Jason Kelly (Zac Efron) má pred sebou skvelú budúcnosť. Je na najlepšej ceste stať sa partnerom v prestížnej advokátskej kancelárii a o týždeň si berie za manželku dcéru svojho šéfa. Dobre vychovaný mladý muž však neuvážene súhlasí, že odvezie svojrázneho starého otca Dicka (Robert De Niro) na jarné prázdniny...a svadba je zrazu v nedohľadne! Divoké študentské večierky, barové bitky a nikdy nekončiace karaoke noci si Dick vychutnáva plnými dúškami a Jason sa chtiac-nechtiac vezie s ním. Keď sa najlepšia party ich života blíži ku koncu, dedo s vnukom zistia, že napriek tomu, že sú tak rozdielni, ich predsa len niečo spája... (Forum Film SK)

verbal odpad!

Denirovic Bobík je i excelentní komediální herec. Kdysi famózně Půlnočně běhával, Vrtěl psem, Přebíral si to nebo nezapomenutelně homokapitánil ve Hvězdném prachu. Kdo viděl tyto skvělé, opravdu vtipné a inteligentní filmy, musí mi dát za pravdu. Takže teď dost přemýšlím, jestli na stará kolena jeblo jemu nebo jeho agentovi. Nejdříve ta umělohmotná hnisárna s Hetevejovic pizdou, avšak tu svým přirozeným charizmatem ještě udržel těsně nad úplným dnem žumpy. Ale teď!!! Notypyčo! Pardon, chtěl jsem samozřejmě říct „Div se světe!“, jak jinak. Že tohoto fantastického herce někdy uvidím v Gáj skůl buzikálu, a to po depilovaném boku snad nejhnusnějšího a nejprkennějšího metrotranzistora, opravdového od Matela, jakého kdy Továrna na sračky vypustila před kamery, a navíc v ultimativně trapném a ubohém fekálu, jemuž se může chichotat snad jen nezletilý dvanáctiprstý nedonošenec mentálně obskurní stokilové dojičky a neméně oduševnělého horníka z uranových dolů, to by mě nenapadlo ani v té nejhorší noční můře! A to se mi nedávno zdálo, že jsem byl náplní do sendviče mezi Tildou Swinstvo a Melisou MekFárty. Samozřejmě nedobrovolně, svázaný a nadopovaný Roháčem. Ovšem v porovnání s touhle žluklou mykózou na tříslech Džonaha Hnila to byl pořád naprostý Mumulend, a já se opět děsím každého mentála, který tomu byl schopen napálit víc než jednu. Opravdu nechápu, proč má něco takového Bobík zapotřebí. Nahrabáno má minimálně na dvě další generace, a kdyby si na stará kolena zatoužil omacat nějakou odpornou osmnáctiletou cigošku, nemusel přece naprosto ztratit důstojnost veřejně a moh si třeba tiše skáknout do bordelu v El Pasu. Smutné. Každému soudnému divákovi, který ještě s tímto kataklysmatem ultimativní debility, vrcholného homonevkusu a nebetyčné trapnosti neměl to ponížení, vřele doporučuji raději si nakapat do očí kyselinu, vyválet se tak sto minut v obsahu septiku libovolné venerologické kliniky a závěrem vykloktat hovno. Garantuji vám, že to bude daleko příjemněji strávený večer! ()

luka4615

Dirty Grandpa je, až na pár zádrhelů, nahláškovanou a gagy nacpanou podívanou, která stojí a padá na skvělém výkonu Roberta De Nira. Jeho postava hláškujícího dědy Vás jednoduše strhne a bude Vás bavit až do poslední minuty. JIstě, občas to místy drhne, občas je to vážně praštěné, nicméně sledovat Roberta De Nira jak si užívá každou vteřinu svého komediálního záběru, za ty občasné "WTF momenty" prostě stojí. „You know what I'd rather do? I'd rather let Queen Latifah shit in my mouth from a fucking hot air balloon.“ ()

Triple H

Dosť veľká sračka, ktorú pred odpadom zachraňuje fakt, že film má tempo, energiu a energickí a snaživí sú aj Efron a De Niro. Efron si ma postupne získava, pretože na svojej kariére poctivo maká a zlepšuje sa. De Niro oproti svojim ospalým výkonom z posledných rokov pôsobí osviežene, čo poteší tiež. Bohužiaľ však obaja páni prepožičali svoju snahu a talent vrcholne trápnemu scenáru. Ako im to silené fuckovanie, dildovanie, gayovanie a pod. mohlo na papieri pripadať vtipné netuším - každopádne výsledok sa väčšinou míňa účinkom. Ďalší súkromný problém mám s tým, keď nám partička milionárov, snobov a uhladených smotánkarov rozpráva príbehy o tom ako, že je správne rozhodovať sa srdiečkom a opustiť krásnu sexi ženskú z bohatej rodiny a s vidinou silného finančného zabezpečenia pre alternatívnu milovníčku fotografií čo trávi svoj čas chlastaním a párty. Niekde v jadre je tá filozofia taká pekne romantická, avšak v reálnom živote stopro nevídaná u milionárov z Hollywoodu - preto ma trochu irituje keď mi takíto ľudia podobné príbehy podsúvajú. ()

eraserhead666

V komentářích někteří skuhrají, že De Niro opustil své vážné role a začal je hanit komediálními rolemi. Mě naopak až v ten okamžik začal bavit a zajímat. Možná jsem nekulturní hovado ale nějaký jeho Taxikář mě vůbec nebere. Zato ve Velké svatbě mě rozsekal smíchy. Pravda, on je v těch komických rolích skoro pořád stejný a nerudný a tak nějak se dá jeho výkon očekávat, ale je roztomilý. Tady z těch svých nerudných dědků trochu vybočil a válcuje. A je to sranda. Buzny, negři, gerontofilky, dealeři, yuppie, pomatení konspirátoři, fakt zábavná policejní dvojka. Všechno dohromady. Takovou čurinu jsem fakt nečekal. ()

Figu

Tak za mě hódně milý překvapení! Jak nemusím Efrona, tak tady mu to šlo bezvadně a ta chemie mezi ním a Robem, kterýho zase naopak žeru jako sviňa, byla bezvadná! De Niro je brutální hovado, který nešetří vulgarismem a chrlí prasácký hlášky co se mu jen huba otevře. A možná že i proto, se mě tenhle starej lotr líbil jako prase! Viď dědečku... 90% ()

• Zac Efron (Jason Kelly) počas propagácie filmu potvrdil, že scénu, v ktorej robí stojku na chrbte Roberta De Nira (Dick Kelly) zvládli obaja herci bez záskoku kaskadérov či dodatočných CGI trikov. (m.a.t.o.)
  • Keď Nick (Adam Pally) ťukne do svojho bratranca Jasona (Zac Efron), aby ho objal na babičkinom pohrebe, je vidieť ako Nick v pravej ruke drží e-cigaretu a v ľavej pivovú fľašu. V druhom detailnejšom zábere, keď Nick prosí Jasona o objatie mu z pravej ruky zmizla e-cigareta. V ďalšom zábere, keď ho Nick objíma a vydychuje na neho dym je vidieť, ako ju v pravej ruke opäť drží. (Hudakfilms)