Monstrum

USA, (2022–2024), 9 h 53 min (Minutáž: 45–63 min)

Tvorcovia:

Ryan Murphy, Ian Brennan

Evan Peters, Richard Jenkins, Niecy Nash, Michael Learned, Molly Ringwald, Karen Malina White, Penelope Ann Miller, David Barrera, Shaun Brown (viac)

Usvědčený zabiják Jeffrey Dahmer (Evan Peters) za víc než deset let zavraždil sedmnáct mladých kluků a mužů. Jak to, že tak dlouho dokázal unikat spravedlnosti? (Netflix)

Recenzie používateľa ANTYCHRYST k tomuto seriálu (11)

Monstrum (2022)

Zajímavej..a znepokojivej příběh vraždící zrůdy..obrovská poklona herci..že tohle dokázal zkousnout..a neskutečně důvěryhodně zahrát!! Byl to fakt mega slizoun..Mě by asi hráblo tohle vydržet..Samotná postava Dahmera a jeho myšlení mi bylo vyloženě odporné..je jasné..že v tom svou roli hráli rodiče..zejména matka co do sebe rvala desítky prášků denně a otec co se o něj nestaral..(jak byl starší tak mě pěkně sral) ale ani to neomlouvá to co dělal a jak to dělal..Brr...občas při sledování tohoto monstra jsem cítil velkou úzkost..když jsem si představil..že tohle všechno se stalo...Fizlove to mohli dávno zastavit..neskutečné jak na to srali a vše ignorovali..Gvenda ta byla neuvěřitelná!! Bohužel v té době jako černoška..nikoho nezajimala..tak to dopadlo jak dopadlo..Nedovedu si představit..jak večer usínala v posteli..v tom puchu a poslouchala..jak je tam vedle porcuje..no tvl. .:( škoda ..že se toho Netflix bál a neudělal z toho pořádnej gore odstrašující seriál!! Aby každej ty hnusy viděl..Závěr ve vězení a pohoda vraha ..když se nejednou obrátil k bohu..se mi vyloženě hnusila a nic než smrt jsem mu nepřál..80% Na mé gusto je to moc natahovane a občas tomu dochází dech..přidal bych více z těch zrudnosti a mohlo z toho bejt opravdu kontroverzní dílo..I tak to byl nepříjemnej pohled čeho všechno jsou lidi schopný.. ()

První díl (2022) (S01E01)

Zajímavý a znepokojivy začátek..Hodně solidní ..uchylnej slizak..jdeme na další díl pln..očekávání.. Ps: si myslím že ten černoch by ho musel sejmout..Mám rád kotletky..no tvl..taková hláška..a v ložnici ten apartni soudek..mazec.. 85% ()

Neopouštěj mě (2022) (S01E02)

..jako cajti to měli solidně na háku..borec se dostane ven..a stejně pak skončí rozzrezanej..síla.. prej 19..tvl..matka slušný psycho..a tatínek ho naučil pitvat jako malého..tyyy kraavo...75% ()

Dahmerování (2022) (S01E03)

Jako vymlasknout se a myslet na kuchani ryby..to je masakr..Prej můžu si vzít 1 prasátko domů na pitvani..Neskutečný ..homosexuál, sadista, pedofil, nekrofil, alkoholik, kanibal , vrah...nedovedu si představit tohle zahrát.. 75% ale občas se to dost vleče.. ()

Skříňka hodného kluka (2022) (S01E04)

Chlapec si všude našel ..to co ho zajímalo..opiaty..krev..Na pouti si to krapet zpříjemnil..ke konci je dle mého gusta až moc homoscenek..raději bych přidal gore..ale taková cestovní hlava to zachránila..fuj.. a ještě pěkně využil krabičku od babičky:) 80% škoda..že to tak natahuji časově ()

Mají krev na rukou (2022) (S01E05)

Babička si klidně kouká na tv..a pod ní ve sklepě vnouček..odjíždí zfetovane..mrtvoly..taková Usa idylka..mazec..Spousty zdlouhavých pasáží bohužel..raději bych více akce. 75% ()

Umlčený (2022) (S01E06)

Asi nejnudnejsi epizoda..už od začátku bylo jasné..že ho sejme a opět není nic vidět..misto toho 40 min tlachani.. 40% ()

Kassandra (2022) (S01E07)

Nejdřív jsem si myslel že koukám znovu na jeden z dílů..Sousedka hustá a neskutečný jak ji cajti měli na haku..nechápu že tam mohla vydržet vedle něj..hmm by mě zajímalo z jaké oběti byl ten sendvič..tvl.. 90% ()

Lionel (2022) (S01E08)

Tvl..nedovedu si představit sedět v soudní síni jako pozůstalý..bych toho zmrda tam zabil na místě..hodně dobře zahrane..jako i ten otec by si zasloužil pár facek... práce policie ja kapitola sama pro sebe v té době..80% ()

Strašák (2022) (S01E09)

Další zbytečné natahování..ten jeho fotr i s tou novou cuzou by si zasloužili taky..stejně jako ty sraci s foťákem a fanouskove?? To jen ukazuje jak je svět zvrácený..Cajty ny netřeba komentovat..uz jen čekám kdo toho slizaka sejme.. ale žádný šolíchání..65% z těch fanoušků je mi na zbliti.. ()

Bůh odpuštění, Bůh pomsty (2022) (S01E10)

Paradoxně až v posledních minutách se dočkáme nějakého gore..škoda že se toto Netflix bál a nepřítvrdil...Jak byl zavřenej tak už jsem měl nervy..z něj..v pohodě vysmatej..prej nechám se pokřtít a jsem čistý..ty jeho srandičky ve vězení..fanouskove..dopisy.!!.Upřímně jsem jen celou dobu čekal kdo ho sejme zmrda. Glenda to byla žena s velkým Ž! 85% ()

Netflix si připsal na konto nečekaný hit

Netflix si připsal na konto nečekaný hit

30.03.2023

Kdybyste si měli tipnout nejsledovanější premiéru Netflixu v letošním roce a třetí nejlepší start v historii streamovací služby vůbec, pravděpodobně byste to neuhodli. Co víc, podobný úspěch nejspíš… (viac)

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD

12.10.2022

Jeffrey Dahmer ovládl Netflix

Jeffrey Dahmer ovládl Netflix

09.10.2022

Před necelými třemi týdny na největší streamovací službě vyšla nová minisérie Monstrum: Příběh Jeffreyho Dahmera. Její titulní postava, pro niž se označení „zloduch“ zdá jako zcela nedostačující,… (viac)