Čo všetko sa môže stať, keď Afroameričan zo subtropickej Floridy zdedí na mrazivej Aljaške svorku polárnych psov?
Cuba Gooding Jr. ako černošský zubár z Miami Ted Brooks zdedil na Aljaške psí záprah. Jeho vzácne polárne psy Demon, Nana, Diesel, Scooper, Yodel, Sniff, Mack a Duchess sú však tŕňom v oku drsnému miestnemu horalovi Thunder Jackovi, ktorý by ich rád získal. Ted sa však so psami spriatelí a Thunder Jack sa preňho dokonca stane výzvou, aby sa naučil ovládať psí záprah bez ohľadu na to, aké to bude ťažké... (TV JOJ)

Rehooo

Klasická americká komedie okořeněná jedním černochem uprostřed Aljašky. To už je samo o sobě zárukou nějaké té zápletky. ()

chrispe

Tak straně moc toho mohli (měli) v tomto filmu vynechat. No, nebyl to můj šálek kávy. SPOILER: Ale tak... alespoň ,že Annie a Démonovi to vyšlo. // Tak nějak mám tušení, že zítra už nebudu ani vědět, o čem to bylo a pozítří už nebudu vědět, že jsem to viděla. Hvězda navíc za psy, i když všechny ty úsměvy a mrkání... no, už končím. ()

MickeyStuma

Příjemná rodinná komedie, která nadchne hlavně děti a milovníky psů. Cuba Gooding Jr. tu předvádí svůj komediální talent a jde mu to výborně. Humor v žádném případě nespadá do trapnosti. Je jemný a jednoduchý. Vyprávění příběhu se svým nenáročným tempem posouvá dopředu, a nevyvolává humorné situace za každou cenu. Příběhy, jehož hlavními aktéry jsou chytří psy, vždy přitahovali. Tento snímek patří mezi ně a ostudu rozhodně neudělá. P.S. Snímek je velmi podobný pouhý rok starému snímku pod názvem ´Kevin ze severu´. Náhoda? ()

Rathalos

Tuto komediu zboznujem,lebo vzdy ma rozosmeje,havkovia su uzasni,James Coburn ako ufrflany dedo bol genialny a Cuba Gooding Jr. sa na svoju rolu presne hodil,dobry vyber hercov,spokojnost...:-) ()

Fulham

Skvělá komedie, taková oddechovka pro celou rodinu. Kdo neviděl, tak můžu doporučit. Cuba Gooding jr. je fakt skvělý, nedovedu si v jeho roli představit někoho jiného. ()

charmin

Cuba Gooding vtipný (takmer) ako vždy ;) Aljaška je moja srdcovka, takže rozhodne prilepšujem. Sám o sebe film..na jedno pozretie a nič viac. Ale občas som sa aj dobre zabavila, aby som nikomu nekrivdila ;) ()

avril4234

Nie tak dobré, ako napr. 8 statočných, či Dobrodružstvo na Aljaške (tieto 2 filmy milujem), ale je to zábavné a kvôli nádherným huskym a Aljašskému prostrediu sa tomuto filmu nedá odolať :D (Aspoň z mojej strany) ()

HonzaMag

Průměrná oddychovka, pár vtipných scének. Cuba Gooding Jr. a smečka psů (tentokrát) ... Takový dědictví je fakt na palici - mě bohatě stačí jeden pes a jeden syn (natož celá smečka :-) ()

Oonika

Když jsem to dneska odpo zahlédla v televizi, vzpomněla jsem si, že už jsem to vlastně viděla.... No, myslím, že je to docela dobrá rodinná komedie, humor dost jednoduchý, ale místy jsem se fakt bavila. Navíc ti psi- super! :-) ()

rublik05

Neskutečně hloupá, přesto vcelku příjemná rodinná komedie, kde největšími sympaťáky jsou pochopitelně nádherní severští psi, které si prostě nelze neoblíbit, krásná je i zimní aljašská příroda. Vše ostatní bohužel zavání obyčejnou televizní produkcí, ať už se bavíme o příběhu, dialozích či celkovém zpracování. Humor místy hraničí s trapností, hlavní postava mi vůbec nesedla, z ostatních herců mě rovněž nikdo nezaujal. Nemůžu však říct, že bych při sledování nějak zvlášť trpěl. 4/10. ()

Arccos

Film ma obehranou zapletku se stretem civilizaci zhyckaneho hrdiny s drsnym severem. Takze nemuzeme cekat mnoho. Presto to prekvapive neni spatne, pekna oddychovka, ktera neurazi a dokonce jsem se parkrat i zasmal. A Joanna Bacalso je ta nejkrasnejsi 'Eskymacka', jakou jsem kdy videl. ()