Veterinár Herman Varnick nariadi svojim podriadeným, aby mu zohnali ďalších psov na jeho pokusy. Pri vykradnutí obchodu so zvieratami sa však šteniatku bernardína podarí utiecť a nepozorovane sa dostať do domu Newtonovcov. Je to celkom normálna, pokojná rodinka. Ale len do chvíle, kým ich život a bytové zariadenie kompletne nezmení práve bernardín Beethoven. Zapáči sa mu pekný dom so záhradou, ktorý je otvorený všetkým hosťom. Päťročná dcéra Emily a desaťročný Ted, trinásťročná Ryce i mama Alice sa domnievajú, že otec George konečne vyslyšal ich detské prianie a šteniatko im kúpil. Ten je ochotný nechať psa v dome len dovtedy, kým sa neprihlási jeho majiteľ. Bernardín však rastie ako z vody a keď sa nasťahuje do Georgeovej manželskej postele, zdá sa, že pohár trpezlivosti pretiekol... (TV Markíza)

haWranka

Když jsem byla malá, tenhle film se mi moc líbil. Ještě aby ne, protože ten pejsánek je roztomilouškej. Ovšem z dnešního pohledu je to naprostá pitomost, kterou pozvedává na trošičku vyšší úroveň (to je asi trochu přehnaný:) mladíček Duchovny. ()

fallanga

Klasická rodinná blbost. Kdysi jsem se tomu smál, ale teď se za to stydím. Jedna hvězda je proto, že kdysi mne to bavilo, tak to musí mít něco do sebe. ()

boni

Milá rodinná komedie, která ale měla zůstat u tohoto prvního dílu, neboť další pokračování už se jen opakovaly a začaly sklouzávat od bezradnosti k absolutní trapnosti. ()

Nix

Taková typická americká blbost. Kdo jiný by obsadil psa do takové komedie. Ale ono to zas tolik neurazí, je to takový rodinný film, kdy si sednete na gauč, vezmete telefon a jen posloucháte a necháváte ostatní se dívat. Jinak na tom nevidím nic spešl. ()

Snathoras

Škoda, že Beethoven nezůstal celý film tím roztomiloučkým štěňátkem no xD...a když se nad tím tak zamyslím, tak v téhle době je už i to štěně mrtvé...škoda :/ ()

departed

Pekelný sranec, který jsem si chtěl zkouknout z čiré nostalgie na krásné dětství, kdy jsem takovéto filmy viděl nesčetněkrát a vůbec mi nevadila jejich průjmovitá kvalita. Ach, krásné časy to byly. ()

MFloyd

Rodinná komedie o "jéé pejsci" mě bavila možná jako pětiletého... s věkem si začínám myslet, že se to mělo jmenovat (především další pokračování) Změťhoven ()

Pampa

Se základkou jsme na tomto filmu byly v kině. Dobrá komedie o rodině a jejich bernardýnovi. Kdo to neviděl ve správném věku spolu s jinými dětmi, těžko tento film docení. Smálo se celé kino :) ()

helrohir

Príjemná rodinná komédia, ktorú som mal ako dieťa veľmi rád. Rozhodne sa tu nájde pár vtipných momentov, ale je to aj dosť klišovité, preto je priemerné ohodnotenie tak akurát. ()

Zemřel herec Charles Grodin

Zemřel herec Charles Grodin

19.05.2021

Ve věku 86 let zemřel včera v americkém Connecticutu herec Charles Grodin. Mnozí diváci si ho jistě vybaví hlavně jako otce rodiny Newtonových z komedií o sympatickém bernardýnovi Beethoven a… (viac)