Debbie řeší každodenní starosti mámy v Los Angeles a Peter si naplno užívá New York. Když si ale tihle nejlepší kamarádi prohodí na týden role, všechno je rázem jinak. (Netflix)

rigby

Samozřejmě mě nalákalo romantické obsazení. Romantika by tam měla být, ale nějak jim nefungovala vzájemná chemie, takže to bylo v konečném efektu hodně předstírané. A z komedie to nemá ani kousek, není tam jediná situace, kdy by se divák mohl zasmát. Film uplyne a nic z něho nezůstane. ()

bonovox

Toto Netflixu vôbec nevyšlo...veľmi slabý pokus o romantiku kde nefunguje chémia medzi ústrednou dvojicou, dialógy sú otrasné a vedľajšie postavy už vôbec nie sú zábavné. 20% ()

Heywood

Tohle se fakt moc nepovedlo. Příběh dvou hlavních hrdinů je těžko uvěřitelný, jejich role jsou tuctové, role synáčka přihlouplá, vše je předvídatelné až to bolí. Romantika žádná, komedie to snad ani náhodou a to zajímavé je jen to Porsche, co se tu vypůjčilo. Dá se to vidět, ale za 10 minut nevíte , o čem to bylo a oba hlavní hrdinové jsou herecky nejen zestárlí, ale i o dost horší. Slyšel jsem za celý film tři písničky? Nebo ty ostatní byly tak blbé, že jsem je nevnímal? 20% a to s odřenýma ušima. ()

Amalberga

Může mi někdo říct, jak se Steve Zahn dostal do téhle sračky potom, co hrál v Bílém lotosu? To stejné bych taky mohla říct o Rachel Bloom, která si vytvořila a odehrála super seriál Crazy Ex-girlfriend a nějak skončila tady a příšerně přehrávala asi tak ve dvou scénách a zase zmizela. Můj největší problém s tímhle filmem ale je, že se snaží být "nad věcí" - na začátku a na konci nás se objevují "vtipné titulky", v dialozích si scénáristé tak trochu utahují z žánru romantické komedie atd., ale přitom děj je jedno velké klišé bez kapky originality, tudíž koncept "jsem romantická komedie a neberu se moc vážně" příliš nefunguje. ()

Dusty56

Podprůměrná romantická komedie. Nechal jsem se nalákat na dvojici Kutcher a Witherspoon, což jsem neměl dělat. Samotná zápletka je natočená typicky podle romantických komedií, což by mi nevadilo, kdyby tam byl nějaký humor. Zasmál jsem se možná dvakrát a to ještě docela málo. Dalším problémem byla chemie mezi hlavními postavami, ty dva mi k sobě opravdu vůbec neseděli a žádnou romantiku jsem mezi nima neviděl. A vedlejší postavy nestojí ani za zmínku. 40% ()

mishkad

Stálce som čakala, kedy sa film rozbehne. Čakala som na humor, čakala som na chémiu medzi postavami, čakala som na iskrivé dialógy a dočkala som sa akurát tak konca, pri ktorom som už behala po byte a upratovala, lebo ma film unudil.  Nápad nebol zlý, ale mne prišlo, že Reese bola jediná, ktorá sa tam snažila. Ashton neustále pôsobil, akoby ho niekto do tej role nanútil a on si vo filme odpykával trest. Opakujem recenzie nižšie… škoda. ()

mia.com

Samozrejme jsem necekala nic jineho, nez tuctovou oddechovku a tu jsem dostala. Tesila jsem se na oba herce, ale nutno podotknout, ze Reese vypada porad skvele, ale Ashton teda nejak sesel a moc mu to neslusi. Nicmene krasne oci Jesse Williamse jsou prijemny bonus, protoze pro toho mam faakt slabost. Takze suma sumarum, mily film, ktery neurazi, ani nenadchne, jen jsem mela porad potrebu koumat, co se s tim Ashtonem stalo. Jo a nechapu, ze tam proste museli vecpat posahaneho souseda a hlavne tu neidentifikovatelnou osobu s kelimkem kafe. Bez toho by to uz asi neslo. ()

JCS odpad!

Chystám se vystavit tvůrcům tohoto filmu fakturu za promrhany čas a újmu na zdraví, za tragicky obsah. Dlouho jsem neviděl horší film ()

grangerova

Tahle doba nepřeje rom-comům. I když se podaří přidat zdánlivě všechny osvědčené ingredience (a Reese a Ashton mezi ně bezesporu patří), výsledkem je limonáda bez cukru, na kterou už si nevzpomenete a zaručeně už si ji nepustíte znovu. Kouzlo rom-comů prostě v nových dvacátých letech odvanulo. Co mě ale těší je bezbřehá láska Reese Witherspoon k literatuře, která je vidět z každého projektu, na kterém se podílí. ()

lvi_psouk

Toto bylo fakt těžké trauma, u něhož jsem nevěděl, zda už je začátek nebo konec, protože dějová linka je absolutně tupá, dialogy trapný až běda, zápletka nijaká. Víc takovýchto filmů, ať je co pouštět v Bohnicích. ()

Sopholojong

Reese v tej ciernej vecernej robe na to stale ma, Kutcher na to uz nema vobec a toto romanticke naivne cudo sa zabudlo niekde v roku 2003, presne v dobe, ked film zacina. ()

sh4ris

Při sledování jsem zažila hned tři šoky: - Ashton taky stárne - romcom se může týkat i lidí nad 45 - pokud už ti bylo přes 30, žádná romcom ti není dost dobrá. bo už neexistují Předvídatelné a nudné. Skoro padesátníci a řeší věc tak omílanou, že to víc než na NTFX fakt nemělo. ()

H_K

Celý  film podle mne táhne Reese, která svojí opravdovostí veškeré scény udělá tak nějak pěkné. Ashton je takový prkený a moc se mi ve filmu nelíbila jeho energie sukničkáře, který je tajně zamilovaný do své nejlepší kamarádky na druhé straně USA. Výměna bydlení na týden je ohraný princip, který zněl ze začítku zajímavě, ale potom se zdá jako špatný. Po neúspěších se synem Debbie a románku Debbie v New Yorku, vše vypadá, že k sobě cestu nenajdou. Scéna na letišti byla taková, že jsem se skoro nekoukala na plátno, jak se mi nelábilo, že osobní city si lidé sdělují na tak veřejném místě a křičí na sebe. Asi vliv Covidu nebo co, ale ta za tuto scénu * dolů. Moc se mi libil vývoj vztahu Petera a syna Debbie, a vztah nakladatele v New Yorku a Debbie, kterého úplně okouzlila. ()

diax3

Já nevím, co to s těmi moderními rom-comy je, ale prostě se mi nelíběj. Snaha o vtipnost mi přijde nucená až nepříjemná (viz zcela vynechatelné postavy potrhlého zahradníka či cynické matky dvojčat závislé na kofeinu - ale třeba i ta hádka na letišti (ano, správně, kde mohlo být klišé dovedeno do extrému, tam taky bylo): nevím, protisměry na jedoucích pásech mi tedy komické ani nepřipadaly), a přestože Reese a Ashton jsou mí oblíbení herci a párkrát jsem se zasmála, nestačilo mi to, abych mohla říct, že až to někdy budou dávat v TV, tak to raději nevypnu. Strakatě a nevkusně ofáborkovaná jednoduchá myšlenka, kdy scénárista neumí vytěžit to hezký právě z ní. ()

JB001

Mám rád i romantické komedie, Reese se mi líbí pořád, ale jinak nuda. To se Netflixu taky nepovedlo. Na rozdíl třeba od serialu Koruna, který i v poslední sérii je solidně napsaný i zrežírovaný ()