Čo všetko sa môže stať, keď Afroameričan zo subtropickej Floridy zdedí na mrazivej Aljaške svorku polárnych psov?
Cuba Gooding Jr. ako černošský zubár z Miami Ted Brooks zdedil na Aljaške psí záprah. Jeho vzácne polárne psy Demon, Nana, Diesel, Scooper, Yodel, Sniff, Mack a Duchess sú však tŕňom v oku drsnému miestnemu horalovi Thunder Jackovi, ktorý by ich rád získal. Ted sa však so psami spriatelí a Thunder Jack sa preňho dokonca stane výzvou, aby sa naučil ovládať psí záprah bez ohľadu na to, aké to bude ťažké... (TV JOJ)

Sany33

Príbeh: Zubár s Los Angeles zistí, že je adoptovaný a musí po svojej matke prebrať majetok na Alijaške. To ale ešte nevie že spozná aj svojho biologického otca a svoje dedičstvo v podobe 8 psov. Herecké obsadenie: Cuba Gooding Jr. je v komediálnej rovine vynikajúci a len veľmi málo hercov tej doby by ho vedelo prekonať. Tu má ale za sebou veľmi plytký scenár a je to potom poznať. Prevedenie: Rodinná komédia, ktorá si nájde svojich divákov a ja sám sa nemám problém na ňu kedykoľvek pozrieť v TV ale nie je to nič svetoborné. Cuba dosť často prehráva a na scéne sa nám objavujú najnepravdepodobnejšie klišé Disneyho komediálneho univerza. Pocity: Film zo mňa vždy dostane tú správnu emóciu a tou je smiech. Svoj účel teda splnil. Pridaná hodnota: Oddychovka na zimné večery s rodinkou. 60% ()

tommmy89

Milý rodinný filmík. Páčil sa mi a Aljaška ešte viac. Chcel by som tam stráviť aspoň pár mesiacov a vyskúšať si to tiež ten život ! 3* ()

Arius

Suchy a uz casto spominany humor vo mne prebudil zmysel rozmyslania nad mentalitou niektorych reziserov.Toto by nezaujalo ani kona. ()

PALINO

Príjemný rodinný odpočinkový film, ktorý nikoho neurazí a ak máte aspoň trošku radi štvornohých kamarátov, nudiť sa nebudete. Film ponúka aj celkom pekný ústredný hudobný motív a jeho najlepšou a najdynamickejšou pasážou sú vydarené scény zo závodu psích záprahov. ()

Michelle75

Taková roztomilá komedie, no nesmějte se, když Ti psi tak krásně kulí očima. Spoustu podobných komedií mám ráda díky dětem, ale u téhle bych se nasamála i bez nich, kus díděte ještě ve mě je. ()

Paity

Cuba Gooding Jr. měl zase potřebu natočit nějakou ptákovinu a tak "šel" do Sněžných psů. Snad ani nemusím říkat, že výsledek je podprůměrný a snad to ani nestojí za to jednou podívání se. ()

Prochy38

Průměrná komedie na nedělní odpoledne a pro celou rodinu. C. Goodinga doplňuje James Coburn a sympatická mně neznámá "indiánská" dívka. Pohodka. ()

Hanes88

Tato komedie díru do světa neudělá, ale to neznamená, že by to nemohla být příjemná komedie. Gooding Jr. zahrál dobře a celkový děj byl fajn. Prostě takový průměr. 60%. ()

cmenda

Tahle komedie je zábavná když ji vidíte jedno nebo dvakrát ale já byl nucen ji vidět tolikrát že mi zábavná už nepřijde . ()

Terezinka198

Z vyhřáté Miami rovnou na Aljašku! A k tomu hromada roztomilých pejsků a nenahraditelný Démon s rozkošnou Nanou! Co více si přát? Snad jen trošku lepší obsazení. ()