heat, Ambulanci, 21 mostů nebo Dokonalou loupež. Ale jak píší, bylo to svižné a dobře natočené a nebýt těch vykrádaček, tak bych dal i lepší hodnocení. ()

borec999

Po dlhšej dobe som videl béčko, ktoré bolo okrem evidentnej snahy tvorcov podporené aj troškou talentu za kamerou, ktorý vidno v (komentároch často spomínaných) kvalitných prestrelkách, ktoré sú vrcholom a ozdobou filmu. Príbeh je síce kopírka už viacero videných akčňákov, herci sa tu striedajú lepší i horší, ale t hlavné: akcia je na pomery béčkovej ligy fakt nadštandardná a je jej slušná porcia. Objektívne by to mali byť 3*, ale 1* subjektívne prihodím, pretože keď si pozriem aké akčné béčka sa dnes natáčajú (napr. taký Willis,Lundgren,Trejo a veľa iných), tak je to neporovnateľne lepšie. 65% ()

Rathalos

No moje ocakavania boli vacsie,ale bohuzial sa tak nestalo,este zo zaciatku ma to aj celkom bavilo,ale postupom casu to slo dole vodou,samozrejme policajti su ti neschopni a netrafia pomaly ani z blizka,zatial co dvaja pri*ebani bratia roz*ebu vsetko,co sa pohne,a ked ich ma moznost niekto zabit,tak s nimi radsej keca o ko*otinach a ho*no z toho a uz vobec sa mi nepacil ten romanticky koniec,ktory ma vytocil a na*ral...:⁠-⁠) ()

Mamlas odpad!

Skupinka šašků nejdříve vystřílí asi 10000 nábojů na 20metrovém parkovišti. Skoro nikdo se netrefí. Pak se ti toporní tvrďáci buď někde v úkrytu fuckují nebo někam jdou a zastřelí všechno, co se pohne. No, úplně debilní film. S palcem furt na ovladači jsem se dopřeskakoval do konce, ale tak tak. Hrozná žumpa. ⬇️ 5% ()

xxmurphyxx

Nebolo to márne, obsadenie ušlo, kde hlavne Walter White z wishu to ťahal do dramatickejšej roviny, prestrelky, menovite tá prvá boli solídne natočené a ozvučené a preto škoda, že to dole zrážajú zbytočné diery v scenári, skratovité a nelogické chovanie minimálne jednej z postáv a malá hĺbka vykreslenia charakteru postáv a ich motivácie. ()

kacir

Bolo mi úplne jedno ako skončí hlavný hrdina. Zas a znova ďalšia zbytočnosť, kde sa mohli použiť peniaze na niečo užitočnejšie. ()

karnifex

Tak nevím, ale ten film mi přijde podhodnocený. Za mě výborná akce, která navíc nezdržuje zbytečnýma řečma, psychologizováním atd.  - dojde jen na trochu sentimentální scény na konci, ale pořád v míře menší, než je u podobných filmů zvykem. Úvodní přestřelka připomene legendární Nelítostný souboj (a i když asi většina uživatelů nebude souhlasit - mě připadala dokonce lepší) a v průběhu dalšího děje se nám ještě párkrát vybaví, že velmi podobnou scénu jsme už viděli jinde, ale nevadí: má to tempo, akci, napětí - co víc si od tohoto typu filmu přát? ()

Heywood

Pokud potřeboval Pentagon reklamu na to, jak umí vycvičit své mariňáky, pak je film na jedničku. Pokud podprahově melo jít o kritiku amerického zdravotnictví (operace holčičky), tak i tady body. Pokud chtěl autorský tým ukázat, že černí bratři v organizovaném zločinu nejenže netrpí, ale jsou to sadisté, pak opět hvězda. Co film až příliš přešel byl fakt, že ti mrtví policisté asi měly své rodiny a děti, a že náraz na mariňáky byl pro ně tím posledním. Parta lupičů také nedopadla dobře, ale závěr ve mě probouzí myšlenky, zda je dobře ukazovat, že to vyjde a prostřílet se z banky stojí za ten risk. Zda to není až příliš návodové. Jinak film měl spád, kdo má rád počítačové hry si tady přišel na své, kdo chtěl vidět obrázky bez toho, že by musel moc zaměstnávat mozek si to také užil a tak za jinak kvalitní béčko 60%. ()

Bluepiggie

Pokud se chcete podívat na pěknou střílečku co není naboostěná moderníma ho**ma, tak je tohle pro vás. Čisté a jednoduché. Underrated na ostatnich platformách. ()

mdf

Od dob Nelítostného souboje,famozní střílečka,kterou jsem si několikrát vracel.Žádný digi patos,skvělí střih,kamera a hlavně zvuk,který tomu dodá grády. ()