Psychiatrička chce za každou cenu ochránit mladou pacientku, která utekla ze záhadné sekty. Vezme ji proto k sobě, ale ohrozí tím svoji rodinu i vlastní život. (Netflix)

Kienast

Rozjezd slibný a mysteriózní, ale vše tak nějak vyšumí do prázdna a závěrečná pointa, někoho jako jsem já ( viděl jsem hodně hororů) opravdu nepřekvapí. Největším plusem, tak zůstávají herecké výkony hlavních ženských postav. 6/10 ()

Shimargh

Dobre a me oblibene tema, ale osobne bych byl radeji za temnejsi a dospelejsi provedeni, ale bavilo me to, na ctyri hvezdy to nema, tri jsou zase malo..prijemna jednohubka. ()

Tunri

Skvělá Emily Deschanel, to je důvod, proč jsem si to pustila. Téma vypadalo slibně, ukázka skvělá. Ale víc než horor je to spíš mysteriózní teenage série nadupaná multikulti LGBT Netflixovou politikou. Hororové prvky tam jsou tam dodané uměle jen aby tam byly, nevytváří příběh. Random tam přelétají vrány s doprovodným hudebním efektem a to je ten jejich horor. Obecně bych řekla, že je to dělané spíš pro woke teenage publikum. Kéž by se dalo dát víc usilí do vytvoření peckového napínavého příběhu s výsledkem na prvním místě (jako se to dělávalo kdysi), než za každou cenu dělat průměrný scénář a obsazení tak, aby se v tom našel každej a mohlo se zaměstnat co nejvíce herců. Škoda. ()

zahadum

Neškodná, tupá, nelogická gayparade o jenom rádoby bububu "satanskom kulte " celé je to primitívne, slniečkovo pozitívne a horor tomu musel dať niekto mierne retardovaný. Škoda času. 30 % ()

Bozvav

Docela zajímavý seriál, jehož hlavním a za mne asi jediným problémem je, že je cílený spíše na mládež, Tudíž hororové scény nejsou vůbec hororové, mysteriózní je velmi opatrně a spousta teen vaty nikoho nad 16 let nemůže zajímat.  Herecky zvládnuté na výbornou, atmosféra rodinného rozkladu působivá a konečné rozuzlení nápadité.  Kdyby tvůrci vynechali množství zcela zbytečných scén ze školy a naopak více pracovali s tématem kultu, zkrátili to o jeden až dva díly, mohlo jít o seriál roku. I tak rozhodně nejsem zklamaná a doufám, že tentokrát bude další řada. Za mne 65%. ()

helraiser

Promárněná příležitost, ale na druhou stranu jsme se dočkali alespoň průměrné podívané o záhadném satanistickém kultu a o jedné jejich zatoulané ovečce, ale osm dílů je opravdu moc. No nic,tak snad příště. ()

pumpkinqueen

Tady mě hodně nalákal trailer, a jak už to občas bývá, moje očekávání bylo příliš veliké. Tak nějak jsem doufala v pořádně znepokojivou vymítací záležitost a místo toho mi byla podána prapodivná sekta s jednou uprchlou. Což mi nevadilo, protož to zní velmi lákavě a zajímavě a hned jsem se do příběhu ponořila. Jenže ten příběh mi nepřišel úplný, jako by mu chyběla hloubka. Byl takový prázdný a místy dokonce postrádal logiku. Stále nám bylo něco naznačováno, ale nic jsme se nedozvěděli. Spousta dějových linek byla plochých, nezajímavých; naopak ty, které měly potenciál a slibovaly hlubší vhled nebyly absolutně rozvinuty. Jako by měl někdo opravdu zajímavý nápad, ale samotný příběh už se mu vymýšlet nechtělo. Postavy na mě působily hodně nesympaticky, což považuji jako plus snad jen u představitelky Mae. Prostředí bylo příjemné, o to větší škoda, že to směrovalo do prázdna. Vlastně jsme se celých osm dílů koukali na to samé. Příběh se absolutně neposunoval, nevyvíjel. Velmi se mi líbil třeba předposlední díl, kdy na scénu konečně přišla větší akce, vypadalo to že se něco konečně bude díl, ale poslední díl mě dost zklamal a závěrem se mi jen potvrdilo mé počáteční tušení, takže ani nepřekvapil. ()

Daiker

Neurazí, nenadchne..... Mohl to být záhadný, temný seriál, ale spíš mi to přišlo jako seriál z Hallmarku..... Obsazení Kůstky potěšilo, ale její nesmyslné a dobrotivé chování už ne..... Nevyužitý potenciál kultu a prostředí strašidelných kukuřičných polí..... Ale mezi nočníma se na to dalo dívat.... ()

Maximilianus

Nejedná sa o nejaký výrazne zaujímavý počin, no mňa to bavilo. Kult bol slabý, nebolo to ani moc napínavé, ale predstaviteľka Mae hrala výborne a tá postava bola zaujímavá. Navyše záver bol tiež celkom prekvapivý. 7/10. ()

Arkagas1989

ďábel v Ohiu je seriál, na který jsem měla spadeno od momentu, kdy vyšel - jak se řekne sekta, psychiatrie a soužití tohodle tématu dohromady, tak com on! Pojď k mamince. A moje dychtivý buňky byly naplněny. Jsem naprosto spokojená.  Ne, nejedná se o horor a Netflix by si měl vážně rozmyslet, na základě čeho tohle označení k filmům uděluje, ale o psychologické drama.  Amy utekla ze svého domova a byla nabrána kdesi v pustině. V nemocnici vidíme přes celá její záda vyřezaný pentagram a její psychika je na bodě 0. Postarat se o ní přichází psychiatřička Suzzane (kůstka ze sběratelů kostí), která se později stane i její opatrovnicí. A tady se nám hezky rozjíždí příběh odhalování Amyné minulosti, kde je asi každýmu jasný, že to nebude úplně andílek a sledujeme postupně. nejen rozpad rodiny Suzzane, ale poodkrývá se nám podstata kultu, který má svá pravidla přes více než 100 let. Symbolika kultu se mi líbila, temných scén pomálu, za to pěkné.  Celkově to na mě jako celek působilo dobře a i když byl konec trošku na můj vkus uspěchaný, zkoukla jsem to téměř na jeden zátah.  Moje hodnocení: 9/10 ()

FemmeFragile

Seriál měl slibně našlápnuto, prvních pár dílů je opravdu napínavých a divák může mít podezření hned na několik možných vysvětlení, co přesně se stalo. Ve hře je realistický vliv náboženské sekty, ale klidně také "individuální zlo" nebo dokonce něco nadpřirozeného. A pak to jde do kopru. Že bude seriál další hororové klišé, mohl možná napovědět už ten otřepaný vyřezaný pentagram, ale pořád ještě jsem doufala, že se nakonec tvůrci od milionkrát zpracovaných motivů oprostí. Právě to se však nakonec nestalo. Nevím, jestli se plánuje i nějaké pokračování, ale pokud ano, dost si rozmyslím jeho sledování. ()

Zlty_Dodo

šmaria... celkom to ušlo tak za 3 hviezdy, horor to ale nie je, nebojte sa ničoho.. mínus 1 hviezda za absolútne nepochopiteľnú lesbickú líniu.. Netflix je už ale taký LGBT kanál. ()

Emperor1

Místo hororu se mi dostalo teenagerovského vztahového dramatu a LGBTatd. propagandy, přičemž to "mysteriózno" v podobě satanistického kultu tam bylo tak nějak navíc, taková vycpávka, která to drama roztáhla na neuvěřitelných 8 dílů. Napínavé? Ani náhodou. ()

LadyLokiLili

Námět dobrý, ale nevyužitý potenciál. Nic moc převratného se tak nedělo. Bylo tam nastíněno spousta zajímavých skutečností, které ve výsledku nehrály dál žádnou roly. Žádné tajemno ani napětí se nekonalo.  Takové neurazí nenadchne, jednou vidět. Slabší 3/5 ()

Supa35

Koncept dobrej, ale má to tolik mezer a nedořešených bullshitů že tomu dávám 40%. Kdyby to mělo logiku tak je to klidne okolo 80% ()

NikiVai

Podle názvu a škatulky horor jsem od toho čekala víc. Toto mi přišlo spíš jak rodinné drama ve kterém je zapletená sekta vyznávající ďábla. Nejvíc mě bavila poslední půlminuta celé série, co si Suzanne navařila, to má. Této paní psychiatričce jsem totiž ani trochu nefandila, byla až moc zažraná do záchrany Mae, která taky byla celou dobu divná a na chudáčka děvče týrané se chovala prapodivně. Každopádně, pokud to bude mít pokračování, moc ráda se podívám. ()