gudaulin

Tytam jsou časy, kdy v domácí i světové politice převládala předvídatelnost a politici se dali zařazovat do šuplíčků s příslušnými visačkami. Fenomén populismu a "neliberální" demokracie se silně autoritářskými rysy přímo volá po uměleckém zmapování, jenže po prvním nástřelu mám pocit, že se se svými cíli a s publikem spíš mine. Seriál chce být satirou, jenže mu chybí uměřenost a vyladěnost. Často je prvoplánově směšný a přestylizovaný a to ustojí málokterý tvůrce, tohle by zvládl možná Wes Anderson nebo Terry Gilliam v nejlepší kondici. V prvním díle vidím zjevné limity, Fears už je dávno za zenitem. Jestli existuje důvod věnovat Režimu přece jen pozornost, je jím Kate Winslet v hlavní roli. Psychicky labilní dominu jí věřím, roli kancléřky si labužnicky užívá a nechává vyniknout svému hereckému typu. Už kvůli ní dám šanci ještě jedné epizodě a uvidíme... ()

Rochester

Začnu hodit podle první episody jednou hvězdičkou. Snad se z toho stane hit : ))) a já skončím na 5 poslední !!! Pochopit nemohu, jak herci  Kate Winslet a Matthias Schoenaerts - moji oblíbenci z filmu Králova zahradnice, přijali nabídku na tento seriál ? Prohráli snad nějakou sázku : ))) ??? ()

kukkik odpad!

Překvapení se opět nekonalo, i když samotný trailer a plakáty byly dostatečnou indicií, že tomu tak bude. Další zbytečný odpad z VOD a ztráta času, tentokrát ve výši tři čtvrtě hodiny. odpad! ()

ER

Seriál (na základě první epizody) klame tělem a jde více o parodii, ale tak vážně se tvářící, až to nudí. ()

zodiak217 odpad!

Tak toto je ťažký výstrel mimo. Nie je to ani trochu vtipné, ani napínavé ani akčné vlastne ani politické. Nechápem, čo tým tvorcovia chceli povedať, ale ešte viac nechápem prečo sa taká herečka ako Kate Winslet rozhodla spoluprodulovať takúto vec. Ťažký výstrel mimo zatiaľ. ()

kockodan odpad!

Tuhle píčovinu vymyslel nějakej čurák Will Tracy, a já mu přeju aby mu nabíječka na mobil fungovala jen v jednom specifickým úhlu! No to je hnus, velebnosti. Píčovina plná píč, a navíc ten všudypřítomný rusácký přízvuk! Aby jako dosáhli iluze, že to má být "nejmenovaná východoevropská země". Ať jdou do píči, čuráci! K zblití! ()

JB001 odpad!

Vydržel jsem jen půl hodiny a to mám Kate Winslet hodně rád. Možná se to v dalším díle zlepší, ale bude to beze mne... ()

lineker

Jak současné že? HBO sice trochu přehnaně, ale zároveň ne nereálně tepe do dnešního světové rozpoložení. Místy to má fakt koule a člověk dokáže za jednotlivé situace dosadit konkrétní ksichty. Ať již na poli stranické, či státní. Hořko-satirický pohled do nitra diktatur. Kate si to užívá. ()

Flekster

Za mňa to bola nuda, ďalší diel ani nebudem pozerať. Nebolo to ani napínavé, ani vtipné, ani zaujímavé... Také nič. Technicky, to bolo dobre spracované, kamera, kulisy a ostatné veci. No. Bez príbehu. ()