V adrenalinem nabitém remaku filmu z 80. let vezme bývalý bojovník MMA Dalton (Jake Gyllenhaal) práci vyhazovače v motorestu. Brzy se ale ukáže, že ne všechno je tak, jak se zdá být. (Prime Video)

Easykill

"Daaaaltoooon!" -"What?" "It's about fakin' time." Tak jsme se dočkali, teda hlavně já se dočkal, protože jsem se na to těšil. Především kvůli Conorovi a... čekání se každopádně vyplatilo! Conor je totiž v nejlepší možné pozici. Toho zmrda buď miluješ nebo nenávidíš a já jsem někde mezi tím, protože ho miluju za to jak moc je velký, narcistický a egoistický megačůrák. Ale bohužel pro Jakea si Conor ukradl /strhl všechnu pozornost na sebe a absolutně ovládl film pokaždé když dorazil na scénu. Conor předvádí co dokáže byť vlastně vůbec nemusí nic hrát. Ani se nedivím tomu honoráři, který dostal a určitě to není naposledy co ho vidíme před kamerou. Taky musím pochválit Jakea, jde vidět že opravdu makal a ukazuje životní formu! Co se filmu jako takového týče, tak s původním road housem to má společného opravdu minimum. Tam kde Swayze jezdil v Buicku, tam Gyllenhaal chodí pěšky atd. Ale ta hlavní dějová linka tady nějakým způsobem je. Když už jsem u děje, tak je to celkem plytký, ale nic jiného se ani nečekalo (já určitě nečekal). K tomu se samozřejmě váže i scénář, který místy pokulhává, ale žádná katastrofa a občas padnou docela solidní hlášky. Největší surprise (alespoň pro mě) byl, ale hned na začátku a tím byl můj oblíbenec Post Malone. Ten začátek taky ale naznačil jak budou bojové scény vypadat. Co si budeme, některý scény jsou opravdu extrémně cool a v topu, ale někdy je to CGI průhledné jak sklo a dokáže to pěkně zkurvit výsledný dojem či efekt. Některý scény jsou tam celkem zbytečné, jako např. pád auta z mostu byl úplně mimo a navíc vypadal nereálně. Kdyby to vystřihli, nic by se nestalo. Takových věcí tam je víc, ale s tím se hold budeme muset nějak vyrovnat. Já to nějakým způsobem příjmul, protože jsem se dobře bavil celý film a s nástupem conora(ten je opravdu fenomenální) ještě víc! Takže vypnout mozek a bude to mnohem lepší podívaná. Ale jak jsem psal, s původním filmem nesrovnatelné! Co bych ještě vypíchnul tak určitě skvělou kameru a hudbu. ()

DvoRSTA

Žádný zázrak se nekoná! Po mediální masáži ze strany Amazonu jsem čekal něco, co bude ve stylu Bullet Train, či John Wick. Výsledný produkt mi však přišel nudný a nezáživný. Nejlepší výkon podal Conor, který nemusel magora ani hrát, pouze mu stačilo říct „chovej se přirozeně”. Herci: bída | Děj: očekávatelný | Celkem: slabé béčko ()

Ironhead

Já se teda dobře bavil, aneb takové filmy mi dnes chybí. Akční výplach 80's střihu se sympatickým pořádně Badass hrdinou. Gyllenhaal opravdu ve formě, Conor hrát opravdu neumí, ale tady to až tolik nevadí, působí trochu jako šašek a asi i tak působit má :_) ()

werxix

Skvělej “western”. Nečekal jsem, že McGregor umí hrát. Gyllenhaal skvělá forma. Akční scény na jedničku. Velký překvapení. ()

Heywood

V tom filmu je toho až moc špatně, ale snad USA takto nevypadají, protože by by v nich mohli žít je grázlové...Začnu koncem: Nebyl morální ani vtipný. Zrůda je zrůda.  Příprava na 2 díl? Strčte si ho někam. Miliony knihovníkovi? Jen vůl takhle zachází z penězi, protože škod tam bylo více. Rozehraná love story končí vyděšenou doktorkou? Ale doktoři jsou na hodně krve a úrazů zvyklí a hrdina ji zjevně zachránil kejhák, ne? A hvězdičky padají a padají...40% a to jediné, co jsem ocenil  byly hrající kapely...za smradlavou sítí jako zvířata v nějaké kleci.... fakt kultura Západu doslova už na sračku.. ()

yourhead

Kdyby se to tak moc nesnažilo být cool tak by to nebylo tak trapný. McGregor svým hereckým výkonem překvapil, normálně je to osobitý debílek, tady je to debílek bez špetky osobitosti. ()

luki00

Jake vypadá dobře... Negři se tam moc neobjevují, až na paní majitelku baru, ta celkem nevadí.. příběh známý a docela odsejpá.. ale to hlavní...nástup Conora pecka a pojetí jeho psychopata nemá chybu... Chci ho ještě vidět! Myslím že se v tom docela vyžíval.. ()

SmajdalfCZ1

Jelikož jsem neměl včera moc filmový den, díval jsem se na Madame Web a francouzské The Wages of Fear, tak jsem si říkal, že mrknu na novinku s Jakem Gyllenhhaalem a CMG. Naprosto to splnilo moje očekávání a zabavilo mě to na bezmála dvě hodiny času. Je to klasická akčňák u kterého od začátku víte jak to skončí, ale na druhou stranu splnil očekávání. Že to zahraje skvěle Gyllenhaal se očekávalo u mě, ale jak to zahrál Conor ... No myslím si, že tu jeho roli ani moc hrát nemusel a alespoň šlo vidět, že nezanedbával  trénink a již letos se můžeme těšit na jeho návrat do UFC. Celkově bych tomu dal 65-70%. ()

DJMaroko

Originálu je to dost podobné i když v mnoha směrech jiné, obojí, jak stará klasika tak toto prostě nezklame. Conor McGregor (MACHO) i když takové magory nemusím, mi zde pasuje a dokonale si svou roli evidentně užívá vše je trochu přitažené za vlasy, ale to už k těmto filmům jaksi patří. Fackovací scéna v první třetině je opravdu TOP. To piano je rozladěné, zní mi to docela dobře. ()

bonovox

Kvalitná žánrovka, výborný Jake ale prekvapivo ešte lepší Conor McGregor, ten si svoju úlohu skvele užíva a my diváci s ním ()

Saxos

Jak začít? Srovnávat s 35let starým filmem je kravina. "Jiná doba". Remake: Dobrý soundtrack živých barových kapel doplněný takovým pouličním UFC, houpajícím se CMcG a zbytečným křovím. 55%. Závěr: 50na50. ()

Kushina

Kdo by to byl řekl, že tenhle film bude docela slušná akčnárna a překvapivě ne kvůli Gyllenhaalovi, ale díky Mcgregorovi, který roli psychopatické mlátičky zahrál až téměř dokonale. Fakt mu ta role seděla a nebýt tam on, tak by to nestálo za moc, ale on předvedl něco, v čem se fakt našel. 65% ()

Grimaldi

Nový Road House je horší než originál, ale naštěstí taky celým pojetím dostatečně odlišný, aby z toho vzešel víc než dobrý film. Jake Gyllenhaal tu hraje dosti vyšinutého bojovníka co nakonec vezme spravedlnost do svých rukou. Což když se podíváte na Gyllenhaaluv obličej je role přesně pro něj. McGregor je trochu trapná karikatura zloducha a digitálnost finále trošku bolela mé oči, ale celkově je Road House fajn film co mě po téměř celou dobu stopáže příjemně bavil. ()

brodži

Nebylo to špatné Jake zahrál obstojně. Jen ty záporné osoby .. to bylo spíše dost směšný a některé postavy mi připadají jako NPC postavy z 90kových her, kdy inteligenci nepobrali. Takže takový průměr. Stejně od začátku bylo jasný jak to dopadne a čekalo se jen na rozhodující bitku. Ale i tak se to dalo. ()

daleba

Závěrečný titulky mě bavily víc než celej film! Bravo, to se Dougovi povedlo... Narozdíl od nápadu angažovat do týhle chujoviny McGregora! Bez něj by to bylo trošičku stravitelnější. Pokračování doufám nehrozí!?! ()

hony23

Bývalý zápasník MMA vezme práci vyhazovače v baru, aby ho ochránil před skupinou lobotomů, kterým bar překáží v jejich ponikatelském záměru. Zápletka je tedy velice primitivní, ale hlavní hrdina je celkem sympatický a bitky jsou natočené obstojně. Takže celkem důstojný remake filmu z 80.let ()

Matt Damon a Casey Affleck v bostonské vykrádačce

Matt Damon a Casey Affleck v bostonské vykrádačce