Mladá žena z malého appalačském městečka uniká z každodenní rutiny hraním nejmodernějších videoher. Je tak dobrou hráčkou, že dostala nový herní systém k otestování... ale zde na ni čeká překvapení. Simulace dává průchod jejím touhám po poslání, romanci a luxusu v něčem, co se zdá být jen hrou... ale co zároveň ji i její rodinu vystavuje reálnému nebezpečí. (Prime Video)

Recenzie používateľa gumbo k tomuto seriálu (5)

Haptický vlek (2022) (E03)

Začína to být můj guilty pleasure. Ty hrátky s technologiemi jsou zde prostě boží. Dokonce to vypadá, že v pozadí budeme narážet i na nějaké hlubší filozofičtější otázky aniž by to seriálu nějak bránilo být na povrchu někdy drsný až surový. Těším se co přijde. Zatím skvělá práce. 85% ()

Jackpot (2022) (E04)

Zpomalení tempa, aby jsme se mohli více ponořit do světa. Jedna malá informace (místo jednoho výbuchu) ve mě vyvolává dojem, že tady nás čeká ještě spousta nečekaných zvratů a možná i redefinice toho, která strana je "špatná" a která "dobrá". ()

A co Bob? (2022) (E05)

Čekal jsem kdy to přijde a je to tady. Vatoidní epizoda, která děj neposouvá, jen nám přidává další psychicky narušenou postavu do děje. Pak se nám tu více rozkreslují linky, které asi ani více rozskreslit nepotřebují. Nic co by vyloženě otravovalo, jen je to prostě trochu navíc. 65% P.S. Jsem moc zvědavý jak moc a jakým způsobem autoři 1. sérii (ne)ukončí. Po zkušenosti ze seriálovou produkcí poslední let  mám mírné obavy, tak jen doufám že budu příjemně překvapen. ()

Bazmek (2022) (E07)

Tak nám tímhle dílem skončila vložená vata. To co se dělo poslední 3 epizody by se klidně dalo scuknout do jedné. Pořád se ale držíme celkem osobního vyprávění. Už teď je asi jasné, že první řada nám moc ukončených linek asi nepřinese, ale tenhle seriál umí překvapovat, tak uvidíme. Pořád mě to ale baví. 75% ()

Stvoření tisíců lesů (2022) (E08)

Sem tady rozpolcený. Sice je osvěžující, když někdo boří seriálové stereotypy a série nemá "epické" vyvrcholení ani žádný ciffhanger na konec, ale na druhou stranu by to asi alespoň něco chtělo. A to rozloučení s Flynne (č.1) v lese má bohužel vadu. Nedává totiž úplně smysl. 70% ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD