Otec George má problémy so svojou fabrikou na výrobu osviežovačov vzduchu, jeho dcéra sa zamiluje do krásneho Taylora a pes Beethoven sa v parku zoznámi s Missy - tá je obeťou rozvodu jej pána Brilla s jeho manželkou Reginou. O desať týždňov sa už Missy stará o štyri šteniatka. Tým však hrozí nebezpečie - zo strany Reginy. Objaví ich Ted a jeho sestrička Emily, ktorí ich schovajú lenže Regina uväzní Missy v chate pri jazere a jej šteniatka unesie. (TV Markíza)

Pidzey

Štěňátka byli do jednoho roztomilý.Lidskej táta až "trapně" smolař.Zločinci amatéři a děti nepůsobili tak otravně jak v takovýchto filmech někdy bejvá. Co se vtipů týče tak jsem se většinou smál jejich trapnosti.Ale nědky přišel nějakej vtipně vtipnej.Ale z filmů kde je hlavní hrdina velký hafan už jsem vyrostl. ()

helloween93

Kdo miluje bernardýny, ten dá 5*, kdo miluje sérii, ten dá 4*. Kdo hledá zábavu na deštivé odpoledne, ten bude váhat mezi 3* a 2* a kdo nemá rád zvířata a obzvláště pak psy, ten dá 1* nebo odpad. Jedničku jsem neviděl a nepřišlo mi to hrozný, samozřejmě příběh plný klišé, ale 2 hvězdy si to zaslouží. Píseň z filmu se mi líbila. //e I po shlédnutí jedničky nechávám původní hodnocení. ()

castor

Stejná rodina, stejný bernardýn, ale druhé kolo zmatků. Rodinná zábava měla vždycky své zákonitosti, nedokážu posoudit, proč třeba takový Kevin McCallister tolik táhl a tahle rodinka se čtyřnohým kamarádem nikoliv. Ač je mezi nimi samozřejmě rozdíl třídy, ale kupříkladu právě dvojka Beethovena je tady v už dosti nelichotivých číslech. Přitom zase takový průšvih to není. Samozřejmě nabízí mizernou zápletku a přináší otravně ohrané rodinné hodnoty, ale na poli rodinných filmů jsme poznali už řadu otřesnějších zastávek. ()

Elin

Bez špetky jakékoliv inovace a beze známky pokusu o odlišení se od jedničky je nám předloženo pokračování o lapáliích jednoho psíka a jeho rodiny. Pokud to v prvním díle někoho bavilo, tady už ne. Pro mě ztráta času, ale to neva, nejsem členem cílové skupiny. Horší je, že to nebavilo ani mýho desetiletýho bratrance. Tady už něco smrdí (a psí lejno to není). ()

MM_Ramone

Prvý film o psovi s honosným menom "Beethoven" bol natočený v roku 1992. Mal divácky a tým pádom aj komerčný úspech. A ako je v USA dobrým zvykom, bolo vyprodukované pokračovanie. Už v roku 1993 bol natočený snímok "Beethoven 2". Svoj účel to splnilo. Ľudia prišli do kina a statný, sympatický bernardín zarobil ešte celkom solídnu kopu dolárov. Avšak oproti pôvodnému filmu tomu už chýbala sviežosť, nápad a spontánnosť. Ale veď tak už to väčšinou pri pokračovaniach býva. Málo kedy prekonajú svojho predchodcu. Tak tomu bolo i v tomto prípade. ** ()

• Ve skutečnosti se bernardýn Beethoven jmenoval Kris, kterého speciálně pro film vycvičili Karl Lewis Miller a jeho dcera Teresa Ann Miller. Jejich škola Accurate Animal Action pro psí herce funguje od roku 1978 a byla vůbec první svého druhu na světě. V Hollywoodu se v ní cvičí většina zvířecích herců. (Lynette)
  • Během scény v kině je promítán film Matiné (1993). (mihran)

Zemřel herec Charles Grodin

Zemřel herec Charles Grodin

19.05.2021

Ve věku 86 let zemřel včera v americkém Connecticutu herec Charles Grodin. Mnozí diváci si ho jistě vybaví hlavně jako otce rodiny Newtonových z komedií o sympatickém bernardýnovi Beethoven a… (viac)