Macko Puf: Krv a med

• Česko Medvídek Pú: Krev a med (viac)

Christopher Robin počas svojho vysokoškolského štúdia zanedbáva zvieratá v Stoakrovom lese a neposkytuje im žiadnu potravu. Medzi hladujúcimi zvieratami sa Puf a Prasiatko rozhodnú nakŕmiť sami a ich zvieracie inštinkty sa znova prebudia. Okrem medu túži Macko aj po krvi. To ale predstavuje smrteľné nebezpečenstvo pre turistov, ktorí tam prichádzajú. Puf a Prasiatko sa však chcú pomstiť aj Christopherovi Robinovi za to, že ich opustil. (Vertigo Distribution)

Enon

Už ukázky napovídaly, že se nebude jednat o dobrý film, minimálně já tomu tedy nevěřil. A ukázky mluvily pravdu. Ten film je prostě špatný, ve všem. V první řadě nevím jestli je režisér nějaký zajetý fanda zvířat, ale jelikož je v tomto filmu učinil chytřejšími než lidé, tak to tomu dost napovídá. Postavy a lidské charaktery obecně jsou tu fakt hrozné neskutečně otravné. Většinu času sledujeme nelogicky se chovající a upištěné holky, což se hned po malé chvíli stalo velmi otravným. Nevím jestli jim bylo řečeno, že čím víc budou řvát, tím vyšší dostanou honorář, chvílemi mi to tak přišlo. Pohled je na ně sice pěkný, ale to jaksi nestačí. Samotný Medvídek Pú a Prase vypadají hrozně. Fakt to vypadalo jak kdyby šel  štáb k Vietnamcům a koupili ty masky, které byly nejlevnější. Nevím co bylo vlastně smyslem toho filmu. Ani konec moc nedával smysl. Zkrátka tohle se prostě nepovedlo. 20% ()

Argocz

Jako upřímně nápad že se z Púa stane masový vrah je divný ale i poutavý a mohlo to být i zajímavý. Což nebylo a celkově to je tak nějak o ničem a další den na to zapomenete. ()

KarlN odpad!

No, příšerné...děs, ale ne v pravém slova smyslu. Mimo všechny cílové skupiny, mimo terč, mimo všechno. Tak soudě podle "úspěchů" režiséra, asi jeho standardní výkon. ()

Vlkona odpad!

Mizerné masky, príšerný dej a ešte horší výber postáv. Aj turecké telenovely by toto spravili lepšie, pretože v tomto nevidím ani štipku iniciatívy, je to skôr nechutné a odporné... Normálne mám pocit, že toto robili piataci na základnej škole ako skupinový projekt, pri ktorom len zvukár a postprodukcia pracovala a ostatný sa na nich pozerali. Režisér každú chvíľu odbiehal na prestávku, maskérka si lakovala nechty pri tom, scenárista všetko skopíroval z Googlu a kameraman zaspal... Úvod bol príliš chabý, Krištof natrafil v lese na zvieratká, ktoré začal kŕmiť, len čo dospel a odišiel, začali kvôli nemu hladovať a zožrali svojich kamarátov....? Vážne?! To nedokázali ani trochu rozmýšľať a použiť niečo logickejšie? Napríklad že dostali depresiu a sa opustili? Zvieratá to bežne robia, že sa opustia a prestanú žrať. Ďalej: Prečo tie masky vyzerajú ako s filmu SAW, ktorú nosila Amanda? To nemohli spraviť cez CGI? A prečo doboha sa tam tie ženy správajú ako štetky? To je akože pre diváka upozornenie, že postava do 20 minút zomrie a nemusí nám jej byť ľúto? Keď už som chcela to vypnúť a prestať nad tým rozmýšľať, išli zachrániť tú ženu, ktorú týralo prasa... Prečo prvé čo chcela spraviť je pozrieť sa do zrkadla? Kebyže ma dňom i nocou mlátia je mi jedno ako vyzerám, ale bežím odtiaľ preč a hľadám civilizáciu, ale nie... Musela ísť k zrkadlu a musela ziapať ako trúba a ešte k tomu neskontrolovať si zbraň (ktorá sa zázrakom objavila a neskontrolovala počet nábojov) a samozrejme namiesto toho aby začali tie ostatné trúby utekať, tak si za rohom užívali ako ju masakrujú a nenapadlo ich, že keď už nie boj, tak sa obetovala aby utekali preč... Bože, to je tak príšerne že by som mohla tu hodinu škrtať všetky hovadiny... Radšej mali sfilmovať Five Night's at Freddy, ktorý má plnú r*ť kníh a komixov od obyčajných animatronikov až po s bastardených polorobotov, ale tento film si zaslúži spáliť a zabudnúť. Je to úplne odfláknuté. ()

Pieluk

Hodně promarněný potenciál, kdyby si aspoň dali záležet s kostýmy, ale takhle to vypadá jak pyžama pro děti.    Je to klasická zabijačka, kdy Pů vyvraždí skupinu teenagerů, kde za celou dobu se ani nedozvíme důvod.   Brutalita tu je udělaná dost detailně a i trochu originálně. Ke konci není film ani moc předvídavý a když na to budete koukat s někým, tak se i zasmějete. ()

Anetussa

Upřímně jsem čekala totální dno, ale vážně, totální. Docela mě překvapuje že to nakonec nebylo tak strašné jak jsem čekala. Ano, místy špatné chvíle, ale upřímně tohle je alespoň pořádný krvák - všechny smrti byly velice nechutné a bylo mi nepříjemné se na to dívat. Stále to nic nemění ale na tom, že je to prostě krávovina kterou bych radši vynechala, ale pokud člověk nemá co dělat, proč ne. ()

vrch07256732 odpad!

Teda videl som už všeličo, ale toto je taký prepadák že až. Výborný nápad spraviť z postavičiek macka pú monštrá bol absolútne utopený v prakticky nijakom deji a samoúčelnou prezentáciou gore a slasher scénok - proti tomuto žánru absolútne nič nemám ak je to zasadené do nejakého príbehu alebo deja, , aletu nič. ()

Chennie

Kryštůfek Robin se vrací ze střední a chce svým nejlepším kamarádům ukázat manželku. Netuší však, ze jeho kamarádi zvlčeli. Pozřením Ijáčka všechno začalo a Prasátko s Púem nemají slitování.    Levné masky, předvídatelný děj, chyběli tomu prachy.    …a hlavně, kde je sakra zajíc? ()

555borac555

Na to jak měl film malý rozpočet není natočený zas tak šíleně špatně z hlediska technické stránky. S čím jsem měl, ale největší problém nebyl kýčovitý scénář nebo věci, které úplně nedávají smysl. Postavy se chovají opravdu hloupě nebo nelogicky. Film má docela kreativní zabíjení a je docela napínavý. Od filmu jsem měl velmi nízké očekávaní a ve finále jsem byl překvapený, jak moc mě bavil. Není to nic kdo ví jakého, ale mám takové jednoduché slasherovky rád. Dávám krvavých 6/10. ()

JG9

Zapomněl jsem to zhodnotit mimochodem...A taky mimochodem to není tak strašný ale nedává to smysl a je to prostě blbý(doslova,příběh)4/10 ()

Noan

Ako fanusik v detstve Macka Pu a seriovych vrahov, za mna splneny sen. Je to guilty pleasure, a tak k tomu treba pristupovat, uprimne som si uzival kazdu sekundu (najma scena s chvostom), kedze sa pomerne hned na zaciatku vytvoril solidny kult status, nebudem asi jediny (o com svedci aj sequel). P. S.: Pu by si pochutnal aj na tej maline od buzno-liberalov z nadacie. ()

Zlaté maliny slupnul hororový Medvídek Pú

Zlaté maliny slupnul hororový Medvídek Pú

09.03.2024

Den před předáváním slavných Oscarů tradičně probíhá vyhlášení cen, které si hollywoodské celebrity často za rámeček nedávají. Řeč je samozřejmě o Zlatých malinách (Razzies), které posměšně oceňují… (viac)

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

22.01.2024

Popelka se dočká krvavého zpracování

Popelka se dočká krvavého zpracování

23.05.2023

Ikonický příběh o Popelce se v průběhu let dočkal mnoha verzí, přičemž mezi ty nejznámější v Česku patří samozřejmě Tři oříšky pro Popelku, animovaná Popelka z roku 1950, a pak možná moderní Popelka… (viac)