Reklama

Reklama

Toto je môj foter

  • Česko Pappa Mia! (viac)
Trailer 1

VOD (1)

Obsahy(1)

Sebastian dostane pozvanie stráviť víkend s rodičmi svojej snúbenice. Má to však jeden taliansky háčik. Na návštevu honosného sídla bohatých, výstredných Američanov je nútený zobrať aj svojho otca Salva. Salvo je taliansky prisťahovalec, holič z New Yorku, prostoreký, obyčajný chlapík „klasického strihu“, ktorý sa do modernej doby a slušne vychovanej bohatej americkej rodiny vôbec nehodí. Sebastian sa bojí, že ho otec poriadne strápni, a jeho obavy sú naozaj opodstatnené. Víkend sa zmení na stret dvoch úplne odlišných svetov a hneď po príchode sa strhne lavína bláznivých situácií a trapasov. (Bontonfilm SK)

(viac)

Videá (1)

Trailer 1

Recenzie (38)

EvilPhoEniX 

všetky recenzie používateľa

Dle hodnocení jsem čekal slabší odvar, ale ve výsledku jde o příjemnou rodinnou komedii, která na Americké poměry se drží stranou, co se týče vulgarit, fekálností a šíleností, je to víc takový příjemný, úsměvný, ale dostatečně zábavný. Hlavní hrdina je pozván na víkend k bohatým rodičům své snoubenky a sebou vezmou i jeho otce, který je tak trochu obyčejný chlap a do rodiny pracháčů úplně nepatří, ale díky tomu je to celkem vtipné. Nejvtipnější postava je bratr, který je takový ten typický šmejd a má nejlepší hlášky( ten mě fakt hodně bavil) a taková večeře s pávem měla taky něco do sebe. Párkrát jsem se zasmál, jde o feel good komedii pro nenáročné, ale zároveň pro všechny. 6/10. ()

Ryuuhei 

všetky recenzie používateľa

Strašlivě průměrná komedie, která nevěděla, co vlastně řešit předně. Jestli společenské rozdíly, plytkou romanci, důraz na nevtipnou komediálnost, či nějaké to typické rodinné moralizování. Žádná z postav nebyla zvlášť výrazná. Co se mi líbilo, tak monology, které přibližovaly myšlenkové pochody obou protagonistů. Lepší, než kdyby se věci jen děly. Když má člověk nervy a potřebuje něco nenáročného, asi to poslouží, jako posloužilo mně. ()

Reklama

m.a.t.o. 

všetky recenzie používateľa

„Môžeme ísť spať nahnevaní, ale nie smradľaví.“ Svojím spôsobom obdoba Foter je lotor, resp. jeho pokračovania. Za mňa úplne pohodová komédia na jedno pozretie, kde ma pobavilo zopár vtipných situácií (Carciofi e pavone) a hlášok („Talian s rímskou číslicou za menom môže byť jedine pápež alebo Rocky Balboa“). 60 % ()

borec999 

všetky recenzie používateľa

Rodinná feel good oddychovka pre všetky vekové kategórie. Od stretnutia rodín Byrnesových a Jebalových prakticky s rovnakým námetom o triedu slabšia, ale nemala by i tak nikoho uraziť. De Niro fajn, ale úprimne by som ho na staré kolená radšej videl v ambicióznejších postavách než je táto. Šedý priemer a 50%. PS: "oceňujem", že Pappa Mia je už druhá (prvá: Dedo je lotor) komédia De Nira, ktorá nemá s trilógiou Foter je Lotor absolútne nič spoločné, no slovenskí distribútori sa aj tak snažia nachytať neznalého diváka použitím slov foter/lotor do názvu v domnení možného pokračovania (a paraziticky sa priživiť na úspechu trilógie Jebalových). ()

Lacike 

všetky recenzie používateľa

Nebyť dobre obsadeného CZ dabingu, tak si to ani nepustím, lebo z traileru mi to pripomenulo De Nirovu Fotr je lotr sériu, ktorá v humornej stránke príliš tlačila na pílu do takej miery, že mi to pripadalo trápne a vôbec som sa pri nej nezasmial. V tejto komédii našťastie tak prehnane trápne fóry nie sú. Je to vlastne dosť sentimentálny film, takže mnohým to bude pripadať asi nudné. Mňa to bavilo. Neznámy Sebastian Maniscalco v hlavnej úlohe je pohodový sympaťák a De Niro tu nehrá nevrlého dedka za každú cenu, ale stále sa drží v mantineloch uveriteľnej normálnej postavy dedka, ktorý ma holt iné zastaralé spôsoby ako jeho syn. Dokonca aj bohatá rodinka, nech je na prvý pohľad akokoľvek pošahaná, tak nakoniec vyznie sympaticky a happyend ústredného páru som si znova vychutnal, aj keď je plný klišé. Komediálna stránka funguje a aj keď som sa zasmial nahlas len párkrát (Roger that, Roger potešilo), tak celý čas som mal dobrú náladu. Výsledkom je pohodový film, ktorý si rád pustím znova. 6/10. ()

Galéria (15)

Zaujímavosti (2)

  • Česká distribuční společnost Bontonfilm udělala na svých Facebookových stránkách před uvedením filmu do distribuce anketu, aby diváci hlasovali o distribučním názvu filmu. Na výběr bylo Pappa Mia! a Táta na zabití. Zvítězil název Pappa Mia!. (Azurose)
  • Natáčanie začalo 21. septembra 2021 v Mobile v Alabame a trvalo jeden mesiac. (Arsenal83)

Reklama

Reklama