Hudebně soutěžní pořad Jukebox Honzy Dědka, který prověří znalosti na poli populární hudby jak soutěžících ve studiu, tak i diváků u obrazovek. Jste si jisti, že podle krátké hudební ukázky poznáte písničku? Znáte její přesný název, interpreta nebo dokonce text? V tom případě stiskněte play a sledujte nový pořad Televize Seznam, do něhož si hudební publicista a moderátor Honza Dědek bude spolu se svojí sympatickou kolegyní Anetou Kratochvílovou zvát nejenom soutěžící, ale i osobnosti z řad zpěváků, herců či sportovců. (Televize Seznam)

penylane

Příjemný svižný pořad, u kterého si může zahrát i divák u obrazovky. ZAJÍMAVOST - chyba v 2.díle pořadu způsobila výhru nesprávného týmu. Rok vydání alba byl 1980, jak ukazují všechny články a odkazy na internetu, nikoli 1981. Zvítězit tak měl druhý tým. Ani po upozornění ze strany soutěžící i následně diváků produkce nějak nereagovala a chybu neuznala. ()

Lenulinka odpad!

Proč jsou zapotřebí dva moderátoři, to opravdu nepochopím. A zrovna tahle slečna je mi krajně nesympatická. Kulisy taky hrozné, bodování chaotické, prostě odpad. ()

fabecc1222

Ne úplně špatný námět, spočívající v jednoduchém hadání písniček je však paradoxně naprosto zabití v až absurdně jednoduché koncepci celého pořadu, od viditelně nulového rozpočtu, kdy celé studio se skládá ze tří stolečků a to je vše, absence jakékoliv grafiky, nápadu, či čehokoliv připomínající rok 2022 až po příliš zjednodušený koncept hádání, kdy se dá většina songů uhádnout do pár vteřin. ()

Amper01

Mám rád hudbu, Honzu Dědka také a nápad se mi líbí. ALE - proč to celé působí tak amatérsky? Kulisy, astudio, moderátoři také a taky dost ležérní pravidla? Po třech dílech se stále nemohu rozhodnout, jestli se mi to vlastně líbí nebo ne. Jsem z toho tak trochu "PAF" ()

bundaboy

Po třech dílech - nápad dobrý, ale provedení nic moc. Zbytečná moderátorka (nebo moderátor? :D), soutěžící dvojice trapně se krčící za mrňavými jukeboxíky, občas nefunkční červená tlačítka a z toho vycházející hádky/překřikování a ne úplně jasná pravidla. Celé to působí hrozně nízkorozpočtově až amatérsky. Kdyby to natočili před 30 lety pro televizi nebo před 10 lety pro YouTube, tak asi ok. Ale přijít s něčím takovým dnes? Viděli tvůrci vůbec nějaké soutěže z poslední doby? Pokud se soutěž dočká druhé série, rozhodně mají co vylepšovat... :) ()

milwaukee odpad!

Bože, co ten Seznam zase vyrobil za sračku s tímhle trapným moderátorským jelitem? A k tomu ještě dementní soutěžící. ()

tsatsiki

Zajímavý, občas zábavný pořád, u kterého se člověk i něco dozví, škoda jen, že písničky nenechají dohrát do konce ukázky ()

Matt_D_ odpad!

Myšlenka dobrá, zpracování tragédie. Nuda, nuda, nuda. Hnusné studio. Trapní moderátoři. Nejasná pravidla. Atmosféra žádná. ()

nudlis odpad!

Celkem zbytečnost. Na Dědka jsem koukal když ještě dělal na Streamu. Ale od tý doby, co má na Primě "74,5 pádů na držku", ho fakt nemusím. A ani tenhle pořad není výjimkou. Navíc když se tam natřásá při každý ukázce jak nadržená koketní -náctka a v roztrhanejch riflích, co mu dal asi nějakej bezďák. (V módě už pár let nejsou, Honzo, takže vypadáš spíš jak pěknej trapák než že jsi "in"). ()