Grindhouse: Machete

Celý film 1

Ušili na něj boudu, on však vyvázl a vydal se cestou zběsilé pomsty, kde není místo pro slitování, ale pouze pro utrpení, nářek, bolest a ještě dvakrát utrpení. Zanechává za sebou hromady zohavených těl padouchů a jediné, co dokáže vnímat, je hřejivý pocit zadostiučinění a poctivě odvedené práce...
"Vy*ebali s nesprávným Mexikáncem!" (havLord)

klerik

Grindhouse Ono to už trailerom na (kedysi jeden projekt) GRINDHOUSE dodávalo šťavu. Samostatne má ukážka menší účinok, ale Trejo je vždy fajn... a vo forme... ()

LaciLC

Uáááá, Trejoo! Bezchybné, obrovská škoda, že film išiel ku dnu... Rozhodne to najlepšie z "grindhouse fake trailerov". "Pokiaľ si najmete Mačetu, aby zabíjal grázlov, radšej sa sakramentsky dobre presvedčte, že tými grázlami nie ste vy.." ()

heyda

Vypadá to spíš jak trailer a to je asi jediná chyba. Přece jenom je potřeba odlišovat trailer a krátkometrážní film. Jinak ale neskutečnej nářez! ()

Stanislaus

Trejo si odskočil od Kola štěstí a vyměnil sekačku za pořádnou výbavu mačet, aby si vyřídil účty. Nevšední a krvelačný kněz skvěle Trejovi sekunduje. Nejlepší z Grindhouse trailerů. ()

jonyyy

Jelikož film nejspíš nikdy nevznikne a tento profil připadá traileru tak hodnotim jej..Na první zhlédnuti na mě zapůsobil a je velká škoda, že nedostane celovečerní podobu. Kdyby si film zanechal jen poloviční kvalitu traileru, rozhodně by sklidil velký úspěch a určitě zaujal široké pole diváků. "They call him machete" "They just fuck with wrong Mexican!" " God has merci I don´t"------------o tři roky později. Hodnotil jsem film 5ti. Díky Rodriguezi! ()

claudel

Pěkně nabušená ukázka, u níž každý fanda akčního filmu musí slintat. Jen z ženských rolí mi do takového snímku víc sedí Michelle Rodriguez než Jessica Alba. ()

JASON_X

Když jsem hned na začátku Rodriguezova famózního opusu Planet Terror viděl tenhle geniální trailer, byl jsem na vrcholu svého béčkofilního a brakofilního blaha. Samozřejmě jsem se domníval, že se jedná o trailer na neexistující film a v duchu si říkal, jaká že je to škoda, že se něco takového opravdu nenatočí. A stalo se. Díky Bohu... tedy díky Roberte. ()

maseer2

ze Zajímavostí: Jedná se o trailer ke stejnojmennému fiktivnímu filmu, který bylo možno vidět před dvojicí filmů "Grindhouse". ... dneska už naštěstí ten film není pouze fiktivní a já se na tuhle nářezovou pecku zatraceně těším :)) "But they soon realized.. they just fucked with the wrong Mexican!" ()

Torision

Je to super a dokážu si to představit i jako superluxusní béčkovej celovečerňák, takže kdyby se to fakt natočilo, byl by to masox. Ale sorry, hodnotit trailer, to je fakt moc psycho i na mě. ()