Hudebně soutěžní pořad Jukebox Honzy Dědka, který prověří znalosti na poli populární hudby jak soutěžících ve studiu, tak i diváků u obrazovek. Jste si jisti, že podle krátké hudební ukázky poznáte písničku? Znáte její přesný název, interpreta nebo dokonce text? V tom případě stiskněte play a sledujte nový pořad Televize Seznam, do něhož si hudební publicista a moderátor Honza Dědek bude spolu se svojí sympatickou kolegyní Anetou Kratochvílovou zvát nejenom soutěžící, ale i osobnosti z řad zpěváků, herců či sportovců. (Televize Seznam)

penylane

Příjemný svižný pořad, u kterého si může zahrát i divák u obrazovky. ZAJÍMAVOST - chyba v 2.díle pořadu způsobila výhru nesprávného týmu. Rok vydání alba byl 1980, jak ukazují všechny články a odkazy na internetu, nikoli 1981. Zvítězit tak měl druhý tým. Ani po upozornění ze strany soutěžící i následně diváků produkce nějak nereagovala a chybu neuznala. ()

bubun

Tento pořad se bohužel dá jen poslouchat (a to ještě s rezervou;  když mluví Dědek, tak se vždycky modlím, aby mluvil jen krátce, když mluví jeho asistentka - počkat, proč tam vlastně je? To, co moderování tohoto pořadu obnáší, by jeden moderátor zvládnul s prstem v nose), ale nedá se na něj v žádnym případě koukat. To ostentativní  houpaní v bocích a poskakovaní obou "moderátorů" při každé hudební ukázce, z toho studem lezu pod židli, fakt, to se prostě nedá, zlatá Policie v akci, ta se aspoň nebere tak vážně a aktéři nejsou arogantní duo, které si ujíždí samo na sobě. Naprosté zprznění potenciálního dobrého hudebního pořadu s hádáním ukázek, vždyť to mohla být zábavná i poměrně  inteligentní soutěž... ()

fabecc1222

Ne úplně špatný námět, spočívající v jednoduchém hadání písniček je však paradoxně naprosto zabití v až absurdně jednoduché koncepci celého pořadu, od viditelně nulového rozpočtu, kdy celé studio se skládá ze tří stolečků a to je vše, absence jakékoliv grafiky, nápadu, či čehokoliv připomínající rok 2022 až po příliš zjednodušený koncept hádání, kdy se dá většina songů uhádnout do pár vteřin. ()

Lenulinka odpad!

Proč jsou zapotřebí dva moderátoři, to opravdu nepochopím. A zrovna tahle slečna je mi krajně nesympatická. Kulisy taky hrozné, bodování chaotické, prostě odpad. ()

arcticsky

Honzy Dědka a Radka Diestlera jsem si jako hudebních publicistů vždy vážil. Pamatuji začátek 90 let a přepychový časopis Rock a Pop. Tento unylý pořad je ovšem vesměs nuda. ()

Amper01

Mám rád hudbu, Honzu Dědka také a nápad se mi líbí. ALE - proč to celé působí tak amatérsky? Kulisy a studio, moderátoři také a taky dost ležérní pravidla? Po třech dílech se stále nemohu rozhodnout, jestli se mi to vlastně líbí nebo ne. Jsem z toho tak trochu "PAF" DOPLŇUJI: už to vnímám spíše jako televarieté ()

bundaboy

Nápad dobrý, ale provedení nic moc. Zbytečná moderátorka (nebo moderátor? :D), soutěžící dvojice trapně se krčící za mrňavými jukeboxíky, občas nefunkční červená tlačítka a z toho vycházející hádky/překřikování a ne úplně jasná pravidla. Celé to působí hrozně nízkorozpočtově až amatérsky. Viděli tvůrci vůbec nějaké soutěže z poslední doby? Pokud se soutěž dočká druhé série, rozhodně mají co vylepšovat... :) ALE - zatím jsem viděl všechny díly a soutěž mě baví. Jak moc se bavím ovšem hodně závisí na hostech. Pokud nepochopí jednoduchá pravidla, začínají ony hádky a překřikování, případně když se snaží být třeskutě vtipní, až tím vyrušují nejen ostatní soutěžící, ale hlavně diváky. Zatím je to tak půl na půl, na tomhle by taky chtělo zapracovat. ()

Olík

Amatérský počin Televize Seznam, který svým vzezřením evokuje pokusy Jaromíra Soukupa. Tematicky v pořádku….vědomostní soutěž týkající se populární hudby tady momentálně není….ale pak už to jde většinou z kopce. Dědek, ač má svoji vlastní talk-show, není kvalitním moderátorem. Nemluvě o tom, že mu Aneta Kratochvílová místo pomoci ještě hází klacky pod nohy. Prostředí studia, pravidla, dramaturgie….působí to, jako by jsme nastoupili do stroje času a vrátili se minimálně o třicet let nazpět. A když to soutěžícímu nedej bože jde, tak odněkud z vedlejší místnosti vyleze Daniel Strejc a zakážu mu odpovídat……a věřte, že vím, o čem mluvím……měl jsem tu osobní „čest“. ()

tsatsiki

Zajímavý, občas zábavný pořád, u kterého se člověk i něco dozví, škoda jen, že písničky nenechají dohrát do konce ukázky ()

nudlis odpad!

Celkem zbytečnost. Na Dědka jsem koukal když ještě dělal na Streamu. Ale od tý doby, co má na Primě "74,5 pádů na držku", ho fakt nemusím. A ani tenhle pořad není výjimkou. Navíc když se tam při každý ukázce natřásá (jak nadržená koketní -náctka), v rozedranejch riflích z Armády spásy (už ani Matonoha je nenosí, takže Honzo vypadáš spíš jak trapák a ne že jsi "in"). ()