Kvůli svojí nově nabyté slávě se Jeff ve vězení stane terčem útoku. Jeho rodiče se snaží v sobě celou věc uzavřít a Glenda prosazuje, aby se obětem postavil památník. (Netflix)

Trevor

Nebolo by to zlé a väčšina ľudí tomu nepochybne uverí, ale...Christopher Scarver v osudnú noc napadol najprv Dahmera a až potom Andersona. Podľa dostupných materiálov (aj keď veriť im doslovne je asi také ako veriť tomuto Netflixovému spracovaniu) Dahmera napadol úderom činky z posillovne v priestoroch záchodov, pochopiteľne logicky použil železnú tyč určenú na cvičenie a nie drevenú metlu, Dahmer sa jeho útoku nebránil (on chcel umrieť už po tom ako ho chytili) a umerl hodinu po prevoze do nemocnice, Jesse Anderson skonal v nemocnici až o dva dni neskôr. Nakoľko tento štát nemá trest smrti dodnes, tento afroamerický rasista ktorý zabil troch belochov (to či si Dahmer smrť zaslúžil alebo je väčším trestom vedieť že z väzenia nikdy nevyjdete je otázne, určite je to väčšie utrpenie, ale či má trest byť práve utrpením by zrejme bolo na veľmi dlhú diskusiu bez jednoznačnej odpovede), toho prvého zastrelil iba preto že mal tú drzosť pri lúpeži aframerickému rasistovi dať iba 15 dolárov. A pochopiteľne novodobí liberálni fašisti z Netflixu vôbec nespomenuli, že sa Scarver vyjadril tak že chcel pomstiť všetky černošské obete. Že Dahmer zabil aj belochov a aziatov bolo tomuto rasistovi evidentne ukradnuté, ale Netflix to prispôsobil svojim pravidlám nakoľko 95% ľudí uverí tomu čo videlo v tomto dokumente a o prípade buď vôbec nič nevedeli alebo si rozhodne neprečítajú a to autori na čele s Ryanom Murphym veľmi dobre vedia...a tá aktivistka, lo...lepší bol už iba výbuch jednej zo sestier obetí v súdnej sieni, nádherné Radošínske naivné divadielko, ktorého posledná etapa je škvrnou na inak veľlmi dobre spracovanom príbehu. ()

Necrotongue

I v desáté epizodě tvůrci seriálu správně poukázali na to, co bylo a je špatného na přístupu ke zločincům a jejich obětem, přesto s dílem jako takovým příliš spokojen nejsem, protože už tu byl podle mého názoru jaksi navíc (vysvětlím v komentáři/recenzi k celému seriálu). Postavy se tu nemohly shodnout v názoru na druhou šanci. V tomto ohledu mám naprosto jasno. Jsem pro druhé šance. Za určitých podmínek. Mám na to takové návodné otázky: Dal bych druhou šanci rakovinovému nádoru? Ne. Jsou pro mě sérioví vrazi ekvivalentem takového nádoru? Ano. Takže za mě je řešení jasné; chemoterapie, trocha ozařování a nakonec vyříznout a spálit. Ale nezapomínat. / Poučení: Je zajímavé, jak může ateistu potěšit boží posel. ()

Colindor1905

Člověka po dokoukání dostihne myšlenka, že to sice byla sv*ně, ale byl jen výsledkem nenažranosti jeho matky co se léků týče a toho, že jeho otec měl v jeho věku stejné myšlenky. Jeho závěrečná sekvence kdy probíhal jeho křest a vykoupení u Boha společně s prolínáním smrti Johna Wayne Gacyho byla třesnička na dortu tohoto skvělého seriálu. ()

jirikzaboj

Gacyho pasáž se mi dost líbila. Celkově je tato epizoda nejvíc gore ze všech a dost mi to tam sedlo. Nakonec jsem jen litoval, že jsme nemohli být svědky více takových brutálnějších scén. Tím samozřejmě nechci oslavovat násilí. Ale myslím si, že by to celkový zážitek i hodnocení pozvedlo o dost výše. Epizoda mě nebavila ze stejného důvodu, jako tři poslední. Táhlé scény si vybraly svoji daň a já jen čekal celou epizodu, kdy už konečně Jeff zahučí a ukážou se titulky. ()

Frajer42

Naprosto rozumím relativně vysokému hodnocení této epizody. Samozřejmě, že i já jsem moc rád, že už všichni máme tuhle uměle natahovanou negerskou agitku úspěšně za sebou. Scény z vězení znovu super, ale nevěřím, že existuje jediný divák té správné barvy pleti, kterého by bavilo sledovat ty nekončící negerské boje o stavbu památníku pro nějaké teplé opičáky a podobné nesmysly. Závěrečná poprava od toho směšného negra v závěru byla snad nejtrapnější možnou tečkou za celým seriálem. Celkově vzato těžce průměrná záležitost, které nemá smysl věnovat čas. [50 %] ()