Pamela: Příběh lásky

• USA Pamela, a Love Story

Pamela Anderson vypráví o svojí cestě ke slávě, vrtkavých vztazích i známém skandálu s erotickou nahrávkou. A na přetřes přijdou i její soukromá videa a deníky. (Netflix)

bonovox

Pamela nám zostarla to je fakt, ale pre nás teenegerov z 90-tych rokov bude stále veľkou hviezdou aj keď ňou asi nikdy poriadne nebola. Tento dokument ju vykresľuje svojimi slovami a objasňuje nám jej búrlivý život z minulosti ako aj súčasný celkom pokojný život. A celkom ma prekvapilo jej účinkovanie na Broadway. 70% ()

Tomas_PO

Spracovanie je fajn, autentické, divák jej životnému príbehu normálne uverí. Aspoň pri pozeraní filmu, pretože po chvíľke si to opäť v hlave rozloží a už to tak jasné nie je. Či je to skvelé PR, alebo len mala potrebu v dospelosti porozprávať (a dovysvetľovať) o búrlivejších dobách, alebo je to mix všetkého, nevedno. No v podstate je to jedno. ()

Rudolf.Benes

Jako tehdejší nejsexuálnější objekt mé postpubertální touhy,po boku ,,Miče Bjukenena" nebyl snad nikdo v té době kdo by nad ní neslintal nebo neměl doma nedej bože záchranný kruh...obkružující,,pínas ...z Bejvoče"... Tento typ dokumentů obvykle vynechávám,jak z důvodu nezájmu tak z důvodu že je to spíš pro baby.Ale tentokrát jsem musel udělat výjimku..a udělá jsem dobře. Osobně si myslím,pokud Váš život o něčem je, něco máte za sebou,tak to klidně ukažte celýmu světu.No a když za to dostanu dobře zaplaceno,zviditelním se (když má hvězda zapadá) tak jenom dobře. Nevěřím teda určitě všemu co ta voskovka vykládá,ale stojí to za zhlédnutí... Dokumen je příjemným koukáním a příjemným zjištěním že i ,,selebriti"jsou jen lidi a její hovínko smrdí stejně jako moje..ne li víc.  :) 75/100 ()

vladi3

Nikdy by mi nenapadlo, ze ma tak chyti dokument o Pamele. Velmi sa mi pacilo, ze sa nehrala na obet. A ma celkom fesnych synov :) ()

NikiVai

Pamela šajnila na televizních obrazovkách v době mého dospívání. V Bravíčku jsem hltala její eskapády a tajně obdivovala její divokost. Bylo zajímavé poznat Pamelu trochu jinak a poslechnout si její snad upřímnou zpověď. Dnes obdivuji její nezlomnou sílu a energii. ()

JB001

Včera jsem dokoukal Faudu. 4 série za necelý měsíc. Tohle mi trvalo víc než měsíc. Pouštěl jsem si to po částech, protože mne to vůbec nebavilo.  V hlavě toho nikdy moc neměla a nikdy pořádně nevěděla co chce.  Na druhou stranu nedopadla ještě tak špatně. Mnohé Playmates skončily třeba jako pornoherečky.A  v titulcích jsem se dozvěděl, že na stará kolena se dozvěděla, že existují dioptrické sluneční brýle OMG ()

somme

Jako devadesátkovej fanoušek baywatch - holka, tak na to vzpomínám ráda. Tahle "hitparáda" okolo videa mě teda těžce minula, nicméně - co sakra bylo komu do čeho? Nevím o tý situaci ani tužku, ani jsem jí nikdy nepřidávala do Menzy, ale...Tihle "novináři" wannabe = škůdci, a to všude.Vždycky. Je to hnus a fuj prodávat cizí životy ať jsou jaký chtěj. Jinak zajímavýho na tom neni nic extra, ale každj na to čekal.. ()

Ameliex

Pamela Anderson plnila svého času přední stránky bulvárních novin. Zejména poté, co na veřejnost unikly soukromé nahrávky jejího sexuálního života s tehdejším manželem Tommy Leem, bubeníkem skupiny Mötley Crüe. Je bývalá sexuální ikona 90. let skutečně tak povrchní, nebo se za implantáty skrývá úplně jiná osobnost? Netušíme a tento dokument nám žádné odpovědi na podobné otázky nepřinese. Ale pokud máte zájem dvě hodiny sledovat, jak o sobě Pamela naprosto otevřeně a bez příkras mluví, máte jedinečnou šanci. ()

Radovan.Long

Ubrečené a sebestředné,ale přesně to jsem od toho čekal.Navíc si skoro celou dobu protiřečí...2* za její dvě hezký prsa! "O kterých nerada mluví" :) ()

zamukooo

Pro mě jakožto pro člověka, který toho o Pamele moc neví, byl dokument jako stvořený. Věděla jsem o ní jen to, že si jí všimli v publiku amerického fotbalu, a díky tomu začala fotit pro Playboy, a samozřejmě jsem znala její roli CJ v Pobřežní hlídce. Celkově na mě dokument působí dobře, nenudí a nevyhýbá se intimním tématům. Hlavně je to pro mě smutným potvrzením toho, jak sexistická společnost tehdy byla a částečně je ještě dnes. Třeba když jí ukradli erotickou nahrávku, ona je zažalovala a u soudu si vyslechla poznámky, o jakém soukromí to Pamela mluví, vždyť fotila nahé fotky pro Playboy. Tak jí přece nemůže vadit ukradená soukromá nahrávka. Jak absurdní. Dokonce to prý ani nebyl tehdy zločin. Je tedy otázka, do jaké míry říká Pamela pravdu, ale ono stačí se podívat do českých diskuzí - tolik lidí je schopných říct, že jakmile někomu uniknou nahé fotky, prostě je ten člověk neměl fotit a že si za to může sám. Nikdo nikdy neřekne, že je hnus někomu ukradnout fotky a zveřejnit je bez souhlasu autora fotek. To už jsem ale trochu odbočila, profesionální fotky jsou přece něco jiného než soukromé video, kde člověk dělá věci, o kterých nechce, aby ostatní věděli. Celkem mi přijde jako škoda, že se rozhodla nezpeněžit tu erotickou nahrávku, když měla tu možnost, tím by se mohla vysmát zlodějům, kteří to ukradli. Celkově na mě působí dost sympaticky, myslím, že je chytrá, na to, že se proslavila hlavně vzhledem. V jiných oblastech mi však přijde nerozvážná - např. to, že se k plastice prsou rozhodla spontánně bez přemýšlení nebo si prvního manžela vzala po 4denní známosti, mluví za vše. Jinak ale povedený dokument. ()